Uudised » Meistrivõistluste uudised » Teine liiga 2011-2012

Selgunud on 2011-2012 hooajal Eesti meistrivõistluste teise liiga meeskonnad ja põhiturniiri tsoonid.

9. Stora Enso Näpi SHK

Ajakava avaldatakse lähiajal. Uuendusena on teise liiga mängusüsteemi lisandunud 1/8- finaalid, mis tagavad põhiturniirilt edasipääsu kummagi alagrupi 8 meeskonnale senise 4 asemel ning pikema hooaja.

Väljavõte juhendist 03.10.11:

7          MÄNGUDE LÄBIVIIMINE JA PAREMUSJÄRJESTUSE SELGITAMINE TEISES LIIGAS

7.1       Teise liiga põhiturniiri mängud viiakse läbi turniirisüsteemis 18 meeskonna vahel kahes alagrupis:

A) Põhi/Lääs: Sinimäe/Team Exel, SK Pro Sura, Tabasalu Spordikompleks, Paikuse Bullet, Augur/Jäneda II, SK Rapla, SK Tallinn United, Aegna Ajee, Saue SHK

B) Lõuna/Ida: SEB Jõgeva, Viljandi Metall, Valga Välk, Haljala, Tapa SHK, EMÜ SK III, Tartu SHK, Penetron (Tartu), Stora Enso Näpi SHK

7.2       Teises liigas mängitakse üks mäng päevas, kõikides kohtumistes mänguaeg „puhas“ (“seisev”) 3 x 15 min, vaheaeg kolmandike vahel 5 min.

7.3       Play- off’i 1/8- finaalidesse 16 parema hulka pääsevad kummastki alagrupist 8 paremat, kes kohtuvad omavahel järgmistes paarides 1 võiduni:

8. B- alagrupi 4. koht – A- alagrupi 5. koht

Kohtumiste võitjad pääsevad veerandfinaalidesse.

7.4  Veerandfinaalides kohtuvad 1 võiduni

1. veerandfinaal: 1. ja 8.  1/8- finaali võitja

2. veerandfinaal: 2. ja 7.  1/8- finaali võitja

3. veerandfinaal; 3. ja 6.  1/8- finaali võitja

4. veerandfinaal: 4. ja 5.  1/8- finaali võitja

7.5   Teise liiga poolfinaalides mängivad 1. ja 4. veerandfinaali võitja (1.  poolfinaal) ning 2. ja 3. veerandfinaali võitja (2. poolfinaal) 1 võiduni.

7.6   Teise liiga finaalis mängivad esikohale poolfinaalide võitjad 1 võiduni.

7.7       3- 4. koha kohtumises mängivad poolfinaalides kaotanud meeskonnad 1 võiduni.

7.8       1/8- finaalis kaotanud meeskonnad jagavad kohad 9- 16. lähtudes sellest, kelle koht alagrupis oli kõrgem. Veerandfinaalides kaotanud meeskonnad jagavad kohad 5- 8. lähtudes sellest, kelle koht alagrupis oli  kõrgem. Juhul kui need olid võrdsed, jäävad meeskonnad kohta jagama. Samuti jäävad kohta jagama 1/8- finaalidesse mittepääsenud meeskonnad. Juhul kui tekib vajadus määratleda täpne üldjärjestus, kasutatakse loosi.