Meistriliiga

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
TTÜ SK5-33-86-48-4  
SK LINK / Saku  
 Eesti Maaülikooli SK9-83-6 
Eesti Maaülikooli SK9-66-47-88-5  
SK LINK / Saku    
    
TTÜ SK   
  
  
  
  
Jõgeva SK Tähe / Olivia  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 6 9 8 17
2 Sparta Team Automaailm Sander Savi 6 8 5 13
3 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 6 9 3 12
4 SK LINK / Saku Mikael Toivonen 4 3 8 11
5 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 6 9 2 11
6 TTÜ SK Kristjan Puu 4 5 5 10
7 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 4 6 10
8 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 4 7 2 9
9 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 6 5 4 9
10 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 4 3 4 7
11 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 2 5 7
12 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 6 3 3 6
13 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 6 2 4 6
14 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 3 4 1 5
15 SK LINK / Saku Fredy Maalt 4 4 1 5
16 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 5 5 0 5
17 TTÜ SK Juho Pakarinen 4 3 1 4
18 TTÜ SK Oskar Salm 4 3 1 4
19 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 4 1 3 4
20 TTÜ SK Markus Tepp 4 1 3 4
21 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 2 2 4
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 6 2 2 4
23 TTÜ SK Markus Kaivanto 4 3 0 3
24 SK LINK / Saku Joni Toivola 4 1 2 3
25 TTÜ SK Oliver Nummi 4 1 2 3
26 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 5 2 1 3
27 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 1 2 3
28 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 6 1 2 3
29 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 6 1 2 3
30 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 6 1 2 3
31 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 3 2 0 2
32 TTÜ SK Anton Savolainen 4 2 0 2
33 SK LINK / Saku Siim Veersalu 4 2 0 2
34 TTÜ SK Tiit Tammeveski 4 1 1 2
35 TTÜ SK Madis Leisner 4 0 2 2
36 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 5 2 0 2
37 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 6 1 1 2
38 SK LINK / Saku Teet Soasepp 1 1 0 1
39 SK LINK / Saku Rainer Komi 2 1 0 1
40 SK LINK / Saku Alex Kuusk 4 1 0 1
41 Sparta Team Automaailm Ronnie Kongo 4 1 0 1
42 SK LINK / Saku Carol Viiding 4 0 1 1
43 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 4 0 1 1
44 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 6 1 0 1
45 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 6 0 1 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleks Deinekin 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
50 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joosep Moor 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
62 TTÜ SK Lukas Kozanak 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
64 TTÜ SK Martin Kupec 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
66 SK LINK / Saku Mats Tamme (kuni 05.12.16) 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Must 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
71 SK LINK / Saku Reigo Adamson 0 0 0 0
72 SK LINK / Saku Riivo Marks 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
77 TTÜ SK Tuomas Siru 0 0 0 0
78 SK LINK / Saku Andres Aava 1 0 0 0
79 TTÜ SK Joakim Paajanen 1 0 0 0
80 SK LINK / Saku Lars Hillar 2 0 0 0
81 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 3 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 3 0 0 0
83 TTÜ SK Aleksander Andrejev 4 0 0 0
84 TTÜ SK Anre Vooremaa 4 0 0 0
85 TTÜ SK Daniil Ruzevitš 4 0 0 0
86 TTÜ SK Erki Vään 4 0 0 0
87 TTÜ SK Ivo Lepik 4 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 4 0 0 0
89 SK LINK / Saku Janek Nõu 4 0 0 0
90 TTÜ SK Joosep Perandi 4 0 0 0
91 SK LINK / Saku Kuldar Mark 4 0 0 0
92 TTÜ SK Lauri Ries 4 0 0 0
93 TTÜ SK Priit Vendik 4 0 0 0
94 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 4 0 0 0
95 TTÜ SK Tormi Voog 4 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 4 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 4 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 5 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 5 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 5 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 6 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 6 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 6 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 6 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TTÜ SKIvoLepik120857487,1
2. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa30018315685,3
3. TTÜ SKErkiVään120675683,6
4. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa36020517082,9
5. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi60292379,3
6. SK LINK / SakuSiimStokkeby2001128676,8
7. SK LINK / SakuLarsHillar40161275,0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm1591230104 - 8532
SK LINK / Saku15101400131 - 9232
Eesti Maaülikooli SK147061098 - 9322
TTÜ SK1641101098 - 12315
Jõgeva SK Tähe / Olivia1632110066 - 10413

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristjan Puu 18 24 18 42
2 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 14 17 23 40
3 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 14 17 13 30
4 TTÜ SK Anton Savolainen 14 19 8 27
5 TTÜ SK Markus Kaivanto 14 15 12 27
6 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 15 15 12 27
7 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 12 18 8 26
8 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 14 14 12 26
9 Sparta Team Automaailm Sander Savi 14 14 12 26
10 SK LINK / Saku Fredy Maalt 15 10 16 26
11 SK LINK / Saku Mikael Toivonen 7 6 18 24
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 16 16 7 23
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 16 13 10 23
14 TTÜ SK Oskar Salm 16 8 15 23
15 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 8 12 9 21
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 14 12 8 20
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 12 5 14 19
18 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 13 8 11 19
19 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 6 17 1 18
20 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 15 7 9 16
21 SK LINK / Saku Mats Tamme (kuni 05.12.16) 5 7 8 15
22 SK LINK / Saku Siim Veersalu 12 12 3 15
23 SK LINK / Saku Ats Tamme 13 12 3 15
24 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 14 10 5 15
25 TTÜ SK Oliver Nummi 14 6 9 15
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 8 10 4 14
27 Sparta Team Automaailm Egert Unga 15 9 5 14
28 TTÜ SK Joosep Perandi 16 8 6 14
29 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 8 12 1 13
30 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 11 9 4 13
31 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 14 6 7 13
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 16 7 6 13
33 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 14 4 7 11
34 SK LINK / Saku Alex Kuusk 15 7 4 11
35 TTÜ SK Juho Pakarinen 11 8 2 10
36 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 15 9 1 10
37 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 11 7 2 9
38 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 11 2 6 8
39 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 14 6 2 8
40 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 11 4 3 7
41 SK LINK / Saku Reigo Adamson 13 3 4 7
42 TTÜ SK Madis Leisner 6 4 2 6
43 SK LINK / Saku Rainer Komi 11 3 3 6
44 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 13 5 1 6
45 SK LINK / Saku Teet Soasepp 13 5 1 6
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 16 0 6 6
47 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 6 3 2 5
48 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 8 2 3 5
49 TTÜ SK Anre Vooremaa 10 2 3 5
50 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 13 3 2 5
51 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 14 2 3 5
52 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 14 1 4 5
53 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 15 3 2 5
54 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 8 1 3 4
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 10 1 3 4
56 TTÜ SK Tuomas Siru 10 0 4 4
57 TTÜ SK Lauri Ries 12 2 2 4
58 TTÜ SK Tiit Tammeveski 13 2 2 4
59 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 13 1 3 4
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 14 2 2 4
61 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 15 2 2 4
62 TTÜ SK Aleksander Andrejev 16 2 2 4
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 16 2 2 4
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 16 1 3 4
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 16 0 4 4
66 SK LINK / Saku Joni Toivola 2 2 1 3
67 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 6 1 2 3
68 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 10 1 2 3
69 TTÜ SK Priit Vendik 14 2 1 3
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 3 2 0 2
71 TTÜ SK Markus Tepp 8 1 1 2
72 SK LINK / Saku Riivo Marks 11 2 0 2
73 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 2 0 1 1
74 TTÜ SK Martin Kupec 5 1 0 1
75 SK LINK / Saku Andres Aava 8 1 0 1
76 TTÜ SK Daniil Ruzevitš 9 1 0 1
77 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 9 1 0 1
78 TTÜ SK Erki Vään 13 0 1 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 16 0 1 1
80 TTÜ SK Joakim Paajanen 1 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 1 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Ronnie Kongo 1 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 2 0 0 0
84 SK LINK / Saku Janek Nõu 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleks Deinekin 3 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joosep Moor 3 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 3 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 4 0 0 0
89 TTÜ SK Lukas Kozanak 4 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 5 0 0 0
91 TTÜ SK Tormi Voog 6 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 7 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 8 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 8 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 9 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 10 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 10 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Must 12 0 0 0
99 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 12 0 0 0
100 SK LINK / Saku Kuldar Mark 13 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 14 0 0 0
102 SK LINK / Saku Lars Hillar 14 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 14 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 14 0 0 0
105 TTÜ SK Ivo Lepik 16 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa822100,0
2. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa69039933784,5
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde97058147782,1
4. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi23012410181,5
5. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik83748839580,9
6. TTÜ SKErkiVään60534027380,3
7. SK LINK / SakuKuldarMark3001249879,0
8. SK LINK / SakuSiimStokkeby23313210478,8
9. SK LINK / SakuLarsHillar37217113478,4
10. TTÜ SKIvoLepik36523517976,2
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |