Uudised » Meistrivõistluste uudised » Meistriliigas on selgunud esimene finalist, esiliigas võitja

Paf saalihokiliiga kolmandas poolfinaalmängus alistas tiitlikaitsja SK Augur/Wasteland taas Jõgeva SK Selver/Tähe ning kindlustas finaalikoha seeriavõiduga 3-0.

Kristiine Spordihallis toimunud kohtumise teise kolmandiku alguses juhtis Augur juba 6-0, ometi suutis Tähe ühe minuti jooksul vastu visata 3 väravat seisuks 6-3. Seejärel kogus Augur end kiiresti, tegi viie minutiga eduks 10-3 ning saavutas taas ülekaaluka võidu, seekord tulemusega 12-5 (4-0; 6-4; 2-1).   Vt protokolli siit!

Auguri võiduseeria eelmised võidutulemused olid teatavasti 11-6 ja 10-3, mis näitavad põhiturniiri teise koha meeskonna üllatavalt suurt resultatiivsust põhiturniiri kolmanda vastu mängides.

Teine finalist selgub TTÜ/Team Exeli ja Saku Fortuna vastasseisust, kus hetkel on seeria seis 2-1.

Teine poolfinaalkohtumine toimus laupäeval Kiilis, kust võitjana väljus koduväljakul mänginud Saku Fortuna tulemusega 9-3 (0-1; 3-2; 6-0).

Saku oli heas hoos ka kolmandas poolfinaalkohtumises TTÜ Spordihoones, kui kodumeeskond ületati tulemusega 8-4 (3-0; 2-2; 3-2).

Neljas poolfinaalkohtumine peetakse reedel kell 21.00 Kiilis.

Kristiine Spordihallis peetud esiliiga pronksimängus oli EMÜ SK II meeskond 7-5 (1-0; 3-3; 3-2) üle Bändidos Team Exelist.

Esiliiga finaalis pidasid arvuka ja hääleka publiku ees nauditava duelli TTÜ SK/Ääsmäe ja TVK Leegid.

TVK Leegid võtsid võidu 11-8 (5-3; 1-1; 5-4). Vaata protokolli siit!