Uudised » Meistrivõistluste uudised » Augur juhib finaalseeriat 2-0, Tähele pronksmedalid (uus klipp)

Laupäeval peeti paf saalihokiliigas meeste 1. finaalmäng, kui  Kristiine Spordihallis alistas SK Augur/Wasteland Saku Fortuna tulemusega  6-0 (2-0; 1-0; 3-0).

Pühapäevases teises finaalmängus ehk Fortuna kodumängus läksid väljakuperemehed esimese kolmandiku lõpuks 3-1 juhtima, ometi kallutas tiitlikaitsja Augur taas mängu enda kasuks ning võitis kindlalt 9-4 (1-3; 3-1; 5-0).

Seega on finaalseeria seis 2-0.

Kolmas finaalmäng toimub laupäeval, 28. aprillil Kristiine Spordihallis kell 16.00.

Vajadusel pühapäeval Kiilis peetava neljanda finaalmängu algusajaks on samuti 16.00.

TTÜ Spordihoones peetud pronksikohtumises tuli põhiturniiri võitjal TTÜ/Team Exeli meeskonnal tunnistada Jõgeva SK Selver/Tähe paremust 4-6 (1-4; 3-2; 0-0).

Lisatud pronksimängu videoklipp

Vaata ERR Spordist!

Kuula ERR Vikerraadiost!

Postimees

Õhtuleht

Pühapäeval sai TTÜ/Team Exel vaatamata ebaõnnestunud hooajale lohutusauhinna, võites teiseks jäänud Sparta Team Automaailma ja kolmandaks jäänud esiliiga võitja TVK Leekide ees Tallinna meistrivõistlused.

Eesti meistrivõistluste teise liiga finaalmängus võitis SEB Jõgeva meeskond Sinimäe/Team Exeli 7-2 (1-1; 5-0; 1-1).

Kolmanda koha pälvis SK Tallinn United, kes alistas dramaatilises kohtumises Tabasalu Spordikompleksi 6-5 (2-1; 2-2; 2-2).