Uudised » Meistrivõistluste uudised » Naistel toimusid kohamängud, meestel selgusid poolfinaalpaarid

Paf saalihokiliiga kolme võiduni peetavas naiste finaalseerias kaotas EMÜ Spordiklubi Tartus Saku Fortuna naiskonnale esimese kohtumise 1-4 (1-0; 0-2: 0-2), kuid suutis teise kohtumise vastaste koduplatsil võita 6-5 (4-1; 0-2; 2-2).

Pronksimängus Tapal läks Tamsalu EBE Sparta Spordiseltsi vastu esimesel kolmandikul 3-0 juhtima, ometi suutsid tallinlannad seisu hiljem viigistada. Medalid said kaela Tamsalu naised tänu Eneli Väli poolt eelviimasel minutil visatud võiduväravale. Lõpptulemus 4-3 (3-0; 0-2; 1-1).

Meistriliiga põhiturniiril võitis EMÜ SK lisaajal Saku Fortuna 9-8 (3-3; 2-2; 3-3; 1-0).

SK Augur/Wasteland oli 5-4 (4-2; 1-2; 0-0) Jõgeva SK Selver/Tähe meeskonnast.

Sparta Team Automaailm kaotas TTÜ/Team Exelile 5-8 (0-2; 3-2; 2-4).

Eesti Maaülikooli SK 20 0 2 16 2 77 - 167 6

Seega on järgmisel nädalavahetusel algavas 3 võiduni peetavas poolfinaalseerias vastamisi TTÜ- Fortuna ja Augur- Jõgeva.

Esiliiga veerandfinaalis võitsid TVK Leegid Maitimi 6-4 (3-3; 1-0; 2-1).

Jõgeva SK Selver/Tähe II  ja EMÜ SK II meeskonna vahelises kohtumises läks mäng lisaajale.  Lõpptulemus 5-4 (3-2; 1-2; 0-0; 1-0) tartlastele.

Teise liiga kaheksandikfinaalis võitis Tabasalu Spordikompleks Tapa Team Hummeli 6-4 (2-1; 2-2; 2-1) ja Tallinn United sai loobumisvõidu Tartu Saalihokiklubilt  5-0.

Valga Välk võitis Pro Sura 4-3 (0-3; 3-0; 1-0)  ja Saue Saalihokiklubi Stora Enso Näpi SHK  4-2 (1-1; 2-0; 1-1).

Järgnev ajakava avaldatakse nädala algul.