Uudised » Saalihoki uudised » Tähe sai viimasel sekundil väärtusliku võidu

Jõgeva SK Tähe alustas mänge Euroopa karikavõistluste finaalturniiril EuroFloorball Cup, mis peetakse Slovakkias Trencinis.
Avamängus saadi viimase sekundi väravaga väärtuslik võit Läti meistri Lekringsi üle tulemusega 6-5 (2-2; 1-0; 3-3).
Esimesel kolmandikul läks Tähe 2-0 juhtima, kolmandiku lõpuks lätlased viigistasid.
Teisel kolmandikul visati vaid üks värav (Rein Kivi), mis viis Tähe 3-2 juhtima.
Viimasel kolmandikul kasvatas Tähe eduseisu 5-3 peale, ometi lätlased taas viigistasid.
2 sekundit enne mängu lõppu viskas Iiro Liede Rein Kivi lahtimängust kaugelt peale ja tabas värava ette kogunenud mängijate vahelt.
Selles mängus kokku saavutasid Iiro Liede ja Rein Kivi kumbki 2 väravat + 1 söödu.

Homme kell 11.15 kohtutakse Slovakkia klubiga FBC Grasshoppers AC Uniza. Mäng on nähtav http://www.youtube.com/user/IFFchannel.