Uudised » Saalihoki uudised » Valiti uus juhatus, presidendina alustab Meelis Aab

Alaliidu liikmesklubide üldkoosolek võttis vastu senise juhatuse tagasiastumispalve seoses volituste lõppemisega ning valis uue, kuhu kuuluvad Meelis Aab, Tõnis Teesalu, Marko Saksing ja Rasmus Talviste.  Uus juhatus omakorda valis presidendiks Meelis Aabi.  

Alaliidu üldküsimuste, koondiste, rahastuse ja riikliku/EOK temaatikaga jätkab Tõnis Teesalu (peasekretär). Marko Saksing kureerib noortetööd ja Rasmus Talviste vastutusala on meistrivõistluste ning kohtunike valdkond. Meelis Aab ise panustab eelkõige kandepinna laiendamisse, arendus- ja noortetöösse koos Meelike Terasmaaga, kes jätkuvalt arendusspetsialistina kaasa lööb.

Alaliidu revidendiks on kauaaegse Urmas Järgi asemel nüüd  Mikko Iiskonmäki.  Juhatus  nimetas  Ain Lillepalu (alaliidu president 1995-2019), kes oli kaks perioodi ka IFF juhatuse liige, aupresidendiks. Tänusõnad senise panuse eest!

Üldkoosolek kinnitas aastaaruande ja eelarve. Toimus arutelu meistrivõistluste ja üldistel teemadel. Materjalid ja protokoll lisatakse kodulehele lähiajal.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |