Uudised » Liidu otsused » Eesti Saalihoki Liidu distsiplinaarkomisjoni otsus 20.03.12.

Eesti Saalihoki Liidu distsiplinaarkomisjon koosseisus Ain Lillepalu, Sami Rahikainen ja Ott Järvela vaatas läbi 17. märtsil 2012 Tallinnas Kristiine spordihoones SK Augur ja Eesti Maaülikooli SK meeskondade vahel toimunud Eesti meistrivõistluste meistriliiga kohtumise ML-56 kohta saadetud raportid, avaldused, selgitused ja mänguprotokolli ning tuvastas järgmist:

 

  1. Mängus SK Augur – Eesti Maaülikooli SK teenis Eesti Maaülikooli SK mängija nr 17 Talis Mölder 48. minutil 2 minutilise karistuse protesteerimise eest. Kuna mängija ei olnud kohtunike otsusega rahul ja jätkas agressiivselt protesteerimist määrati talle karistuseks 2 + 10 minutit ebasportliku käitumise eest. Ka peale seda jätkas mängija protesteerimist ja kohtunike solvamist, mille tagajärjel talle määrati mängukaristus nr 1. Peale saalist lahkumist naases mängija hiljem tagasi saali tribüünile. Kui tal paluti lahkuda jätkas ta vaidlemist ja keeldus saalist lahkuma. Selle tagajärjel muutsid kohtunikud mängukaristuse nr 1 mängukaristuseks nr 3. Oma seletuskirjas Talis Mölder vabandab ja kahetseb oma teguviisi.

 

Lähtuvalt ülaltoodust otsustas Eesti Saalihoki Liidu distsiplinaarkomisjon järgmist:

 

 

 1.   Kohtunike poolt Eesti Maaülikooli SK mängijale nr 17 Talis Mölderile määratud  mängukaristusele nr 3 määrata talle lisakaristuseks 1 mänguline lisakeeld. Tulenevalt saalihoki reeglite punktist 616.1 peab Talis Mölder vahele jätma Eesti Maaülikooli SK meeskonna kaks järgmist kohtumist. See tähendab, et ta ei saa olla kantud protokolli mängija või ametiisikuna ega viibida meeskonna vahetusalas.

 

 

 

Distsiplinaarkomisjoni esimees                                                            Ain Lillepalu

 

Liikmed                                                                                                Sami Rahikainen

                                                                                                       

                                                                                                              Ott Järvela

  

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |