Uudised » Meistrivõistluste uudised » U17 karikavõitjaks tuli Sparta Team Automaailm

Fatpipe U17 noorte karikavõistlustel saavutas esikoha Sparta Team Automaailma meeskond, kes finaalis võitis Jõgeva SK Tähe 99 tulemusega 8:5. Kolmanda koha saavutas Jäneda SK.

Sparta Team Automaailmas mängisid Tim Eklöf, Robin Eklöf, German Balasov, Sten Ritson, Pavel Berezinski, Stenver Savi, Rauno Miller, Amon Re Niineorg, Reydan Ramon Niineorg, Kevin Poom, Vladimir Kratsko, Oliver Peter Olsson, Andrei Polovnikov, Mattias Kauk, Jarl Gustsin, Paul Theodor Oja ja Artjom Donskoi. Treenerid Argo Kungla, Egert Unga ja Tõnu Savi.