Hooaeg 2019 / 2020

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Adele Markova 0 0 0 0
2 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
3 Sparta Amanda Ahola 0 0 0 0
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 0 0 0 0
5 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
6 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 0 0 0 0
8 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
9 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
12 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elerin Pilnik 0 0 0 0
16 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 0 0 0 0
17 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
18 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
19 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
22 Sparta Grettel Bauman 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 0 0 0 0
24 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
26 Sparta Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
28 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 0 0 0 0
29 Oru Põhikool Henrietta Saggor 0 0 0 0
30 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
32 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 0 0 0 0
33 Sparta Kairit Anette Liivak 0 0 0 0
34 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
36 EMÜ SK Karoliina Salu 0 0 0 0
37 Tallinna Saksa Gümnaasium Kasandra Tabri 0 0 0 0
38 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
40 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
41 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
42 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
43 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 0 0 0 0
44 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
45 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
46 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
47 Oru Põhikool Liisi Nilisk 0 0 0 0
48 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
49 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 0 0 0 0
50 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
51 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
52 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
53 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
55 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
56 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
57 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 0 0 0 0
58 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 0 0 0 0
59 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
61 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
62 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
63 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
64 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
65 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 0 0 0 0
66 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
67 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
69 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
70 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
71 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
72 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
73 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
74 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U15T

U15T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Kehtna/Rapla SHKV1211010099 - 2533
EMÜ SK12100200119 - 1530
Oru Põhikool124070151 - 7313
Sparta123080136 - 9110
Tallinna Saksa Gümnaasium1210110020 - 1213

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 12 54 16 70
2 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 12 43 9 52
3 EMÜ SK Karoliina Salu 12 33 13 46
4 EMÜ SK Liisa Kaasik 10 19 16 35
5 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 12 13 18 31
6 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 12 10 11 21
7 Oru Põhikool Merlin Allas 12 16 3 19
8 Sparta Kertu Pollisinski 11 16 2 18
9 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 12 12 6 18
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 10 16 0 16
11 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 8 6 9 15
12 Oru Põhikool Anastassia Korn 12 13 2 15
13 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 12 11 2 13
14 EMÜ SK Hanna Pihu 6 2 9 11
15 Sparta Hanna-Loore Tammisto 11 7 4 11
16 Sparta Teele Hurt 10 4 6 10
17 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 10 4 6 10
18 Oru Põhikool Birgit Vellepere 8 3 6 9
19 Oru Põhikool Liisa Lusti 12 4 5 9
20 EMÜ SK Katriin Rodi 2 2 4 6
21 Oru Põhikool Karina Jürgens 8 5 1 6
22 Sparta Vanessa Scarlet Press 8 3 3 6
23 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 10 5 1 6
24 Oru Põhikool Veronica Paju 10 0 6 6
25 Sparta Eva Lotta Paavel 12 3 3 6
26 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 12 2 4 6
27 EMÜ SK Elerin Pilnik 10 2 3 5
28 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 12 2 3 5
29 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 12 0 4 4
30 EMÜ SK Lisete Mägi 4 2 1 3
31 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 6 2 1 3
32 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 10 0 3 3
33 Tallinna Saksa Gümnaasium Kasandra Tabri 2 0 2 2
34 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 4 1 1 2
35 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 4 0 2 2
36 Sparta Emma Charlotte Seeman 5 0 2 2
37 Sparta Kairit Anette Liivak 6 0 2 2
38 Sparta Aino Leino 8 1 1 2
39 EMÜ SK Elo Nael 8 1 1 2
40 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 8 0 2 2
41 Sparta Amanda Ahola 10 1 1 2
42 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 12 1 1 2
43 Oru Põhikool Lisette Aava 12 1 1 2
44 Sparta Kertu Kaska 12 0 2 2
45 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 4 0 1 1
46 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 4 0 1 1
47 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 5 1 0 1
48 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 6 1 0 1
49 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 6 0 1 1
50 Sparta Rebeka Vaisma 6 0 1 1
51 Oru Põhikool Adele Markova 10 0 1 1
52 Oru Põhikool Henrietta Saggor 10 0 1 1
53 Sparta Ida Ek 10 0 1 1
54 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 10 0 1 1
55 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 12 0 1 1
56 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 12 0 1 1
57 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 12 0 1 1
58 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
59 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
60 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
61 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
62 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
63 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
64 EMÜ SK Lilian Visk 2 0 0 0
65 Sparta Margarita Zahharova 2 0 0 0
66 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 2 0 0 0
67 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 4 0 0 0
68 Oru Põhikool Jessica Pihu 7 0 0 0
69 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 8 0 0 0
70 Oru Põhikool Liisi Nilisk 8 0 0 0
71 Sparta Grettel Bauman 10 0 0 0
72 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 10 0 0 0
73 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 12 0 0 0
74 EMÜ SK Marii Vodi 12 0 0 0
75 Oru Põhikool Stefi Ormak 12 0 0 0

U15T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMariiVodi383816681,5
2. Kehtna/Rapla SHKVSiretLeinasaar3501088881,5
3. Kehtna/Rapla SHKVHeleriPajuväli325480,0
4. Kehtna/Rapla SHKVAnniKangrumäe80191579,0
5. SpartaKertuKaska44830221169,9
6. Oru PõhikoolLiisiNilisk2601177765,8
7. Tallinna Saksa GümnaasiumLauraErnits41831419361,5
8. Oru PõhikoolStefiOrmak198734054,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |