Uudised » Varia » Lääne-Virumaa meistrivõistlustel oli kokku 11 osalejat

Tapal toimusid järjekordsed Lääne-Virumaa meistrivõistlused. Osalesid 4 naiskonda (Kuusalu, Järva-Jaani, Arenculle, Jäneda) ja 7 meeskonda (Tapa, Kunda, Kadrina, Haljala, Tamsalu, Jäneda I, Jäneda II).

Naised mängisid turniirisüsteemis ja võitjaks tuli Jäneda, teine oli Kuusalu ja kolmas Järva-Jaani.

Meeskonnad selgitasid kahes alagrupis neli paremat, kes pääsesid otsustavatele kohamängudele.

III koha mängus läksid vastamisi Tapa ja Tamsalu. Aktiivsemalt mängu alustanud Tapa läks 2:0 juhtima. Esimene poolaeg kuulus Tapale seisuga 3:1. Teisel poolajal hakkas Tamsalu mängima agressiivsemalt, võitis mängu 5:3 ning kindlustas III koha.

Finaalis kohtusid Jäneda I (esiliiga võistkond) ja Jäneda II (endised ja meistriliigas mängivad Jäneda mängijad). Mäng algas tasavägiselt, kuid avakolmandiku võitis Jäneda II 2:0 ja juhtis teise algul 3:0. Siis suutsid aga nooremad mõne minuti jooksul viigistada seisu 3:3. Viimased 2 minutit aga kuulusid jälle kogu turniiri soosikutele ja mäng lõppes 5:3 Jäneda II võiduga.

Turniiri parimateks valiti väravavahid Aleksander Kesküla (Kunda), Triinu Parve (Kuusalu), kaitsjad Rando Kramm (Tapa), Jaana Kirss (Kuusalu), ründajad Kermo Uue (Jäneda I), Kaja Klaasimäe(Arenculle). Resutatiivsemad olid Andres Aamissepp (Jäneda I) ja Kristi Rickberg (Jäneda). Eriauhinna sai veel Kermo Uue ilusaima värava eest. MVP auhinnad said Oskar Salm ja Katrin Kivirand.

Kohtunikena tegutsesid alaliidu kohtunikud Teet Kivisilla, Andres Aosaar ja Remo Merimaa.