Uudised » Saalihoki uudised » Jõgeva SK Tähe jõudis täiseduga Eurokarika poolfinaali

Jõgeva SK Tähe mängis Euroopa karikavõistluste finaalturniiril Slovakkias Trencinis eduka partii ka teises alagrupikohtumises, võites Slovakkia klubi FBC Grasshoppers AC Uniza tulemusega 9-7 (4-2; 3-1; 2-4).

Avakolmandikul läks Tähe 3-0 ette, teise kolmandiku lõpuks oli eduseis juba 7-3. Viimasel kolmandikul vastased küll kaotusseisu vähendasid, kuid võitjas kahtlust ei tekkinud.

Edukamad olid Pavel Semenov 2 värava ja 1 sööduga ning Valeri Maslov ja Rein Kivi kumbki 1 värava ja 2 sööduga.

Poolfinaalkohtumise peab Tähe laupäeva õhtul kell 20 teises alagrupis teiseks jäänud meeskonnaga, kelleks on Venemaa klubi Arhangelski Pomor.