Hooaeg 2019 / 2020

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikool Annabel Voitka D 0 0 0 0
4 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
5 Sparta Spordiklubi Darja Voog 0 0 0 0
6 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 0 0 0 0
7 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 0 0 0 0
8 Sparta Spordiklubi Elina Liin 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helen Mahla 0 0 0 0
13 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
14 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Jane Klavan 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
18 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 0 0 0 0
20 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
23 SK LINK / Saku Katre Keller 0 0 0 0
24 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 0 0 0 0
25 SK LINK / Saku Kelly Lepik 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
27 SK LINK / Saku Kirsika Aas 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
30 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
31 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 0 0 0 0
32 Sparta Spordiklubi Kättriin Remmelg 0 0 0 0
33 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
34 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Lota-Ann Haga 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Lotta Peedimaa 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Maarja Leok 0 0 0 0
40 Sparta Spordiklubi Marge Pent 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
43 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Marii Kangur 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marleen Arula 0 0 0 0
47 SK LINK / Saku Mary Penter 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Merily Saluste 0 0 0 0
50 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
51 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
53 Sparta Spordiklubi Nea Sipola 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
56 SK LINK / Saku Piret Paas 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Piret Puidak 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
59 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
61 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
63 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
65 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 0 0 0 0
66 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0

PAF Naiste liiga

SakuSpartaEMÜSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku5 - 1
6 - 2
6 - 3
2 - 0
5 - 2
11 - 2
35-10181
Sparta Spordiklubi1 - 5
2 - 6
3 - 6
6 - 3
7 - 2
19-2262
Eesti Maaülikool0 - 2
2 - 5
2 - 11
3 - 6
2 - 7
9-3103

PAF Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku66000035 - 1018
Sparta Spordiklubi52030019 - 226
Eesti Maaülikool5005009 - 310

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 6 2 11 13
2 SK LINK / Saku Marian Roop 6 6 3 9
3 SK LINK / Saku Helen Ojala 5 8 0 8
4 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 3 4 2 6
5 SK LINK / Saku Kristel Kopel 6 4 2 6
6 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 5 2 3 5
7 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 5 1 4 5
8 Sparta Spordiklubi Nea Sipola 3 3 1 4
9 Eesti Maaülikool Jane Klavan 3 2 2 4
10 Eesti Maaülikool Pille Arro 5 3 1 4
11 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 5 1 3 4
12 SK LINK / Saku Piret Puidak 6 4 0 4
13 SK LINK / Saku Maria Liiva 6 0 4 4
14 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 2 3 0 3
15 Sparta Spordiklubi Darja Voog 4 2 1 3
16 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 5 1 2 3
17 SK LINK / Saku Mary Penter 6 2 1 3
18 Eesti Maaülikool Marii Kangur 4 1 1 2
19 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 4 0 2 2
20 SK LINK / Saku Liina Luih 5 2 0 2
21 Sparta Spordiklubi Elina Liin 5 1 1 2
22 SK LINK / Saku Kirsika Aas 5 1 1 2
23 SK LINK / Saku Maarja Leok 6 1 1 2
24 Eesti Maaülikool Reti Väärt 1 0 1 1
25 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 2 1 0 1
26 SK LINK / Saku Kelly Lepik 3 1 0 1
27 Eesti Maaülikool Lota-Ann Haga 4 1 0 1
28 SK LINK / Saku Berit Oll 5 1 0 1
29 Eesti Maaülikool Kati Loid 5 1 0 1
30 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 5 1 0 1
31 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 5 0 1 1
32 Sparta Spordiklubi Marge Pent 5 0 1 1
33 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 5 0 1 1
34 SK LINK / Saku Marleen Arula 6 1 0 1
35 SK LINK / Saku Piret Paas 6 0 1 1
36 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
37 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
39 Sparta Spordiklubi Kättriin Remmelg 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
42 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Annabel Voitka D 1 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Helen Mahla 1 0 0 0
46 SK LINK / Saku Katre Keller 1 0 0 0
47 Sparta Spordiklubi Helena Luik 2 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 2 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 2 0 0 0
50 SK LINK / Saku Riin Buddell 2 0 0 0
51 SK LINK / Saku Triin Pähn 2 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 3 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 3 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 3 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Marilin Riives 3 0 0 0
56 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 4 0 0 0
57 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Monika Teder 4 0 0 0
59 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 4 0 0 0
60 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 5 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 5 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 5 0 0 0
63 Eesti Maaülikool Liis Lokk 5 0 0 0
64 SK LINK / Saku Lotta Peedimaa 5 0 0 0
65 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 5 0 0 0
66 SK LINK / Saku Merily Saluste 6 0 0 0

PAF Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuMerilySaluste200575393,0
2. SK LINK / SakuLottaPeedimaa160595389,8
3. Sparta SpordiklubiSaskiaOrmak24012310787,0
4. Eesti MaaülikoolAnastasiaSokolova180917885,7
5. Sparta SpordiklubiAljonaGlivenko60363083,3
6. Eesti MaaülikoolLiisaKaasik120674973,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |