Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
8 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
9 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 0 0 0 0
10 TTÜ SK Andre Sammelselg 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
13 TTÜ SK Anre Vooremaa 0 0 0 0
14 TTÜ SK Anton Savolainen 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
20 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
24 TTÜ SK Erki Vään 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
27 TTÜ SK Florian Hellmund 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 0 0 0 0
34 TTÜ SK Ivo Lepik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
44 TTÜ SK Joosep Perandi 0 0 0 0
45 TTÜ SK Juho Pakarinen 0 0 0 0
46 TTÜ SK Kaarel Rebase 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 0 0 0 0
54 TTÜ SK Kirka Kulmala 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 0 0 0 0
56 SK LINK / Saku Kristjan Puu 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
59 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
60 TTÜ SK Lari Nikmo 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
62 TTÜ SK Lauri Ries D 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
65 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
68 TTÜ SK Markus Kaivanto 0 0 0 0
69 TTÜ SK Markus Tepp 0 0 0 0
70 SK LINK / Saku Mats Tamme 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 0 0 0 0
77 TTÜ SK Oliver Nummi 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
79 TTÜ SK Oskar Salm 0 0 0 0
80 SK LINK / Saku Pasi Välimäki (kuni 09.10.2017) 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 0 0 0 0
84 TTÜ SK Priit Vendik 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
89 SK LINK / Saku Reijo Külvi 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
95 SK LINK / Saku Sander Lehtme 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
99 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
101 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
102 SK LINK / Saku Siim Veersalu 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
105 SK LINK / Saku Sten Ritson (al.20.11.17) 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 0 0 0 0
112 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
113 TTÜ SK Tiit Tammeveski 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
116 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
117 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 0 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
120 TTÜ SK Ville Piili 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaTTÜ SKSK LINKEMÜJSK TäheSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm9 - 3
4 - 8
5 - 3
4 - 7
6 - 4
10 - 4
8 - 2
13 - 3
14 - 4
11 - 2
84-40241
TTÜ SK3 - 9
8 - 4
3 - 5
8 - 4
4 - 3
5 - 2
6 - 7
6 - 5
8 - 4
11 - 2
62-45222
SK LINK / Saku7 - 4
4 - 6
4 - 10
4 - 8
3 - 4
9 - 3
11 - 2
15 - 2
7 - 8
64-47123
Eesti Maaülikooli SK2 - 8
3 - 13
2 - 5
7 - 6
5 - 6
8 - 2
7 - 4
34-4484
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 14
2 - 11
4 - 8
2 - 11
3 - 9
2 - 11
2 - 15
8 - 7
2 - 8
4 - 7
33-10135

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm108020084 - 4024
TTÜ SK107021062 - 4522
SK LINK / Saku94050064 - 4712
Eesti Maaülikooli SK72140034 - 448
Jõgeva SK Tähe / Olivia101090033 - 1013

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sander Savi 10 17 8 25
2 TTÜ SK Oskar Salm 9 9 12 21
3 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 5 9 9 18
4 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 9 13 5 18
5 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 10 6 10 16
6 SK LINK / Saku Mats Tamme 9 6 9 15
7 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 9 7 7 14
8 Sparta Team Automaailm Egert Unga 10 6 8 14
9 TTÜ SK Markus Kaivanto 8 7 6 13
10 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 8 6 7 13
11 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 9 6 6 12
12 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 9 6 6 12
13 SK LINK / Saku Fredy Maalt 7 8 3 11
14 TTÜ SK Anton Savolainen 9 10 1 11
15 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 9 8 3 11
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 9 6 5 11
17 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 6 4 6 10
18 TTÜ SK Kirka Kulmala 8 3 7 10
19 SK LINK / Saku Ats Tamme 9 3 7 10
20 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 6 3 9
21 TTÜ SK Oliver Nummi 7 5 4 9
22 SK LINK / Saku Carol Viiding 7 4 5 9
23 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 9 5 4 9
24 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 7 5 3 8
25 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 3 6 1 7
26 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 6 3 4 7
27 TTÜ SK Anre Vooremaa 7 4 3 7
28 SK LINK / Saku Madis Leisner 9 2 5 7
29 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 9 2 5 7
30 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 10 4 3 7
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 10 2 5 7
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 5 2 4 6
33 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 6 6 0 6
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 6 5 1 6
35 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 8 1 5 6
36 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 10 1 5 6
37 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 1 3 2 5
38 SK LINK / Saku Kristjan Puu 3 1 4 5
39 TTÜ SK Ville Piili 4 0 5 5
40 TTÜ SK Florian Hellmund 6 3 2 5
41 SK LINK / Saku Siim Veersalu 7 3 2 5
42 SK LINK / Saku Reijo Külvi 9 3 2 5
43 TTÜ SK Tiit Tammeveski 9 2 3 5
44 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 10 2 3 5
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 1 0 4 4
46 SK LINK / Saku Sander Lehtme 6 4 0 4
47 TTÜ SK Kaarel Rebase 7 3 1 4
48 SK LINK / Saku Sten Ritson (al.20.11.17) 8 3 1 4
49 TTÜ SK Joosep Perandi 9 4 0 4
50 TTÜ SK Markus Tepp 9 3 1 4
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 1 3 0 3
52 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 3 3 0 3
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 4 3 0 3
54 TTÜ SK Lauri Ries D 7 3 0 3
55 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 7 1 2 3
56 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 8 2 1 3
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 10 2 1 3
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 10 2 1 3
59 SK LINK / Saku Pasi Välimäki (kuni 09.10.2017) 3 2 0 2
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 3 1 1 2
61 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 5 0 2 2
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 8 2 0 2
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 8 2 0 2
64 TTÜ SK Andre Sammelselg 8 1 1 2
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 10 1 1 2
66 Sparta Team Automaailm Paul Piik 1 1 0 1
67 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 1 0 1 1
68 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 3 1 0 1
69 TTÜ SK Lari Nikmo 3 1 0 1
70 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 4 1 0 1
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 4 0 1 1
72 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 5 1 0 1
73 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 5 0 1 1
74 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 5 0 1 1
75 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 5 0 1 1
76 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 7 0 1 1
77 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 7 0 1 1
78 TTÜ SK Priit Vendik 7 0 1 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 9 1 0 1
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 10 1 0 1
81 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
91 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
92 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 1 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 1 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 1 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 1 0 0 0
97 TTÜ SK Juho Pakarinen 2 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 2 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 3 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 3 0 0 0
103 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 3 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 4 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 4 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 4 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 4 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 5 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 5 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 6 0 0 0
111 TTÜ SK Erki Vään 7 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 7 0 0 0
113 SK LINK / Saku Lars Hillar 7 0 0 0
114 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 7 0 0 0
115 SK LINK / Saku Kuldar Mark 8 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 9 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 9 0 0 0
118 TTÜ SK Ivo Lepik 10 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 10 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 10 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi244908088,9
2. TTÜ SKErkiVään32014112588,7
3. SK LINK / SakuKuldarMark219897584,3
4. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa35316313784,1
5. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa2271179682,1
6. SK LINK / SakuLarsHillar23412210082,0
7. TTÜ SKIvoLepik28515212481,6
8. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde22015512580,7
9. SK LINK / SakuSiimStokkeby87423173,8
10. Eesti Maaülikooli SKTõnisMetsson196775571,4
11. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm D38024717671,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |