Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
3 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
4 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
5 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
6 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
7 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
8 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
9 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 0 0 0 0
11 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
12 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
14 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
15 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
16 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
17 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 0 0 0 0
18 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
19 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
20 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
21 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
22 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
23 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
24 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
25 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
26 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
27 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
28 Jäneda Artur Homjakov 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 0 0 0 0
30 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
32 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
33 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
34 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
35 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
36 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
37 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
38 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
39 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
40 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
41 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
42 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
43 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
44 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 0 0 0 0
46 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
47 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
48 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
49 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
50 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
51 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
52 Jäneda Georg Vorobjov 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Hannu Heinonen 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
56 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
57 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
58 Jäneda Igor Tegelmann D 0 0 0 0
59 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
60 Jäneda Ilja Volodin 0 0 0 0
61 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
62 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
63 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
64 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
65 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
66 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
67 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
68 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
69 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
70 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
71 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
74 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
75 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
77 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
78 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
79 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
80 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
81 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
83 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
84 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 0 0 0 0
86 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
87 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
89 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
90 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
91 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 0 0 0 0
93 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
94 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
95 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
96 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
97 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
98 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
99 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
100 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
101 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
102 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
103 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
104 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
105 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
106 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
111 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
112 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
113 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
114 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
115 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
116 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
117 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
118 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
119 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
120 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
121 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 0 0 0 0
122 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
123 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
124 SHK Jõgeva Lootus Marek Palusalu 0 0 0 0
125 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
126 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
127 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
128 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
130 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
131 Viskoosa SK Margus Peet 0 0 0 0
132 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
133 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
134 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
135 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
136 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
137 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 0 0 0 0
138 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
139 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
140 SK Rapla Marten Liiva 0 0 0 0
141 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
142 Ääsmäe Martin Einblau 0 0 0 0
143 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
144 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
145 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
146 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
147 Viskoosa SK Matis Oolup 0 0 0 0
148 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
149 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 0 0 0 0
150 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
151 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
152 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
153 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
154 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
155 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
156 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
157 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
158 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
159 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
160 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
161 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
162 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
163 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
164 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
165 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
166 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
167 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
168 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
169 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
170 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
171 Ääsmäe Paul Theodor Oja 0 0 0 0
172 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
173 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
174 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
175 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
176 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
177 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
178 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
179 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
180 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
181 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
182 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
183 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
184 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
185 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
186 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
187 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
188 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
189 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
190 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
191 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
192 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
193 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
194 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
195 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
196 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 0 0 0 0
197 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
198 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
199 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
200 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
201 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
202 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
203 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
204 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 0 0 0 0
205 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
206 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
207 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
208 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
209 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
210 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
211 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
212 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
213 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 0 0 0 0
214 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
215 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
216 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
217 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
218 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
219 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
220 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
221 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
222 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
223 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
224 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
225 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
226 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
227 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 0 0 0 0
228 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
229 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
230 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
231 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
232 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
233 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
234 Viskoosa SK Targo Treial 0 0 0 0
235 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
236 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
237 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
238 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
239 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
240 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
241 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 0 0 0 0
242 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
243 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
244 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
245 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 0 0 0 0
246 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
247 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
248 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
249 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
250 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
251 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
252 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
253 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
254 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
255 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
256 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0

Esiliiga - A

ÄäsmäeViimsi KeppViskoosaRaplaKAMA2SinimäeLeegidSuhePunkteKoht
Ääsmäe5 - 42 - 34 - 38 - 44 - 023-14121
Viimsi Kepp2 - 62 - 06 - 75 - 011 - 126-1492
Viskoosa SK4 - 56 - 28 - 25 - 323-1293
SK Rapla3 - 20 - 22 - 87 - 65 - 417-2284
KAMA23 - 47 - 66 - 74 - 67 - 427-2775
Sinimäe4 - 80 - 54 - 56 - 42 - 116-2366
TVK Leegid0 - 41 - 113 - 54 - 71 - 29-2907

Esiliiga - B

EMÜ IIJänedaSparta IILootusBändidosValgaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK II7 - 64 - 35 - 47 - 523-18111
Jäneda6 - 710 - 29 - 111 - 336-1392
Sparta Team Automaailm II3 - 49 - 24 - 316-973
SHK Jõgeva Lootus2 - 102 - 97 - 38 - 519-2764
Bändidos4 - 51 - 93 - 43 - 78 - 119-2635
Valga Välk5 - 73 - 115 - 81 - 814-3406

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe54010023 - 1412
Viimsi Kepp53020026 - 149
Viskoosa SK43010023 - 129
SK Rapla52120017 - 228
KAMA252021027 - 277
Sinimäe52030016 - 236
TVK Leegid5005009 - 290

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II43100023 - 1811
Jäneda43010036 - 139
Sparta Team Automaailm II32001016 - 97
SHK Jõgeva Lootus42020019 - 276
Bändidos51040019 - 263
Valga Välk40040014 - 340

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 KAMA2 Dmitri Burdin 5 9 5 14
2 Ääsmäe Kenneth Lond 5 8 4 12
3 KAMA2 Lauri Kuusisto 5 6 4 10
4 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 5 3 8
5 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 5 5 3 8
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 5 4 3 7
7 Viimsi Kepp Roland Songisepp 5 2 5 7
8 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 3 2 4 6
9 SK Rapla Tõnis Põder 5 5 1 6
10 Viskoosa SK Ilmar Niitov 2 3 2 5
11 Sinimäe Siim Romanov 3 5 0 5
12 Viskoosa SK Alex Kark 4 4 1 5
13 Ääsmäe Paul Theodor Oja 4 4 1 5
14 KAMA2 Sander Kisler 4 4 1 5
15 Ääsmäe Mikk Jüristo 5 2 3 5
16 KAMA2 Margus Sinisaar 3 1 3 4
17 Viimsi Kepp Tanel Rebane 5 3 1 4
18 KAMA2 Kauri Adman 5 1 3 4
19 SK Rapla Tauno Sau 5 1 3 4
20 KAMA2 Kristjan Niibon 2 3 0 3
21 Sinimäe Edgar Grazer 4 2 1 3
22 Viskoosa SK Helmur Rajang 4 2 1 3
23 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 2 1 3
24 SK Rapla Sander Kirs 4 2 1 3
25 Viskoosa SK Rivo Pärna 4 1 2 3
26 SK Rapla Roger Roos 4 0 3 3
27 SK Rapla Taavi Sau 5 3 0 3
28 Ääsmäe Targo Trepp 5 3 0 3
29 Viimsi Kepp Madis Kass 5 2 1 3
30 SK Rapla Vahur Laas 5 2 1 3
31 Ääsmäe Ergo Orumaa 5 1 2 3
32 KAMA2 Lauri Kuktalu 5 1 2 3
33 Viimsi Kepp Marko Mäepea 5 1 2 3
34 TVK Leegid Veiko Lillemägi 5 1 2 3
35 KAMA2 Martin Kärner 5 0 3 3
36 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
37 TVK Leegid Andrus Mäeots 2 1 1 2
38 SK Rapla Rainer Komi 2 1 1 2
39 TVK Leegid Raul Eesmäe 3 1 1 2
40 TVK Leegid Alo Mäesalu 3 0 2 2
41 Sinimäe Mikk Põldmäe 3 0 2 2
42 Viskoosa SK Miko Malk 4 2 0 2
43 Sinimäe Ott Põldmäe 4 2 0 2
44 KAMA2 Rando Hallik 4 2 0 2
45 SK Rapla Marten Liiva 4 1 1 2
46 Viskoosa SK Mikk Ventsel 4 1 1 2
47 TVK Leegid Riku Kainulainen 4 1 1 2
48 Viskoosa SK Andres Tammeveski 4 0 2 2
49 Viskoosa SK Daniel Bursa 4 0 2 2
50 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 4 0 2 2
51 Sinimäe Markus Lukk 4 0 2 2
52 Sinimäe Andre Lausmaa 5 2 0 2
53 Sinimäe Martin Öövel 5 2 0 2
54 Sinimäe Tauno Koppel 5 2 0 2
55 Ääsmäe Tormi Voog 5 2 0 2
56 Ääsmäe Andre Simovart 5 1 1 2
57 TVK Leegid Reijo Külvi 5 1 1 2
58 SK Rapla Rivo Rehe 5 1 1 2
59 Sinimäe Romet Troost 5 0 2 2
60 Viskoosa SK Taavi Rand 1 1 0 1
61 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
62 Viskoosa SK Matis Oolup 2 1 0 1
63 Viskoosa SK Rannar Malk 3 1 0 1
64 Viskoosa SK Targo Treial 3 1 0 1
65 SK Rapla Andi Kuum 3 0 1 1
66 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 1 1
67 KAMA2 Reigo Podar 3 0 1 1
68 Viskoosa SK Kasper Mast 4 1 0 1
69 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 4 1 0 1
70 TVK Leegid Sven Müller 4 1 0 1
71 Viimsi Kepp Andri Väljaots 4 0 1 1
72 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 4 0 1 1
73 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 4 0 1 1
74 TVK Leegid Jaanus Sapas 5 1 0 1
75 TVK Leegid Künter Põldmaa 5 1 0 1
76 Sinimäe Mark Meema 5 1 0 1
77 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 1 0 1
78 Ääsmäe Tiit Träss 5 1 0 1
79 Viimsi Kepp Anti Roots 5 0 1 1
80 Ääsmäe Ivar Agar 5 0 1 1
81 KAMA2 Peeter Subbi 5 0 1 1
82 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 5 0 1 1
83 SK Rapla Villu Jallai 5 0 1 1
84 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
85 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
86 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
87 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
88 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
89 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
90 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
91 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
92 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
93 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
94 KAMA2 Daniil Petuhhov 1 0 0 0
95 Viskoosa SK Danver Mets 1 0 0 0
96 SK Rapla Evald Saidla 1 0 0 0
97 Sinimäe Ilja Koivanen 1 0 0 0
98 KAMA2 Lars Hillar 1 0 0 0
99 Viskoosa SK Margus Peet 1 0 0 0
100 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
101 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
102 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 0 0 0
103 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
104 Viskoosa SK Hannu Heinonen 2 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
106 Viskoosa SK Keio Kanna 2 0 0 0
107 Viskoosa SK Margus Käär 2 0 0 0
108 Ääsmäe Raimo Rüütel 2 0 0 0
109 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 2 0 0 0
110 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 3 0 0 0
111 KAMA2 Indrek Sinisaar 3 0 0 0
112 KAMA2 Janar Küla 3 0 0 0
113 Viskoosa SK Kaspar Suits 3 0 0 0
114 Viskoosa SK Rain Odramaa 3 0 0 0
115 TVK Leegid Tanel Saag 3 0 0 0
116 TVK Leegid Toomas Joonas 3 0 0 0
117 KAMA2 Einar Tiimla 4 0 0 0
118 Viskoosa SK Henri Lilp 4 0 0 0
119 SK Rapla Indrek Lehtmets 4 0 0 0
120 KAMA2 Sergei Kirillov 4 0 0 0
121 Ääsmäe Urmet Neem 4 0 0 0
122 SK Rapla Villu Koger 4 0 0 0
123 Viskoosa SK Vladimir Kljain 4 0 0 0
124 Sinimäe Aleksander Runin 5 0 0 0
125 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 5 0 0 0
126 Ääsmäe Jaan Rebane 5 0 0 0
127 Ääsmäe Janar Laaneste 5 0 0 0
128 TVK Leegid Kaupo Kaur 5 0 0 0
129 Ääsmäe Martin Einblau 5 0 0 0
130 Ääsmäe Matti Küüt 5 0 0 0
131 Viimsi Kepp Olari Püvi 5 0 0 0
132 Ääsmäe Rauno Miller 5 0 0 0
133 Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
134 KAMA2 Sergei Arhipov 5 0 0 0
135 Sinimäe Vitali Sõtšjov 5 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda Joosep Perandi 4 8 6 14
2 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 4 8 5 13
3 Jäneda Andres Luts 4 8 4 12
4 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 3 8 1 9
5 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 3 2 6 8
6 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 4 4 4 8
7 Jäneda Igor Tegelmann D 4 3 5 8
8 Bändidos Rainis Provornikov 5 4 4 8
9 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 2 5 2 7
10 Jäneda Andres Kalavus 3 4 3 7
11 Jäneda Daniil Ruzevitš D 4 6 1 7
12 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 4 4 3 7
13 Valga Välk Margo Pärnaku 4 3 3 6
14 Bändidos Oskar Illak 3 4 1 5
15 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 4 4 1 5
16 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 4 3 2 5
17 Bändidos Karel Loik 5 1 4 5
18 Valga Välk Egert Ojamäe 3 3 1 4
19 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 2 2 4
20 Bändidos Kristjan Saar 3 2 2 4
21 Jäneda Ats Kukk 3 1 3 4
22 Valga Välk Remo Kupits 1 3 0 3
23 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 1 0 3 3
24 Valga Välk Renat Silis 2 3 0 3
25 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 2 2 1 3
26 Bändidos Kristjan Niibon 2 2 1 3
27 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 2 0 3 3
28 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 3 3 0 3
29 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 3 2 1 3
30 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 3 1 2 3
31 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 3 1 2 3
32 Bändidos Olari Tõnison 4 2 1 3
33 Jäneda Johannes Jürisson 1 2 0 2
34 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 1 2
35 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 2 2 0 2
36 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 2 0 2 2
37 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 4 2 0 2
38 Bändidos Rainer Rannula 4 2 0 2
39 Valga Välk Aleks Tammela 4 1 1 2
40 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 4 1 1 2
41 Jäneda Veikko Väisanen 4 1 1 2
42 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
43 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
44 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
45 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 2 0 1 1
46 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 2 0 1 1
47 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 2 0 1 1
48 Jäneda Mikk Mäekivi 2 0 1 1
49 Bändidos Allan Tatter 3 1 0 1
50 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 3 1 0 1
51 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 3 0 1 1
52 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 3 0 1 1
53 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 4 1 0 1
54 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
55 Valga Välk Marek Sigursk 4 1 0 1
56 Jäneda Daniil Tenitski 4 0 1 1
57 Jäneda Indrek Lumiste 4 0 1 1
58 Bändidos Raivo Verk 4 0 1 1
59 Valga Välk Sten Ojamäe 4 0 1 1
60 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
61 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
62 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
63 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
64 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
65 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
66 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
67 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
74 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 1 0 0 0
76 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 1 0 0 0
77 SHK Jõgeva Lootus Marek Palusalu 1 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
79 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 1 0 0 0
80 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 1 0 0 0
81 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 1 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 0 0
83 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
84 Jäneda Georg Vorobjov 2 0 0 0
85 Valga Välk Ilmar Püvi 2 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 2 0 0 0
87 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
88 Valga Välk Martin Kovaljov 2 0 0 0
89 Jäneda Martin Lehmus 2 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 2 0 0 0
91 Bändidos Risto Kalm 2 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 2 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
94 Valga Välk Simm Paap 2 0 0 0
95 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 2 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 2 0 0 0
97 Valga Välk Arseni Krasilnikov 3 0 0 0
98 Jäneda Artjom Kostjanoi 3 0 0 0
99 Jäneda Artur Homjakov 3 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 3 0 0 0
101 Valga Välk Denis Ženžarov 3 0 0 0
102 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 3 0 0 0
103 Jäneda Ilja Volodin 3 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 3 0 0 0
105 Valga Välk Kenno Hõppõ 3 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 3 0 0 0
107 Valga Välk Maksim Sarõtšev 3 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
109 Bändidos Marek Meleško 3 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 3 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 4 0 0 0
113 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 4 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 4 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 4 0 0 0
116 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
117 Jäneda Maximus Vorobjov 4 0 0 0
118 Bändidos Priit Paenurm 4 0 0 0
119 Jäneda Tiit Kukk 4 0 0 0
120 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 4 0 0 0
121 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 4 0 0 0
122 Bändidos Mihhail Jakovlev 5 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. ÄäsmäeRaunoVarik90262388,5
2. KAMA2LarsHillar45322887,5
3. Viimsi KeppOlariPüvi135514486,3
4. Viskoosa SKKasparSuits90463984,8
5. Viskoosa SKHannuHeinonen90302583,3
6. SinimäeVitaliSõtšjov22513210982,6
7. TVK LeegidKaupoKaur205977577,3
8. ÄäsmäeIvarAgar135433274,4
9. SK RaplaVilluKoger90231773,9
10. SK RaplaIndrekLehtmets136604473,3
11. KAMA2SergeiKirillov135604473,3
12. Viimsi KeppEeroPajuviidik90221568,2
13. KAMA2JanarKüla46201365,0
14. TVK LeegidToomasJoonas2015853,3

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IIJordan MatheoNiineorg D2655100,0
2. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg D2134665786,4
3. JänedaMaximusVorobjov180796683,5
4. Eesti Maaülikooli SK IITõnisMetsson94484083,3
5. Eesti Maaülikooli SK IIChristopherKrutõh D90493979,6
6. SHK Jõgeva LootusIngmarHuononen135745675,7
7. SHK Jõgeva LootusJaanusTomson45362775,0
8. BändidosMihhailJakovlev2251007474,0
9. Valga VälkMartinKovaljov90513670,6
10. Valga VälkIlmarPüvi90594067,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |