Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
3 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
4 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
5 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
6 Telia Aleksander Kistner 0 0 0 0
7 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
8 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
9 Telia Aleksandr Ponomarjov 0 0 0 0
10 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
11 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 0 0 0 0
13 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
14 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
15 Viimsi Kepp Andre Padu 0 0 0 0
16 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
17 SK Rapla Andrei Luige 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
19 Telia Andrei Surnin 0 0 0 0
20 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
21 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
22 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 0 0 0 0
24 Viskoosa SK Andrus Kuusk 0 0 0 0
25 Maitim Andrus Lepp 0 0 0 0
26 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
27 Tartu Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
28 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 0 0 0 0
29 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
30 SK Rapla Ardo Raidoja 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 0 0 0 0
32 Jäneda Artjom Demitšev 0 0 0 0
33 Jäneda Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
34 Valga Välk Artur Volbert 0 0 0 0
35 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
36 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 0 0 0 0
37 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
38 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
39 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
40 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
41 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
42 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
43 Telia Dmitri Burdin 0 0 0 0
44 Telia Dmitri Burov 0 0 0 0
45 Telia Eero Pajuviidik 0 0 0 0
46 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
47 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
48 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
49 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 0 0 0 0
50 Tartu Tornaado Erki Teder 0 0 0 0
51 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
52 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
53 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
54 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
55 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 0 0 0 0
57 Maitim Heigo Härmatis 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
59 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
60 Telia Henri Kerde 0 0 0 0
61 Tartu Tornaado Henrik Koorits 0 0 0 0
62 Maitim Igor Berjozkin 0 0 0 0
63 Jäneda Igor Tegelmann 0 0 0 0
64 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
65 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
66 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
67 Telia Indrek Sinisaar 0 0 0 0
68 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
69 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
70 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
71 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
72 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
73 Telia Janar Küla 0 0 0 0
74 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
75 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
76 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
77 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 0 0 0 0
79 Jäneda Jegor Kulikov 0 0 0 0
80 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
81 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
82 Tartu Tornaado Juhani Võik 0 0 0 0
83 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
84 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
85 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
87 Maitim Kalle Meigas 0 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
89 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
90 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
91 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
92 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
93 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
94 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
95 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 0 0 0 0
96 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
97 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
98 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
99 Bändidos Kauri Adman 0 0 0 0
100 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
101 Tartu Tornaado Keijo Lehes 0 0 0 0
102 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
103 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
104 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 0 0 0 0
106 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 0 0 0 0
109 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
110 Maitim Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 0 0 0 0
112 TVK Leegid Kristjan Evart 0 0 0 0
113 Bändidos Kristjan Niibon 0 0 0 0
114 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
115 Ääsmäe Kristo Laaneste 0 0 0 0
116 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
117 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
118 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
119 Telia Lauri Kuusisto NC 0 0 0 0
120 Jäneda Lauri Ries D 0 0 0 0
121 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
122 Telia Lembit Nugis 0 0 0 0
123 TVK Leegid Liivar Laks 0 0 0 0
124 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
125 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
126 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 0 0 0 0
127 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
128 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
129 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
130 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
131 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
132 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
133 Telia Margus Sinisaar 0 0 0 0
134 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 0 0 0 0
135 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
136 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
137 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
138 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
139 Telia Mart Rasva 0 0 0 0
140 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
141 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
142 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
143 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
144 Jäneda Martin Mõtlik 0 0 0 0
145 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
146 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
147 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
148 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 0 0 0 0
149 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
150 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
151 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
152 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
153 Tartu Tornaado Mihkel Must 0 0 0 0
154 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
155 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
156 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
157 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
158 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
159 Telia Mikko Kauppi 0 0 0 0
160 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
161 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
162 Valga Välk Nikita Birjukov 0 0 0 0
163 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
164 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
165 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
166 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
167 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
168 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
169 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 0 0 0 0
170 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
171 Ääsmäe Paul Theodor Oja 0 0 0 0
172 Telia Peeter Subbi 0 0 0 0
173 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
174 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
175 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
176 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
178 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
179 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
180 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
181 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
182 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
183 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
184 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
185 Telia Rando Hallik 0 0 0 0
186 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
187 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
188 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
189 Viskoosa SK Rasmus Eimla 0 0 0 0
190 Maitim Raul Pirson 0 0 0 0
191 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
192 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 0 0 0 0
193 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
194 Telia Reigo Podar 0 0 0 0
195 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
196 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
197 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 0 0 0 0
198 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
199 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
200 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
201 Telia Richard Kerde 0 0 0 0
202 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
203 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
204 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
205 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
206 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
207 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 0 0 0 0
208 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
209 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
210 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
211 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
212 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
213 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
214 Viskoosa SK Sander Voitka 0 0 0 0
215 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
216 Telia Sergei Arhipov 0 0 0 0
217 Telia Sergei Burov 0 0 0 0
218 Telia Sergei Kirillov 0 0 0 0
219 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
220 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
221 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
222 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
223 Tartu Tornaado Sten Kõiv 0 0 0 0
224 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
225 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
226 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
227 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 0 0 0 0
228 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
229 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
230 Ääsmäe Taavi Kala 0 0 0 0
231 Tartu Tornaado Taavi Lepik 0 0 0 0
232 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
233 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
234 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
235 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
236 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
237 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
238 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
239 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
240 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
241 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
242 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
243 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 0 0 0 0
244 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 0 0 0 0
245 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 0 0 0 0
246 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
247 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
248 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
249 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
250 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
251 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
252 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
253 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
254 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
255 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
256 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
257 Maitim Victor Kharitanovich 0 0 0 0
258 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
259 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
260 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
261 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
262 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
263 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 0 0 0 0
264 Jäneda Vladislav Fjodorov 0 0 0 0
265 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0

Esiliiga - A

TornaadoLootusSparta IIValgaBändidosSuhePunkteKoht
Tartu Tornaado8 - 110 - 23 - 24 - 125-6121
SHK Jõgeva Lootus1 - 816 - 68 - 225-1662
Sparta team Automaailm II2 - 103 - 48 - 613-2033
Valga Välk2 - 36 - 164 - 312-2234
Bändidos1 - 42 - 86 - 89-2005

Esiliiga - B

Viimsi KeppSparta IIISinimäeLeegidViskoosaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp3 - 23 - 25 - 24 - 215-8121
Sparta Team Automaailm III2 - 38 - 713 - 423-1452
Sinimäe2 - 37 - 86 - 515-1643
TVK Leegid2 - 54 - 135 - 62 - 113-2534
Viskoosa SK2 - 41 - 23-605

Esiliiga - C

ÄäsmäeRaplaTeliaMaitimJänedaSuhePunkteKoht
Ääsmäe3 - 99 - 210 - 27 - 229-1591
SK Rapla9 - 35 - 38 - 322-992
Telia2 - 93 - 55 - 410-1833
Maitim2 - 103 - 85 - 210-2034
Jäneda2 - 74 - 52 - 58-1705

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tartu Tornaado44000025 - 612
SHK Jõgeva Lootus32010025 - 166
Sparta team Automaailm II31020013 - 203
Valga Välk31020012 - 223
Bändidos3003009 - 200

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp44000015 - 812
Sparta Team Automaailm III31110023 - 145
Sinimäe31011015 - 164
TVK Leegid41030013 - 253
Viskoosa SK2002003 - 60

Esiliiga - C

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe43010029 - 159
SK Rapla33000022 - 99
Telia31020010 - 183
Maitim31020010 - 203
Jäneda3003008 - 170

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Sten Kõiv 4 7 9 16
2 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 3 3 5 8
3 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 3 5 2 7
4 Tartu Tornaado Juhani Võik 4 5 2 7
5 Tartu Tornaado Keijo Lehes 4 4 3 7
6 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 3 1 5 6
7 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 1 2 3 5
8 Valga Välk Remo Kupits 3 5 0 5
9 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 3 2 3 5
10 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 4 3 2 5
11 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 2 4 0 4
12 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 2 3 1 4
13 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 2 3 1 4
14 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 3 4 0 4
15 Bändidos Kristjan Niibon 3 3 1 4
16 Valga Välk Margo Pärnaku 3 3 1 4
17 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 3 2 2 4
18 Tartu Tornaado Mihkel Must 4 2 2 4
19 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 2 3
20 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 3 2 1 3
21 Valga Välk Egert Ojamäe 3 1 2 3
22 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 4 2 1 3
23 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 2 1 1 2
24 Bändidos Risto Kalm 2 1 1 2
25 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 2 0 2 2
26 Bändidos Karel Loik 3 2 0 2
27 Bändidos Marek Meleško 3 2 0 2
28 Valga Välk Renat Silis 3 1 1 2
29 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 1 1 0 1
30 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 1 0 1 1
31 Bändidos Kauri Adman 1 0 1 1
32 Bändidos Rainis Provornikov 1 0 1 1
33 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 2 1 0 1
34 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 2 1 0 1
35 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 2 1 0 1
36 Valga Välk Steven Põldve 2 1 0 1
37 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 2 0 1 1
38 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 3 1 0 1
39 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 3 0 1 1
40 Valga Välk Henri Karja 3 0 1 1
41 Bändidos Jerofei Fomenko 3 0 1 1
42 Valga Välk Marek Vända 3 0 1 1
43 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 3 0 1 1
44 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 3 0 1 1
45 Tartu Tornaado Erki Teder 4 1 0 1
46 Tartu Tornaado Kaarel Õim 4 1 0 1
47 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 4 0 1 1
48 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
49 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
50 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
51 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
52 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
53 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
54 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
55 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
56 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
57 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
58 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
59 Bändidos Allan Tatter 1 0 0 0
60 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
61 Valga Välk Martin Kovaljov 1 0 0 0
62 Bändidos Olari Tõnison 1 0 0 0
63 Bändidos Jüri Burov 2 0 0 0
64 Valga Välk Kenno Hõppõ 2 0 0 0
65 Bändidos Kristjan Saar 2 0 0 0
66 Valga Välk Nikita Birjukov 2 0 0 0
67 Bändidos Priit Paenurm 2 0 0 0
68 Bändidos Rainer Rannula 2 0 0 0
69 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 2 0 0 0
70 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 2 0 0 0
71 Bändidos Aivar Aasma 3 0 0 0
72 Valga Välk Aleks Tammela 3 0 0 0
73 Valga Välk Artur Volbert 3 0 0 0
74 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 3 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 3 0 0 0
76 Valga Välk Janar Tiisler 3 0 0 0
77 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 3 0 0 0
78 Bändidos Kaupo Kaur 3 0 0 0
79 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 3 0 0 0
80 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 3 0 0 0
81 Bändidos Raivo Verk 3 0 0 0
82 Valga Välk Simm Paap 3 0 0 0
83 Valga Välk Sten Ojamäe 3 0 0 0
84 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 3 0 0 0
85 Tartu Tornaado Anre Uleksin 4 0 0 0
86 Tartu Tornaado Henrik Koorits 4 0 0 0
87 Tartu Tornaado Taavi Lepik 4 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 3 5 6 11
2 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 2 4 5 9
3 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 3 2 5 7
4 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 3 3 6
5 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 1 3 1 4
6 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 2 3 1 4
7 Sinimäe Romet Troost 3 4 0 4
8 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 3 4 0 4
9 Sinimäe Ilja Koivanen 3 2 2 4
10 TVK Leegid Mihhail Krautman 4 2 2 4
11 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 2 2 4
12 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 4 1 3 4
13 Sinimäe Ott Põldmäe 2 0 3 3
14 Sinimäe Aleksander Runin 3 2 1 3
15 Sinimäe Andre Lausmaa 3 2 1 3
16 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 2 1 3
17 TVK Leegid Künter Põldmaa 4 3 0 3
18 Viimsi Kepp Tanel Rebane 4 3 0 3
19 Viimsi Kepp Anti Roots 4 2 1 3
20 Viskoosa SK Danver Mets 2 2 0 2
21 Sinimäe Markus Lukk 2 0 2 2
22 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 3 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 3 1 1 2
24 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 3 1 1 2
25 Sinimäe Martin Öövel 3 0 2 2
26 Viimsi Kepp Madis Kass 4 2 0 2
27 TVK Leegid Sven Müller 4 2 0 2
28 TVK Leegid Jaanus Sapas 4 1 1 2
29 TVK Leegid Tanel Saag 4 1 1 2
30 Viimsi Kepp Erlin Rand 4 0 2 2
31 Sinimäe Mark Meema 1 1 0 1
32 Viskoosa SK Vladimir Kljain 1 1 0 1
33 TVK Leegid Kristjan Evart 2 1 0 1
34 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 1 0 1
35 Sinimäe Tauno Koppel 2 1 0 1
36 Viskoosa SK Helmur Rajang 2 0 1 1
37 Viskoosa SK Kasper Mast 2 0 1 1
38 Viskoosa SK Mikk Ventsel 2 0 1 1
39 TVK Leegid Peter Haab 2 0 1 1
40 Viimsi Kepp Julius Stokas 3 1 0 1
41 Sinimäe Mikk Põldmäe 3 1 0 1
42 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 3 0 1 1
43 TVK Leegid Veiko Lillemägi 3 0 1 1
44 Viimsi Kepp Kert Karelson 4 0 1 1
45 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
46 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
47 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
48 Viskoosa SK Rasmus Eimla 0 0 0 0
49 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
50 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 1 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 1 0 0 0
53 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 1 0 0 0
56 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 1 0 0 0
58 Viimsi Kepp Roland Songisepp 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 1 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 2 0 0 0
62 Viskoosa SK Andres Tammeveski 2 0 0 0
63 Viskoosa SK Andrus Kuusk 2 0 0 0
64 Viskoosa SK Kaspar Suits 2 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 2 0 0 0
66 Viskoosa SK Margus Käär 2 0 0 0
67 Viskoosa SK Miko Malk 2 0 0 0
68 Viskoosa SK Rain Odramaa 2 0 0 0
69 Viskoosa SK Rannar Malk 2 0 0 0
70 Viskoosa SK Rivo Pärna 2 0 0 0
71 Viskoosa SK Sander Voitka 2 0 0 0
72 Viskoosa SK Taavi Rand 2 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 3 0 0 0
74 Viimsi Kepp Andre Padu 3 0 0 0
75 Sinimäe Erkki Seinre 3 0 0 0
76 Viimsi Kepp Marko Mäepea 3 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 3 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
79 Sinimäe Vitali Sõtšjov 3 0 0 0
80 TVK Leegid Liivar Laks 4 0 0 0
81 Viimsi Kepp Olari Püvi 4 0 0 0
82 TVK Leegid Riku Kainulainen 4 0 0 0
83 TVK Leegid Toomas Joonas 4 0 0 0

Esiliiga - C

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Rapla Rivo Rehe 3 7 3 10
2 Ääsmäe Mikk Jüristo 4 5 5 10
3 Ääsmäe Kenneth Lond 4 7 2 9
4 SK Rapla Tõnis Põder 3 4 3 7
5 Ääsmäe Tormi Voog 4 4 3 7
6 Ääsmäe Paul Theodor Oja 4 6 0 6
7 Telia Dmitri Burdin 3 4 1 5
8 Ääsmäe Andre Simovart 4 2 3 5
9 Jäneda Lauri Ries D 3 3 1 4
10 Maitim Uno Kraam 3 3 1 4
11 Telia Margus Sinisaar 3 2 2 4
12 Maitim Martin Kärner 3 2 2 4
13 SK Rapla Vahur Laas 3 1 3 4
14 SK Rapla Taavi Sau 3 3 0 3
15 Telia Reigo Podar 3 2 1 3
16 SK Rapla Roger Roos 3 2 1 3
17 Jäneda Daniil Ruzevitš D 3 1 2 3
18 Maitim Kalle Meigas 3 1 2 3
19 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 4 1 2 3
20 Ääsmäe Taavi Kala 4 1 2 3
21 SK Rapla Rainer Komi 1 1 1 2
22 Maitim Heigo Härmatis 2 2 0 2
23 SK Rapla Andi Kuum 2 1 1 2
24 Jäneda Igor Tegelmann 3 1 1 2
25 Telia Lembit Nugis 3 1 1 2
26 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 3 1 1 2
27 Maitim Raoul Raidna 3 1 1 2
28 SK Rapla Tauno Sau 3 0 2 2
29 SK Rapla Villu Jallai 3 0 2 2
30 SK Rapla Evald Saidla 2 1 0 1
31 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
32 Telia Mart Rasva 2 1 0 1
33 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
34 SK Rapla Ardo Raidoja 2 0 1 1
35 Jäneda Daniil Tenitski 3 1 0 1
36 Jäneda Tiit Kukk 3 1 0 1
37 Maitim Veiko Märjamaa 3 1 0 1
38 Jäneda Andres Kalavus 3 0 1 1
39 Maitim Andrus Lepp 3 0 1 1
40 Maitim Arvo Kraam 3 0 1 1
41 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 3 0 1 1
42 Telia Henri Kerde 3 0 1 1
43 Telia Richard Kerde 3 0 1 1
44 Ääsmäe Rauno Miller 4 0 1 1
45 Ääsmäe Targo Trepp 4 0 1 1
46 Jäneda Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
47 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
48 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
49 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
50 Ääsmäe Kristo Laaneste 0 0 0 0
51 Telia Lauri Kuusisto NC 0 0 0 0
52 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
53 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
54 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
55 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
56 Jäneda Jegor Kulikov 1 0 0 0
57 Telia Mikko Kauppi 1 0 0 0
58 Maitim Rain Raidna 1 0 0 0
59 SK Rapla Siim Viisut 1 0 0 0
60 Telia Aleksandr Ponomarjov 2 0 0 0
61 Jäneda Artjom Demitšev 2 0 0 0
62 Telia Dmitri Burov 2 0 0 0
63 Telia Eero Pajuviidik 2 0 0 0
64 Telia Indrek Sinisaar 2 0 0 0
65 Telia Janar Küla 2 0 0 0
66 Ääsmäe Janar Laaneste 2 0 0 0
67 Maitim Klas Stefan Holmbom 2 0 0 0
68 Jäneda Martin Mõtlik 2 0 0 0
69 Jäneda Maximus Vorobjov 2 0 0 0
70 SK Rapla Mikk Virki 2 0 0 0
71 Ääsmäe Raimo Rüütel 2 0 0 0
72 Telia Sergei Burov 2 0 0 0
73 Telia Sergei Kirillov 2 0 0 0
74 Maitim Victor Kharitanovich 2 0 0 0
75 Telia Aleksander Kistner 3 0 0 0
76 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 0 0 0
77 SK Rapla Andrei Luige 3 0 0 0
78 Telia Andrei Surnin 3 0 0 0
79 Maitim Igor Berjozkin 3 0 0 0
80 SK Rapla Indrek Lehtmets 3 0 0 0
81 Jäneda Martin Lehmus 3 0 0 0
82 Telia Peeter Subbi 3 0 0 0
83 SK Rapla Raino Remmel 3 0 0 0
84 Maitim Ramon Ruotsi 3 0 0 0
85 Telia Rando Hallik 3 0 0 0
86 Maitim Raul Pirson 3 0 0 0
87 Ääsmäe Rauno Varik 3 0 0 0
88 Telia Sergei Arhipov 3 0 0 0
89 Maitim Tanel Müürsepp 3 0 0 0
90 SK Rapla Villu Koger 3 0 0 0
91 Jäneda Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
92 Ääsmäe Ergo Orumaa 4 0 0 0
93 Ääsmäe Ivar Agar 4 0 0 0
94 Ääsmäe Matti Küüt 4 0 0 0
95 Ääsmäe Urmet Neem 4 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tartu TornaadoTaaviLepik180787292,3
2. Valga VälkIlmarPüvi45282589,3
3. SHK Jõgeva LootusIngmarHuononen1351119585,6
4. Valga VälkMartinKovaljov45181583,3
5. BändidosKaupoKaur135806075,0
6. Sparta team Automaailm IITomasPavelka135765673,7
7. Valga VälkArturVolbert45382257,9

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval241313100,0
2. Viimsi KeppJaanJaaku90504692,0
3. Viskoosa SKKasparSuits90595389,8
4. Viimsi KeppOlariPüvi90272385,2
5. SinimäeVitaliSõtšjov140917582,4
6. TVK LeegidToomasJoonas18013010580,8
7. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg D2116604676,7

Esiliiga - C

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK RaplaVilluKoger52353188,6
2. ÄäsmäeRaunoVarik45161487,5
3. ÄäsmäeIvarAgar135897685,4
4. SK RaplaIndrekLehtmets83342985,3
5. TeliaMikkoKauppi45272385,2
6. MaitimKlas StefanHolmbom90564682,1
7. TeliaSergeiKirillov45272281,5
8. JänedaVladislavFjodorov120745979,7
9. MaitimUnoKraam45382873,7
10. TeliaEeroPajuviidik45322371,9
11. JänedaMaximusVorobjov156466,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |