Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
3 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
7 TalTech Andre Sammelselg 0 0 0 0
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
10 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 0 0 0 0
13 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
16 TalTech Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
19 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
22 TalTech Fredy Maalt 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
24 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
26 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 0 0 0 0
28 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 0 0 0 0
29 TalTech Ivo Lepik 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
37 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
40 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
42 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
46 TalTech Ken Pähn 0 0 0 0
47 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
49 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 0 0 0 0
50 TalTech Kirka Kulmala 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
55 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 0 0 0 0
56 TalTech Lari Nikmo 0 0 0 0
57 TalTech Lauri Ries 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
60 TalTech Madis Leisner 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
62 TalTech Markus Kaivanto 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 0 0 0 0
64 TalTech Mats Tamme 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
66 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
71 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
73 TalTech Oliver Nummi 0 0 0 0
74 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
76 TalTech Oskar Salm 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
78 TalTech Paul Theodor Oja 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
81 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
87 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
89 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 0 0 0 0
90 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
91 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
93 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
100 TalTech Siim Stokkeby 0 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
103 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
106 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
111 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
112 TalTech Tanel Kasenurm 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
114 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 0 0 0 0
115 TalTech Tiit Tammeveski 0 0 0 0
116 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaTalTechJSK TäheEMÜJuunioridSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm10 - 4
4 - 2
4 - 5
5 - 8
6 - 4
5 - 4
10 - 6
11 - 6
10 - 0
10 - 0
7 - 6
82-45281
TalTech4 - 10
2 - 4
5 - 4
8 - 5
13 - 4
14 - 5
9 - 7
6 - 7
14 - 2
15 - 5
14 - 1104-54232
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 6
4 - 5
6 - 10
4 - 13
5 - 14
7 - 9
5 - 3
7 - 5
7 - 5
8 - 9
57-7993
Eesti Maaülikooli SK6 - 11
0 - 10
0 - 10
6 - 7
7 - 6
2 - 14
5 - 15
3 - 5
5 - 7
5 - 7
9 - 8
48-10064
Eesti juunioride koondis1 - 141-1405

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm119011082 - 4528
TalTech1171300104 - 5423
Jõgeva SK Tähe / Olivia103070057 - 799
Eesti Maaülikooli SK112090048 - 1006
Eesti juunioride koondis1001001 - 140

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TalTech Ken Pähn 10 16 12 28
2 TalTech Tanel Kasenurm 5 13 13 26
3 TalTech Oskar Salm 11 9 16 25
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 9 11 10 21
5 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 10 15 6 21
6 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 10 15 4 19
7 Sparta Team Automaailm Sander Savi 11 3 16 19
8 TalTech Carol Viiding 9 5 12 17
9 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 8 9 7 16
10 TalTech Kirka Kulmala 9 9 7 16
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 10 9 7 16
12 TalTech Mats Tamme 10 9 7 16
13 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 10 9 6 15
14 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 10 8 6 14
15 TalTech Markus Kaivanto 10 9 4 13
16 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 11 7 6 13
17 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 9 5 7 12
18 TalTech Madis Leisner 11 7 5 12
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 6 4 7 11
20 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 7 5 6 11
21 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 11 6 4 10
22 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 8 3 6 9
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 10 6 3 9
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 10 5 4 9
25 Sparta Team Automaailm Egert Unga 11 6 3 9
26 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 10 4 4 8
27 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 11 1 7 8
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 5 4 3 7
29 TalTech Anre Vooremaa 6 5 2 7
30 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 10 6 1 7
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 10 6 1 7
32 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 11 6 1 7
33 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 11 5 2 7
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 2 4 2 6
35 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 7 2 4 6
36 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 11 3 2 5
37 TalTech Oliver Nummi 4 3 1 4
38 TalTech Daniil Ruzevitš D 9 3 1 4
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 10 1 3 4
40 TalTech Tiit Tammeveski 11 3 1 4
41 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 4 0 3 3
42 TalTech Kaarel Rebase 5 2 1 3
43 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 5 1 2 3
44 TalTech Paul Theodor Oja 5 1 2 3
45 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 6 2 1 3
46 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 7 2 1 3
47 TalTech Aleksander Prõttšikov D 8 3 0 3
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 10 3 0 3
49 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 10 3 0 3
50 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 10 1 2 3
51 TalTech Fredy Maalt 6 1 1 2
52 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 7 1 1 2
53 TalTech Lauri Ries 9 1 1 2
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 9 0 2 2
55 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 10 0 2 2
56 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 1 1 0 1
57 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
58 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
59 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 5 1 0 1
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 6 1 0 1
61 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 0 1 1
62 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 7 1 0 1
63 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 9 1 0 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 9 0 1 1
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 10 0 1 1
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 11 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
68 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
72 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
73 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
75 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 1 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 1 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 1 0 0 0
78 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 1 0 0 0
79 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 1 0 0 0
80 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 1 0 0 0
81 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 1 0 0 0
82 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
83 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 1 0 0 0
84 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 1 0 0 0
86 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
87 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 1 0 0 0
88 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 1 0 0 0
89 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 1 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
91 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 1 0 0 0
92 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 1 0 0 0
93 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 1 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 2 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 3 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 3 0 0 0
102 TalTech Erki Vään 4 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 4 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 4 0 0 0
106 TalTech Siim Stokkeby 5 0 0 0
107 TalTech Andre Sammelselg 6 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 7 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 9 0 0 0
110 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 9 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 9 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 9 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 10 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 10 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 10 0 0 0
116 TalTech Ivo Lepik 11 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 11 0 0 0
118 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 11 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 11 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval173796886,1
2. TalTechSiimStokkeby220816985,2
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa42720417083,3
4. Eesti juunioride koondisReydan RamonNiineorg D240302583,3
5. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa60413482,9
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde42927622581,5
7. TalTechErkiVään120574680,7
8. TalTechIvoLepik26013710677,4
9. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik58033524974,3
10. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm1711047673,1
11. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement20151066,7
12. Eesti juunioride koondisMaximusVorobjov2016743,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |