Uudised » Saalihoki uudised » Soome karikafinaalid 8. veebruaril Tallinnas

8. veebruaril peetakse Taltech spordihoones Soome karikafinaalid:

13.30 NAISED

16.30 MEHED

Piletid Soome piletimüügis nüüd ka inglise keeles.https://www.lippu.fi/en/artist/teho-sport-suomen-cup/

Soovitus on osta pilet eelmüügist, kuna ei ole kindel, kui palju on hallis võimalik neid pakkuda (päevapilet kohapeal 10 eur, alla 12-aastased tasuta, kui pileteid jätkub).

Lisainfo salibandy.fi

TEHO Sport Suomen Cup 

Naiskondade arvestuses mängivad karikafinaalis eelmise hooaja karikavõitja Porvoon Salibandyseura (PSS) ja eelmise hooaja meisternaiskond SB-Pro Nurmijärvelt. Samad naiskonnad mängisid eelmisel hooajal ka Soome meistrivõistluste finaalseerias, kus mängudega 4-1 jäi peale SB-Pro. Käimasoleval hooajal on naiskonnad kohtunud kolmel korral ja hetkel on mängudega 2-1 peal PSS. 

Meeste arvestuses jõudsid finaali Nokia KrP Nokialt ja SC Classic Tamperest. Kui Classic on nii eelmise hooaja Soome meister kui ka karikavõitja, siis Nokia meeskonnale on finaali jõudmine esmakordne. Nokia KrP alistas poolfinaalis mulluse finalisti Jyväskylä Happee meeskonna tulemusega 10-2. Nokia tähtmängijateks on Joona Rantala (sel hooajal 16 mänguga 29 väravat ja 15 söödupunkti) ja Henri Johansson. Samuti mängib meeskonnas Läti koondislane Morics Krumins.

SC Classic on valitsenud Soome meeste saalihokit juba aastaid, võitnud kõik, mida klubi tasandil võita annab. Meeskonnas mängib mitmeid Soome koondise võtmemängijaid, nagu Sami Johansson, Ville Lastikka, Eemeli Salin, Nico Salo ja Jussi Piha. Käimasoleval hooajal on Tampere meeskond võitnud kõik 18 kohtumist. Käimasoleva hooaja omavahelises kohtumises oli Classic parem tulemusega 9-5.

PSS logo: https://www.porvoonsalibandyseura.net/155

SB-Pro koduleht: https://sb-pro.fi/

Nokia KrP logo: https://nokian-krp.com/media/

SC Classic koduleht: https://scclassic.com/seura/classic-family/

.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |