Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
8 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
9 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 0 0 0 0
10 TTÜ SK Andre Sammelselg 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
13 TTÜ SK Anre Vooremaa 0 0 0 0
14 TTÜ SK Anton Savolainen 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
20 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
24 TTÜ SK Erki Vään 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
27 TTÜ SK Florian Hellmund 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 0 0 0 0
34 TTÜ SK Ivo Lepik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
42 TTÜ SK Joosep Perandi 0 0 0 0
43 TTÜ SK Juho Pakarinen 0 0 0 0
44 TTÜ SK Kaarel Rebase 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
52 TTÜ SK Kirka Kulmala 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 0 0 0 0
54 SK LINK / Saku Kristjan Puu 0 0 0 0
55 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
58 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
59 TTÜ SK Lauri Ries D 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
62 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
65 TTÜ SK Markus Kaivanto 0 0 0 0
66 TTÜ SK Markus Tepp 0 0 0 0
67 SK LINK / Saku Mats Tamme 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 0 0 0 0
73 TTÜ SK Oliver Nummi 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
75 TTÜ SK Oskar Salm 0 0 0 0
76 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 0 0 0 0
80 TTÜ SK Priit Vendik 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
84 SK LINK / Saku Reijo Külvi 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
90 SK LINK / Saku Sander Lehtme 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
94 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
96 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
97 SK LINK / Saku Siim Veersalu 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 0 0 0 0
106 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
107 TTÜ SK Tiit Tammeveski 0 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
110 TTÜ SK Tormi Voog NC 0 0 0 0
111 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 0 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
114 TTÜ SK Ville Piili 0 0 0 0

Meistriliiga

SK LINKTTÜ SKSpartaEMÜJSK TäheSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku7 - 49 - 3
11 - 2
27-991
TTÜ SK3 - 95 - 2
6 - 7
8 - 422-2272
Sparta Team Automaailm4 - 79 - 314 - 427-1463
Eesti Maaülikooli SK2 - 5
7 - 6
9-1124
Jõgeva SK Tähe / Olivia3 - 9
2 - 11
4 - 84 - 1413-4205

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku33000027 - 99
TTÜ SK42011022 - 227
Sparta Team Automaailm32010027 - 146
Eesti Maaülikooli SK2011009 - 112
Jõgeva SK Tähe / Olivia40040013 - 420

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TTÜ SK Oskar Salm 3 4 5 9
2 SK LINK / Saku Fredy Maalt 3 5 2 7
3 SK LINK / Saku Mats Tamme 3 4 3 7
4 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 3 3 4 7
5 Sparta Team Automaailm Sander Savi 3 3 4 7
6 TTÜ SK Markus Kaivanto 3 4 2 6
7 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 3 2 4 6
8 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 2 5 0 5
9 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 3 3 2 5
10 Sparta Team Automaailm Egert Unga 3 2 3 5
11 SK LINK / Saku Madis Leisner 3 2 3 5
12 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 3 2 3 5
13 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 1 3 1 4
14 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 2 4 0 4
15 TTÜ SK Anre Vooremaa 2 2 2 4
16 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 3 3 1 4
17 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 3 2 2 4
18 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 3 1 3 4
19 SK LINK / Saku Ats Tamme 3 1 3 4
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 4 3 1 4
21 TTÜ SK Kaarel Rebase 2 2 1 3
22 TTÜ SK Kirka Kulmala 2 1 2 3
23 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 3 0 3 3
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 4 2 1 3
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 4 2 1 3
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 4 1 2 3
27 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 1 1 1 2
28 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 2 2 0 2
29 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 2 2 0 2
30 SK LINK / Saku Kristjan Puu 2 0 2 2
31 TTÜ SK Oliver Nummi 2 0 2 2
32 TTÜ SK Ville Piili 2 0 2 2
33 TTÜ SK Lauri Ries D 3 2 0 2
34 TTÜ SK Markus Tepp 3 2 0 2
35 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 3 2 0 2
36 SK LINK / Saku Sander Lehtme 3 2 0 2
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 3 1 1 2
38 SK LINK / Saku Reijo Külvi 3 1 1 2
39 TTÜ SK Anton Savolainen 4 2 0 2
40 Sparta Team Automaailm Paul Piik 1 1 0 1
41 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 1 0 1 1
42 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 1 0 1 1
43 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 1 0 1 1
44 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 2 1 0 1
45 TTÜ SK Andre Sammelselg 2 1 0 1
46 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 2 1 0 1
47 SK LINK / Saku Carol Viiding 2 1 0 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 2 1 0 1
49 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 2 1 0 1
50 SK LINK / Saku Siim Veersalu 2 1 0 1
51 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 2 0 1 1
52 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 2 0 1 1
53 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 2 0 1 1
54 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 0 1 1
55 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 3 1 0 1
56 TTÜ SK Florian Hellmund 3 1 0 1
57 TTÜ SK Tiit Tammeveski 3 1 0 1
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 3 0 1 1
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 4 1 0 1
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 4 1 0 1
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 4 1 0 1
62 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
79 TTÜ SK Tormi Voog NC 0 0 0 0
80 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 1 0 0 0
82 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 1 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 1 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 1 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 1 0 0 0
87 TTÜ SK Juho Pakarinen 1 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 1 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 1 0 0 0
90 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 1 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 1 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 2 0 0 0
93 TTÜ SK Erki Vään 2 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 2 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 2 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 2 0 0 0
98 SK LINK / Saku Lars Hillar 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 2 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 2 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 2 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 3 0 0 0
104 SK LINK / Saku Kuldar Mark 3 0 0 0
105 TTÜ SK Priit Vendik 3 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 3 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 3 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 3 0 0 0
109 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 4 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 4 0 0 0
111 TTÜ SK Ivo Lepik 4 0 0 0
112 TTÜ SK Joosep Perandi 4 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 4 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 4 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuLarsHillar30222195,5
2. TTÜ SKErkiVään60262492,3
3. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi30111090,9
4. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa58353188,6
5. SK LINK / SakuKuldarMark150675988,1
6. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa147645382,8
7. TTÜ SKIvoLepik1851008080,0
8. Eesti Maaülikooli SKTõnisMetsson65241875,0
9. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm D24015010872,0
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |