U17

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 015-3  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 SK Noorus7-3 
SK Noorus5-7  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 01    
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01   
EMÜ SK5-4   
Sparta Team Automaailm  
SK Noorus  
EMÜ SK  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 01  
Jäneda SK  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 2 4 2 6
2 EMÜ SK Sander Mägi D 2 4 1 5
3 SK Noorus Semjon Solomanin 2 4 1 5
4 EMÜ SK Artur Okružko 2 3 2 5
5 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 2 3 1 4
6 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 2 1 3 4
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 2 3 0 3
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 2 2 1 3
9 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 2 1 2 3
10 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 2 0 2
11 SK Noorus Artjom Demitšev 2 2 0 2
12 SK Noorus Erik Vassiljev 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 2 2 0 2
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 2 1 1 2
15 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 1 1 2
16 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 1 1 2
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 2 0 2 2
18 SK Noorus Georg Vorobjov 2 1 0 1
19 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 2 1 0 1
20 EMÜ SK Mark Solovjov 2 1 0 1
21 EMÜ SK Ben-Bätryck Kurg 2 0 1 1
22 SK Noorus Daniil Tenitski 2 0 1 1
23 SK Noorus Danila Gorbunov 2 0 1 1
24 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 2 0 1 1
25 SK Noorus Ilja Volodin 2 0 1 1
26 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 1 1
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 2 0 1 1
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 2 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 2 0 1 1
31 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 0 1 1
32 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
33 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
34 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
35 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
36 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
37 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
38 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
39 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
40 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
41 Jäneda SK Denis Ženžarov 0 0 0 0
42 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
44 Jäneda SK Gregor Kaljurand 0 0 0 0
45 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
46 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
48 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 0 0 0 0
51 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
52 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
53 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
54 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
55 Jäneda SK Marek Sigursk 0 0 0 0
56 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
57 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
58 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
59 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
60 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
61 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
62 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
64 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
65 Jäneda SK Richard Liiv 0 0 0 0
66 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
67 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
69 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
70 Jäneda SK Sergei Int NC 0 0 0 0
71 EMÜ SK Maksim Shitskiy 1 0 0 0
72 SK Noorus Nikita Borodajev 1 0 0 0
73 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 0 0
74 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
75 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Joonas Oja 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 2 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 2 0 0 0
82 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 0 0
83 SK Noorus Nikita Vjatkin 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 2 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
87 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
88 EMÜ SK Roomet Tann 2 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 2 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 2 0 0 0
92 SK Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01MartenTeppan52343088,2
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D287423788,1
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01JaanusTomson39322784,4
4. EMÜ SKChristopherKrutõh D90665481,8
5. SK NoorusVladislavFjodorov45252080,0
6. SK NoorusMaximusVorobjov45342779,4
7. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D32150,0

U17

SpartaEMÜNoorusOlivia 01JänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 8
10 - 5
9 - 1
5 - 2
9 - 0
2 - 4
5 - 4
10 - 0
55-24181
EMÜ SK8 - 5
5 - 10
3 - 5
5 - 4
11 - 5
5 - 4
8 - 6
10 - 3
55-42162
SK Noorus1 - 9
2 - 5
5 - 3
4 - 5
6 - 3
8 - 2
6 - 4
8 - 6
40-37163
Jõgeva SK Tähe / Olivia 010 - 9
4 - 2
5 - 11
4 - 5
3 - 6
2 - 8
5 - 2
13 - 4
36-47104
Jäneda SK4 - 5
0 - 10
6 - 8
3 - 10
4 - 6
6 - 8
2 - 5
4 - 13
29-6505

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm86020055 - 2418
EMÜ SK84220055 - 4216
SK Noorus85021040 - 3716
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0183041036 - 4710
Jäneda SK80080029 - 650

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko 8 20 17 37
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 8 17 13 30
3 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 8 12 9 21
4 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 8 13 6 19
5 SK Noorus Jegor Kulikov 8 7 11 18
6 SK Noorus Georg Vorobjov 8 14 3 17
7 Jäneda SK Martin Lehmus 8 5 11 16
8 EMÜ SK Sander Mägi D 8 11 4 15
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 8 9 4 13
10 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 6 9 3 12
11 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 8 7 5 12
12 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 8 8 3 11
13 EMÜ SK Marcos Timmusk 7 9 1 10
14 Jäneda SK Marek Sigursk 8 7 2 9
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 8 6 3 9
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 8 5 3 8
17 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 8 2 6 8
18 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 6 2 5 7
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 8 4 3 7
20 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 6 5 1 6
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 8 2 4 6
22 SK Noorus Daniil Tenitski 8 1 5 6
23 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 4 5 0 5
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 5 3 2 5
25 SK Noorus Artjom Demitšev 6 4 1 5
26 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 6 3 2 5
27 EMÜ SK Andrei Solovjov 6 2 2 4
28 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 6 2 2 4
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 8 2 2 4
30 Jäneda SK Erik Fasputins 6 2 1 3
31 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 6 2 1 3
32 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 6 1 2 3
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 8 2 1 3
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 8 1 2 3
35 SK Noorus Maximus Vorobjov 6 1 1 2
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 6 1 1 2
37 EMÜ SK Maksim Shitskiy 8 1 1 2
38 Jäneda SK Reio Põldmaa 8 1 1 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 8 0 2 2
40 Jäneda SK Oskar Vikk 2 1 0 1
41 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 1 0 1
42 EMÜ SK Mark Solovjov 2 0 1 1
43 EMÜ SK Danver Pruuli 4 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 4 1 0 1
45 Jäneda SK Martin Mõtlik 4 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 6 0 1 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 6 0 1 1
48 Jäneda SK Denis Ženžarov 8 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 8 0 1 1
50 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
51 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
53 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
54 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
56 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
57 SK Noorus Nikita Vjatkin 0 0 0 0
58 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
60 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
61 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
62 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
63 Jäneda SK Sergei Int NC 0 0 0 0
64 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 0 0 0
65 EMÜ SK Ben-Bätryck Kurg 1 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 1 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 1 0 0 0
68 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
69 SK Noorus Danila Gorbunov 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 2 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Joonas Oja 2 0 0 0
72 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 0 0 0
73 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
74 SK Noorus Nikita Borodajev 2 0 0 0
75 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
76 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
77 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 4 0 0 0
78 SK Noorus Erik Vassiljev 4 0 0 0
79 Jäneda SK Gregor Kaljurand 4 0 0 0
80 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 4 0 0 0
81 EMÜ SK Mark Ussar 4 0 0 0
82 Jäneda SK Richard Liiv 4 0 0 0
83 EMÜ SK Roomet Tann 4 0 0 0
84 SK Noorus Ilja Volodin 6 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 6 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 6 0 0 0
87 Jäneda SK Annabel Voitka 8 0 0 0
88 EMÜ SK Christopher Krutõh D 8 0 0 0
89 EMÜ SK Karl Marten Loks 8 0 0 0
90 Jäneda SK Kerdo Vainer 8 0 0 0
91 Jäneda SK Martin Kovaljov 8 0 0 0
92 SK Noorus Vladislav Fjodorov 8 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D134484287,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01KarlosViin88787,5
3. SK NoorusVladislavFjodorov27015913283,0
4. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2225937681,7
5. EMÜ SKChristopherKrutõh D32021717580,7
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01JaanusTomson82473778,7
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01MartenTeppan27515612076,9
8. SK NoorusMaximusVorobjov45322371,9
9. Jäneda SKMartinKovaljov27018012871,1
10. Jäneda SKKerdoVainer90422969,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |