Meistriliiga

Eesti Maaülikooli SK   
 Eesti Maaülikooli SK  
TTÜ SK7-57-812-410-9  
Sparta Team Automaailm SK LINK / Saku 
 SK LINK / Saku6-511-65-83-57-5 
SK LINK / Saku10-62-103-46-5 LA9-4  
Sparta Team Automaailm    
 TTÜ SK   
TTÜ SK10-9   
1.kohtSK LINK / Saku  
2. kohtEesti Maaülikooli SK  
3.kohtTTÜ SK  
4.kohtSparta Team Automaailm  
5.kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
6.kohtEesti U19  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 9 17 14 31
2 SK LINK / Saku Kristjan Puu 10 16 11 27
3 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 9 10 10 20
4 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 9 15 3 18
5 TTÜ SK Anton Ylä-Autio 5 11 5 16
6 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 6 6 10 16
7 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 8 9 7 16
8 TTÜ SK Oskar Salm 5 4 11 15
9 Sparta Team Automaailm Sander Savi 6 6 9 15
10 SK LINK / Saku Mats Tamme 10 9 6 15
11 TTÜ SK Ken Pähn 4 9 4 13
12 SK LINK / Saku Carol Viiding 7 5 7 12
13 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 9 3 9 12
14 SK LINK / Saku Fredy Maalt 10 7 5 12
15 Eesti Maaülikooli SK Siim Veersalu 7 7 4 11
16 TTÜ SK Alex Kark 5 3 5 8
17 Sparta Team Automaailm Andres Aamisepp 5 5 2 7
18 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 4 3 7
19 TTÜ SK Tarvo Kivisilla 5 4 2 6
20 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 4 2 6
21 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 9 4 2 6
22 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 9 0 6 6
23 TTÜ SK Anton Savolainen 5 3 2 5
24 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 6 4 1 5
25 SK LINK / Saku Ats Tamme 8 2 3 5
26 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 10 4 1 5
27 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 10 2 3 5
28 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 3 1 4
29 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 2 2 4
30 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 9 4 0 4
31 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 9 2 2 4
32 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 6 3 0 3
33 SK LINK / Saku Rainer Komi 7 1 2 3
34 SK LINK / Saku Andro Sõber 9 2 1 3
35 TTÜ SK Hans Kristjan Nurmik 5 1 1 2
36 TTÜ SK Juho Pakarinen 5 0 2 2
37 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 8 2 0 2
38 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 8 1 1 2
39 TTÜ SK Anre Vooremaa 2 0 1 1
40 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 4 0 1 1
41 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 4 0 1 1
42 TTÜ SK Markus Tepp 5 1 0 1
43 TTÜ SK Ivo Lepik 5 0 1 1
44 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 6 1 0 1
45 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 6 0 1 1
46 SK LINK / Saku Alex Kuusk 8 1 0 1
47 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 9 0 1 1
48 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 10 1 0 1
49 SK LINK / Saku Reigo Adamson 10 1 0 1
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alari Pagi 0 0 0 0
51 Eesti U19 Andreas Õun 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
53 TTÜ SK Andres Luts 0 0 0 0
54 Eesti U19 Artur Okružko 0 0 0 0
55 Eesti U19 Ermo Narits 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hannes Pagi 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
58 Eesti U19 Heino Avi 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 0 0 0 0
60 Eesti U19 Jakob Poom 0 0 0 0
61 Eesti U19 Jarl Gustsin 0 0 0 0
62 TTÜ SK Joakim Hannuksela 0 0 0 0
63 Eesti U19 Joosep Perandi 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Jüri Narits (kuni 21.12.15) 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
67 Eesti U19 Karl Kalm 0 0 0 0
68 Eesti U19 Karl Kastan 0 0 0 0
69 Eesti U19 Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Sander Poll 0 0 0 0
71 TTÜ SK Keio Kanna 0 0 0 0
72 Eesti U19 Kermo Uue 0 0 0 0
73 Eesti U19 Kevin Poom 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
75 Eesti U19 Kristen Kurval 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
78 Eesti U19 Kristo Voitk 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri Hõim (kuni 21.12.15) 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Lauri Nieminen 0 0 0 0
81 Eesti U19 Lauri Ries 0 0 0 0
82 Eesti U19 Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
84 TTÜ SK Madis Leisner 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marko Saksing (kuni 21.12.15) 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Martin Rebane 0 0 0 0
89 Eesti U19 Mathias Einamann 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
91 Eesti U19 Mattias Kauk 0 0 0 0
92 Eesti U19 Meigo Soolepp 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Nikolai Roop 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Ott Ahonen 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Hõim 0 0 0 0
100 Eesti U19 Simon Georg Mahla 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 0 0 0 0
102 Eesti U19 Stenver Savi 0 0 0 0
103 TTÜ SK Tanel Kasenurm 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 0 0 0 0
106 Eesti U19 Tauri Voolaid 0 0 0 0
107 SK LINK / Saku Teet Soasepp 0 0 0 0
108 Eesti U19 Timo Kotkas 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
110 Eesti U19 Vladimir Kratško 0 0 0 0
111 TTÜ SK Mikael Karjalainen 1 0 0 0
112 Eesti U19 Sander Reemets 1 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets 1 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kristjan Valk 2 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 2 0 0 0
116 Eesti U19 Sten Ritson 2 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 2 0 0 0
118 TTÜ SK Erki Vään 3 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 3 0 0 0
120 Eesti U19 Gerdo Unga 3 0 0 0
121 Eesti Maaülikooli SK Rando Ernits 3 0 0 0
122 Eesti U19 Ermo Jõgi 4 0 0 0
123 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 4 0 0 0
124 TTÜ SK Priit Vendik 4 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 4 0 0 0
126 TTÜ SK Tiit Tammeveski 4 0 0 0
127 TTÜ SK Aleksander Andrejev 5 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm Egert Unga 5 0 0 0
129 Eesti U19 Egert Unga 5 0 0 0
130 TTÜ SK Tormi Voog 5 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 6 0 0 0
133 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 8 0 0 0
134 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 9 0 0 0
135 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 9 0 0 0
136 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 9 0 0 0
137 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 9 0 0 0
138 SK LINK / Saku Janek Nõu 10 0 0 0
139 SK LINK / Saku Lars HIllar 10 0 0 0
140 SK LINK / Saku Riivo Marks 10 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi26315313185,6
2. SK LINK / SakuLarsHillar55027822580,9
3. SK LINK / SakuSiimStokkeby60262180,8
4. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik47024920080,3
5. TTÜ SKErkiVään64403280,0
6. TTÜ SKIvoLepik23617313678,6
7. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement70382976,3
8. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa107735575,3

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK14101120115 - 6434
Sparta Team Automaailm14101300116 - 7132
SK LINK / Saku1482310110 - 6829
TTÜ SK144082075 - 9914
Jõgeva SK Tähe / Olivia1431100070 - 9811
Eesti U191000100040 - 1260

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 14 26 24 50
2 SK LINK / Saku Kristjan Puu 15 31 15 46
3 Sparta Team Automaailm Sander Savi 14 25 18 43
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 12 18 12 30
5 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 14 17 11 28
6 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 14 17 10 27
7 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 12 13 13 26
8 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 12 12 12 24
9 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 13 10 14 24
10 Eesti U19 Andreas Õun 21 19 5 24
11 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 14 10 13 23
12 TTÜ SK Ken Pähn 14 17 4 21
13 Eesti U19 Mathias Einamann 17 8 13 21
14 SK LINK / Saku Mats Tamme 12 10 10 20
15 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 14 8 11 19
16 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 14 8 11 19
17 Sparta Team Automaailm Andres Aamisepp 10 12 6 18
18 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 14 14 4 18
19 SK LINK / Saku Ats Tamme 14 7 11 18
20 SK LINK / Saku Fredy Maalt 14 11 6 17
21 TTÜ SK Anton Savolainen 13 14 2 16
22 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 14 6 9 15
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Nikolai Roop 13 8 6 14
24 SK LINK / Saku Carol Viiding 13 4 10 14
25 SK LINK / Saku Andro Sõber 9 6 7 13
26 Eesti U19 Joosep Perandi 10 9 4 13
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 11 7 6 13
28 TTÜ SK Oskar Salm 12 7 6 13
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alari Pagi 13 4 8 12
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 14 4 8 12
31 TTÜ SK Markus Tepp 14 3 9 12
32 Eesti U19 Sten Ritson 17 8 4 12
33 TTÜ SK Tarvo Kivisilla 14 6 5 11
34 Eesti U19 Andrei Polovnikov 15 5 6 11
35 Eesti U19 Morten Talviste 22 8 3 11
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 11 6 4 10
37 SK LINK / Saku Reigo Adamson 12 4 6 10
38 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 13 7 3 10
39 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 15 10 0 10
40 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 14 8 1 9
41 TTÜ SK Joakim Hannuksela 6 5 3 8
42 TTÜ SK Anton Ylä-Autio 6 4 4 8
43 Eesti U19 Kermo Uue 9 3 5 8
44 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 14 5 3 8
45 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 14 1 7 8
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 10 4 3 7
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 7 4 2 6
48 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 14 3 3 6
49 TTÜ SK Aleksander Andrejev 14 2 4 6
50 Sparta Team Automaailm Kristjan Valk 4 2 3 5
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 5 3 2 5
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 9 3 2 5
53 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 12 4 1 5
54 Eesti U19 Egert Unga 19 5 0 5
55 TTÜ SK Tanel Kasenurm 3 2 2 4
56 SK LINK / Saku Rainer Komi 5 0 4 4
57 Eesti U19 Simon Georg Mahla 5 0 4 4
58 TTÜ SK Alex Kark 7 3 1 4
59 TTÜ SK Juho Pakarinen 11 0 4 4
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Hõim 12 2 2 4
61 SK LINK / Saku Teet Soasepp 12 2 2 4
62 TTÜ SK Tiit Tammeveski 13 2 2 4
63 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 14 3 1 4
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 14 3 1 4
65 TTÜ SK Andres Luts 8 2 1 3
66 SK LINK / Saku Alex Kuusk 9 1 2 3
67 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 11 3 0 3
68 SK LINK / Saku Janek Nõu 12 2 1 3
69 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 12 1 2 3
70 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 13 1 2 3
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 18 2 1 3
72 Eesti U19 Jarl Gustsin 1 1 1 2
73 Eesti Maaülikooli SK Siim Veersalu 4 1 1 2
74 Eesti U19 Stenver Savi 5 2 0 2
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 5 1 1 2
76 TTÜ SK Anre Vooremaa 7 1 1 2
77 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 12 1 1 2
78 Eesti U19 Heino Avi 13 0 2 2
79 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 14 2 0 2
80 TTÜ SK Hans Kristjan Nurmik 14 1 1 2
81 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 14 1 1 2
82 Eesti U19 Artur Okružko 1 1 0 1
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri Hõim (kuni 21.12.15) 1 1 0 1
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marko Saksing (kuni 21.12.15) 1 0 1 1
85 Eesti U19 Meigo Soolepp 3 0 1 1
86 TTÜ SK Mikael Karjalainen 5 1 0 1
87 Eesti U19 Mattias Kauk 5 0 1 1
88 Eesti U19 Karl-Erik Kruusmaa 7 0 1 1
89 Eesti U19 Lauri Ries 8 1 0 1
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 11 1 0 1
91 TTÜ SK Priit Vendik 12 0 1 1
92 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 13 0 1 1
93 SK LINK / Saku Riivo Marks 14 1 0 1
94 TTÜ SK Madis Leisner 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Rando Ernits 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Jüri Narits (kuni 21.12.15) 1 0 0 0
97 TTÜ SK Keio Kanna 1 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Lauri Nieminen 1 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Ott Ahonen 1 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 1 0 0 0
101 Eesti U19 Vladimir Kratško 1 0 0 0
102 Eesti U19 Karl Kalm 2 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 2 0 0 0
104 Eesti U19 Karl Kastan 2 0 0 0
105 Eesti U19 Kevin Poom 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Martin Rebane 2 0 0 0
107 Eesti U19 Tauri Voolaid 2 0 0 0
108 Eesti U19 Ermo Narits 4 0 0 0
109 Eesti U19 Kristen Kurval 4 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 4 0 0 0
111 Eesti U19 Timo Kotkas 4 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 5 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hannes Pagi 6 0 0 0
114 TTÜ SK Tormi Voog 6 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 7 0 0 0
116 TTÜ SK Erki Vään 8 0 0 0
117 Eesti U19 Jakob Poom 8 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Sander Poll 8 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 9 0 0 0
120 Eesti U19 Sander Reemets 9 0 0 0
121 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets 9 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 10 0 0 0
123 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 11 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 11 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 12 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 13 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 13 0 0 0
128 Eesti U19 Kristo Voitk 13 0 0 0
129 TTÜ SK Ivo Lepik 14 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 14 0 0 0
131 SK LINK / Saku Lars HIllar 14 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 14 0 0 0
133 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 14 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement2055100,0
2. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa43824721787,9
3. SK LINK / SakuLarsHillar38318215585,2
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde71640734083,5
5. Eesti Maaülikooli SKRainerKalde71640734083,5
6. TTÜ SKErkiVään24017114283,0
7. Sparta Team AutomaailmKristenKurval12695782,6
8. Eesti U19KristenKurval12695782,6
9. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi33620116682,6
10. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik52125320781,8
11. Eesti U19Karl-ErikKruusmaa24326320879,1
12. TTÜ SKIvoLepik48530123778,7
13. SK LINK / SakuSiimStokkeby40718414478,3
14. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm41418313875,4
15. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm D22161275,0
16. TTÜ SKAnreVooremaa44375,0
17. Eesti U19SanderReemets D23716511770,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |