Uudised » Saalihoki uudised » Parimad mängijad on Reti Väärt ja Roman Pass

Eesti 2012. aasta parim meesmängija on Roman Pass ja naismängija Reti Väärt. Aasta treener on Jari- Petri Anttila.

Roman Pass mängib Šveitsi meistrisarjas Olten Zofingen meeskonnas ja on oma meeskonna kapten. Eesti koondise eest on kaitsemängijana pidanud alates 2002. aastast 57 kohtumist. Meesmängija valisid Eesti koondmeeskonna ja alaliidu esindajad. 

Naismängija valiti Eesti naiste liiga võistkondade ja alaliidu esindajate poolt. Esimeses voorus said hääli Riive Tamm, Liina Luih, Liina Üksik, Kati Kütisaar, Merli Kaljuve, Annika Raun ning Reti Väärt. Kaks viimati nimetatud mängijat said võrdselt parima tulemuse, mistõttu toimus nende vahel teine voor. Parimaks osutus Reti Väärt, kes mängis hooajal 2011-2012 Soome meistrisarjas Westend Indians naiskonnas ja käesoleval hooajal kuulub taas EMÜ Spordiklubi naiskonda. Eesti koondises on ta mänginud alates 2009. aastast.

Aasta treeneri valimisel osalesid meistriliiga meeskondade ja alaliidu esindajad. Esimeses voorus said hääli Marko Saksing, Argo Kungla, Risto Lall ja Jari- Petri Anttila. Kaks viimati nimetatud treenerit said võrdselt parima tulemuse, teises vooru tulemusena kuulub tiitel Jari- Petri Anttilale, kes on olnud kauaaegne koondmeeskonna peatreener.

Aasta noortetreeneri tiitel kuulub Marko Saksingule, kelle hoolealused eri vanuseklassidest saavutasid parimaid tulemusi Eesti noorte meistri- ja karikavõistlustelt.

 

 

 

 

 

 

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |