Otsi mängijat
Liiga | Kuupäev | Kell | Koht | Mängu nr | Meeskond 1 | | Meeskond 2 | Tulemus |
U11 | 28.02.2013 | 10:00 | Kristiine SH | U11- VF1 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Jäneda SK
|
8
-
1
|
U11 | 28.02.2013 | 10:45 | Kristiine SH | U11- VF2 |
Paide-Järva SHK
|
-
|
Aeg/Noorus
|
4
-
8
|
U11 | 28.02.2013 | 11:30 | Kristiine SH | U11- PF1 |
EMÜ SK
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
2
-
1
|
U11 | 28.02.2013 | 12:15 | Kristiine SH | U11- PF2 |
Jõgeva SK Selver/Tähe 01
|
-
|
Aeg/Noorus
|
9
-
1
|
U11 | 28.02.2013 | 13:00 | Kristiine SH | U11- 5-6 |
Jäneda SK
|
-
|
Paide-Järva SHK
|
1
-
5
|
U11 | 28.02.2013 | 13:45 | Kristiine SH | U11- 3-4 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Aeg/Noorus
|
5
-
2
|
U11 | 28.02.2013 | 14:30 | Kristiine SH | U11-F |
EMÜ SK
|
-
|
Jõgeva SK Selver/Tähe 01
|
0
-
3
|
Esiliiga | 02.03.2013 | 16:00 | Kristiine SH | EL-46 |
Jõgeva SK Selver / Tähe II
|
-
|
Viskoosa SK
|
6
-
7
|
Esiliiga | 02.03.2013 | 18:30 | Kristiine SH | EL-47 |
TTÜ SK/Ääsmäe
|
-
|
Augur / Jäneda
|
10
-
4
|
Teine liiga - põhi/lääs | 02.03.2013 | 10:30 | Kristiine SH | TL-65 |
Tabasalu Spordikompleks
|
-
|
Tapa / Team Hummel
|
8
-
4
|
Teine liiga - põhi/lääs | 02.03.2013 | 12:15 | Kristiine SH | TL-66 |
SK Tallinn United
|
-
|
Vana hea puur (Tartu)
|
4
-
2
|
Teine liiga - lõuna/ida | 02.03.2013 | 14:00 | Kristiine SH | TL-67 |
SEB Jõgeva
|
-
|
Aegna Ajee
|
10
-
5
|
Esiliiga | 03.03.2013 | 11:00 | Kristiine SH | EL-48 |
TVK Leegid
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK II
|
5
-
6
|
U13 | 08.03.2013 | 12:30 | Virtuse SH | U13-VF1 |
Paide-Järva SHK
|
-
|
SK Saku Fortuna
|
9
-
1
|
U13 | 08.03.2013 | 13:15 | Virtuse SH | U13-VF2 |
Aeg/Noorus
|
-
|
EMÜ SK
|
4
-
3
|
U13 | 08.03.2013 | 14:00 | Virtuse SH | U13-PF1 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Paide-Järva SHK
|
4
-
8
|
U13 | 08.03.2013 | 14:45 | Virtuse SH | U13-PF2 |
Jõgeva SK Selver/Tähe 99
|
-
|
Aeg/Noorus
|
12
-
3
|
U13 | 08.03.2013 | 15:30 | Virtuse SH | U13-5-6 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
EMÜ SK
|
3
-
6
|
U13 | 08.03.2013 | 16:15 | Virtuse SH | U13-3-4 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Aeg/Noorus
|
14
-
6
|
U13 | 08.03.2013 | 17:00 | Virtuse SH | U13-F |
Paide-Järva SHK
|
-
|
Jõgeva SK Selver/Tähe 99
|
5
-
10
|
Teine liiga - lõuna/ida | 09.03.2013 | 11:00 | Kiili SH | TL-71 |
SK Nordic (Kunda)
|
-
|
Saue Saalihokiklubi
|
5
-
3
|
Teine liiga - lõuna/ida | 09.03.2013 | 11:00 | EMÜ SK | TL-68 |
Eesti Maaülikooli SK III
|
-
|
SK Rapla
|
15
-
4
|
Teine liiga - lõuna/ida | 09.03.2013 | 12:30 | EMÜ SK | TL-69 |
Valga Välk
|
-
|
SK Pro Sura
|
5
-
2
|
Meistriliiga | 10.03.2013 | 14:00 | EMÜ SK | ML-41 |
Eesti Maaülikooli SK
|
-
|
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
2
-
12
|
Esiliiga | 10.03.2013 | 16:00 | Kiili SH | EL-49 |
Bändidos Team Exel
|
-
|
Viljandi SHK
|
2
-
3
|
Teine liiga - põhi/lääs | 10.03.2013 | 18:15 | Kiili SH | TL-70 |
Nõmme Kondors
|
-
|
Penetron
|
6
-
3
|
Teine liiga - põhi/lääs | 10.03.2013 | 14:00 | Kiili SH | TL-71 |
SK Sinimäe/Team Exel
|
-
|
Augur / Jäneda II
|
4
-
6
|
U19 | 11.03.2013 | 10:15 | Tapa SH | U19-PF2 |
Jäneda SK
|
-
|
Ääsmäe
|
5
-
17
|
U19 | 12.03.2013 | 18:00 | Virtuse SH | U19-PF1 |
Jõgeva SK Selver/Tähe 93
|
-
|
EMÜ SK
|
12
-
6
|
U15 | 15.03.2013 | 12:30 | Virtuse SH | U15-VF1 |
Paide-Järva SHK
|
-
|
SK Saku Fortuna
|
7
-
0
|
U15 | 15.03.2013 | 13:15 | Virtuse SH | U15-VF2 |
Jäneda SK
|
-
|
EMÜ SK
|
4
-
2
|
U15 | 15.03.2013 | 14:00 | Virtuse SH | U15-PF1 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Paide-Järva SHK
|
7
-
4
|
U15 | 15.03.2013 | 14:45 | Virtuse SH | U15-PF2 |
Jõgeva SK Selver/Tähe 97
|
-
|
Jäneda SK
|
10
-
1
|
U15 | 15.03.2013 | 15:30 | Virtuse SH | U15-5-6 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
EMÜ SK
|
1
-
10
|
U15 | 15.03.2013 | 16:15 | Virtuse SH | U15-3-4 |
Paide-Järva SHK
|
-
|
Jäneda SK
|
6
-
1
|
U15 | 15.03.2013 | 17:00 | Virtuse SH | U15-F |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Jõgeva SK Selver/Tähe 97
|
2
-
4
|
Teine liiga - lõuna/ida | 16.03.2013 | 16:00 | Virtuse SH | TL-72 |
SEB Jõgeva
|
-
|
Nõmme Kondors
|
12
-
7
|
Meistriliiga | 16.03.2013 | 18:30 | Virtuse SH | ML-43 |
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK
|
8
-
4
|
Meistriliiga | 16.03.2013 | 18:00 | TTÜ SH | ML-42 |
TTÜ / Team Exel
|
-
|
Sparta Team Automaailm
|
4
-
7
|
Meistriliiga | 17.03.2013 | 15:30 | Kristiine SH | ML-44 |
Sparta Team Automaailm
|
-
|
TTÜ / Team Exel
|
5
-
9
|
Teine liiga - põhi/lääs | 17.03.2013 | 13:30 | Kristiine SH | TL-73 |
SK Tallinn United
|
-
|
SK Nordic (Kunda)
|
10
-
3
|
Teine liiga - põhi/lääs | 17.03.2013 | 17:30 | Virtuse SH | TL-75 |
Tabasalu Spordikompleks
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK III
|
3
-
6
|
Teine liiga - lõuna/ida | 17.03.2013 | 12:30 | Virtuse SH | TL-74 |
Valga Välk
|
-
|
Augur / Jäneda II
|
2
-
7
|
Meistriliiga | 17.03.2013 | 15:00 | Virtuse SH | ML-45 |
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK
|
15
-
4
|
Naiste liiga | 17.03.2013 | 11:00 | Kristiine SH | NL-25 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK
|
4
-
0
|
Naiste liiga | 23.03.2013 | 11:30 | Virtuse SH | NL-28 |
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
-
|
SK Saku Fortuna
|
1
-
11
|
Esiliiga | 23.03.2013 | 16:00 | Kristiine SH | EL-50 |
TTÜ SK/Ääsmäe
|
-
|
Viskoosa SK
|
16
-
11
|
Naiste liiga | 23.03.2013 | 12:30 | EMÜ SK | NL-27 |
Eesti Maaülikooli SK
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
3
-
5
|
Teine liiga - põhi/lääs | 23.03.2013 | 14:00 | Kristiine SH | TL-76 |
SK Tallinn United
|
-
|
Augur / Jäneda II
|
14
-
3
|
Teine liiga - lõuna/ida | 23.03.2013 | 18:30 | Kristiine SH | TL-77 |
SEB Jõgeva
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK III
|
7
-
3
|
Esiliiga | 24.03.2013 | 18:00 | EMÜ SH | EL-51 |
Eesti Maaülikooli SK II
|
-
|
Viljandi SHK
|
8
-
5
|
Meistriliiga | 24.03.2013 | 16:00 | TTÜ SH | ML-46 |
TTÜ / Team Exel
|
-
|
Sparta Team Automaailm
|
9
-
11
|
Naiste liiga | 24.03.2013 | 19:00 | Kiili SH | NL-26 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
11
-
3
|
Naiste liiga | 24.03.2013 | 13:00 | Kristiine SH | NL-29 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK
|
5
-
0
|
U17. | 28.03.2013 | 10:00 | Virtuse SH | U17- VF1 |
EMÜ SK
|
-
|
Jäneda SK
|
6
-
3
|
U17. | 28.03.2013 | 11:10 | Virtuse SH | U17- VF2 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
Valga SHK
|
6
-
4
|
U17. | 28.03.2013 | 13:30 | Virtuse SH | U17- PF2 |
Jõgeva SK Selver/Tähe 95
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
8
-
2
|
U17. | 28.03.2013 | 14:40 | Virtuse SH | U17- 5-6 |
Jäneda SK
|
-
|
Valga SHK
|
12
-
0
|
U17. | 28.03.2013 | 15:50 | Virtuse SH | U17- 3-4 |
EMÜ SK
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
4
-
3
|
U17. | 28.03.2013 | 17:00 | Virtuse SH | U17-F |
Jõgeva SK Selver/Tähe 95
|
-
|
Ääsmäe
|
6
-
2
|
Meistriliiga | 29.03.2013 | 16:00 | Kristiine SH | ML-46 |
Sparta Team Automaailm
|
-
|
TTÜ / Team Exel
|
3
-
11
|
Naiste liiga | 29.03.2013 | 11:00 | Kiili SH | NL-30 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
14
-
3
|
Meistriliiga | 31.03.2013 | 16:00 | TTÜ SH | ML-47 |
TTÜ / Team Exel
|
-
|
Sparta Team Automaailm
|
12
-
4
|
U19 | 03.04.2013 | 14:00 | Virtuse SH | U19-3-4 |
Jäneda SK
|
-
|
EMÜ SK
|
6
-
5
|
U19 | 03.04.2013 | 17:30 | Virtuse SH | U19-F |
Jõgeva SK Selver/Tähe 93
|
-
|
Ääsmäe
|
10
-
11
|
Naiste liiga | 05.04.2013 | 19:30 | Kiili SH | NL-31 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
6
-
3
|
Esiliiga | 06.04.2013 | 16:00 | Kristiine SH | EL-52 |
Viskoosa SK
|
-
|
Viljandi SHK
|
11
-
9
|
Naiste liiga | 06.04.2013 | 13:00 | EMÜ SH | NL-32 |
Eesti Maaülikooli SK
|
-
|
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
4
-
2
|
Teine liiga - põhi/lääs | 06.04.2013 | 14:00 | Kristiine SH | TL-79 |
SK Tallinn United
|
-
|
SEB Jõgeva
|
6
-
2
|
Meistriliiga | 06.04.2013 | 18:00 | Virtuse SH | ML-48 |
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
-
|
TTÜ / Team Exel
|
13
-
11
|
Teine liiga - lõuna/ida | 06.04.2013 | 16:00 | EMÜ SH | TL-78 |
Eesti Maaülikooli SK III
|
-
|
Augur / Jäneda II
|
8
-
7
|
Naiste liiga | 07.04.2013 | 13:15 | Kristiine SH | NL-33 |
Sparta Spordiselts
|
-
|
SK Saku Fortuna
|
5
-
6
|
Meistriliiga | 07.04.2013 | 16:00 | Kristiine SH | ML-49 |
Sparta Team Automaailm
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK
|
6
-
3
|
Meistriliiga | 07.04.2013 | 16:00 | TTÜ SH | ML-50 |
TTÜ / Team Exel
|
-
|
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
5
-
6
|
Esiliiga | 07.04.2013 | 10:30 | Kristiine SH | EL-53 |
TTÜ SK/Ääsmäe
|
-
|
Eesti Maaülikooli SK II
|
6
-
4
|
Meistriliiga | 13.04.2013 | 18:30 | Virtuse SH | ML-51 |
Jõgeva SK Selver / Tähe
|
-
|
TTÜ / Team Exel
|
14
-
6
|
Naiste liiga | 13.04.2013 | 14:00 | Kiili SH | NL-34 |
SK Saku Fortuna
|
-
|
Sparta Spordiselts
|
4
-
1
|
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |