Uudised » Koondise uudised » Eesti naiskond sai suureskoorilise võidu

Läti meistriliigas osalev Eesti naistekoondis võitis Riias peetud väravaterohkes kohtumises Rigas Lauvas naiskonda.

Teise kolmandiku lõpuni püsis mäng tasavägisena ja viimast kolmandikku alustati seisult 8:8.

Seni lahtisena püsinud Eesti kaitsemäng muutus distsiplineeritumaks ning meie löödud 7 väravat said ainsa vastuse standardolukorrast.

Mängu võitis Eesti naiskond 15:9.

Läti liigas kaks ringi ehk 10 mängu kaasa mängiv MM- valikturniiriks valmistuv naiskond on praeguseks võitnud kolm ja kaotanud kaks kohtumist: http://www.floorball.lv/lv/2016/chempionats/sv/tabula