Meistriliiga

Jõgeva SK Selver / Tähe   
 Jõgeva SK Selver / Tähe  
Eesti Maaülikooli SK12-2; 8-4; 15-4  
TTÜ / Team Exel Jõgeva SK Selver / Tähe 
 TTÜ / Team Exel13-11; 6-5; 14-6 
Sparta Team Automaailm4-7; 9-5; 9-11; 11-3; 12-4  
Sparta Team Automaailm    
 Sparta Team Automaailm3. koht  
Eesti Maaülikooli SK6-3   
4. kohtEesti Maaülikooli SK  
5. kohtSK Saku Fortuna  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 6 20 8 28
2 Jõgeva SK Selver / Tähe Rein Kivi 6 8 11 19
3 Jõgeva SK Selver / Tähe Iiro Liede 5 7 11 18
4 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 8 12 6 18
5 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 8 3 13 16
6 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 8 11 4 15
7 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 6 7 6 13
8 Sparta Team Automaailm Paul Piik 6 6 7 13
9 TTÜ / Team Exel Alex Kark 8 7 6 13
10 TTÜ / Team Exel Tanel Kasenurm (Duubel) 7 10 1 11
11 TTÜ / Team Exel Lassi Tornivaara 8 10 1 11
12 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 8 3 8 11
13 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 6 8 2 10
14 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 7 1 9 10
15 Sparta Team Automaailm Sander Savi 6 8 1 9
16 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 6 3 9
17 Jõgeva SK Selver / Tähe Miro Ranta 6 5 4 9
18 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 6 4 3 7
19 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 4 3 3 6
20 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 5 1 5 6
21 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 4 2 6
22 Sparta Team Automaailm Paavo Johannes Elomaa 6 2 3 5
23 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 6 1 4 5
24 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 8 3 2 5
25 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 4 4 0 4
26 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 4 2 2 4
27 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 6 3 1 4
28 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 6 2 2 4
29 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 6 1 3 4
30 TTÜ / Team Exel Sami Hietaranta 8 3 1 4
31 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 4 3 0 3
32 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Karis 4 2 1 3
33 Eesti Maaülikooli SK Kristaps Bertins 4 1 2 3
34 Sparta Team Automaailm Kaarel Rebase 6 2 1 3
35 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 6 1 2 3
36 Jõgeva SK Selver / Tähe Christer Kunttu 6 0 3 3
37 Sparta Team Automaailm Arto Kotamäki 1 1 1 2
38 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 4 1 1 2
39 Eesti Maaülikooli SK Maarius Pärn 4 1 1 2
40 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 4 1 1 2
41 Eesti Maaülikooli SK Mart Kaska 4 0 2 2
42 Sparta Team Automaailm Argo Kungla 5 0 2 2
43 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 6 0 2 2
44 Eesti Maaülikooli SK Rein Kruusat 1 0 1 1
45 Jõgeva SK Selver / Tähe Andres Aamisepp 2 0 1 1
46 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 3 0 1 1
47 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 4 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Jani Parviainen 5 0 1 1
49 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 6 1 0 1
50 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 6 1 0 1
51 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 7 0 1 1
52 TTÜ / Team Exel Helmur Rajang 8 0 1 1
53 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 8 0 1 1
54 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 0 0 0 0
55 SK Saku Fortuna Andres Aava 0 0 0 0
56 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 0 0 0 0
57 SK Saku Fortuna Ats Tamme 0 0 0 0
58 SK Saku Fortuna Elvis Aug 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 0 0 0 0
60 SK Saku Fortuna Indrek Bauer 0 0 0 0
61 SK Saku Fortuna Janek Nõu 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Joosep Orav 0 0 0 0
63 TTÜ / Team Exel Kenneth Lond (Duubel) 0 0 0 0
64 SK Saku Fortuna Kert Aedla 0 0 0 0
65 SK Saku Fortuna Kristjan Mossin 0 0 0 0
66 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 0 0 0 0
69 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 0 0 0 0
70 SK Saku Fortuna Marten Liiva 0 0 0 0
71 SK Saku Fortuna Marthi Lepik 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Rebane 0 0 0 0
73 SK Saku Fortuna Mats Tamme 0 0 0 0
74 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 0 0 0 0
75 SK Saku Fortuna Rauno Erm 0 0 0 0
76 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Selver / Tähe Roland Songisepp 0 0 0 0
78 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 0 0 0 0
79 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 0 0 0 0
80 SK Saku Fortuna Siim Särekanno 0 0 0 0
81 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikooli SK Taivo Pungas (Duubel) 0 0 0 0
83 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 0 0 0 0
85 SK Saku Fortuna Toomas Koost 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Selver / Tähe Hans Kristjan Nurmik (Duubel) 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Selver / Tähe Kevin Tamm (Duubel) 3 0 0 0
89 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 3 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 4 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 4 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 4 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Mikko Kauppi 4 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 4 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Raido Moor 4 0 0 0
96 TTÜ / Team Exel Richard Eesmaa 4 0 0 0
97 Jõgeva SK Selver / Tähe Sander Lehtme (Duubel) 4 0 0 0
98 Jõgeva SK Selver / Tähe Sven Uue (Duubel) 4 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 4 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 4 0 0 0
101 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 5 0 0 0
102 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 5 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Eri Rääsk 5 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 5 0 0 0
105 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 6 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 6 0 0 0
107 TTÜ / Team Exel Madis Kass 6 0 0 0
108 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 6 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 6 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 6 0 0 0
112 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 7 0 0 0
113 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 7 0 0 0
114 TTÜ / Team Exel Erki Vään 8 0 0 0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Selver / Tähe16131200136 - 8041
TTÜ / Team Exel16110410151 - 9834
Sparta Team Automaailm168080094 - 10024
Eesti Maaülikooli SK1631111080 - 11712
SK Saku Fortuna1630130071 - 1379

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 16 31 23 54
2 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 16 28 20 48
3 Sparta Team Automaailm Paul Piik 16 16 19 35
4 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 16 16 16 32
5 TTÜ / Team Exel Tanel Kasenurm (Duubel) 16 20 10 30
6 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 13 16 13 29
7 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 15 19 9 28
8 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 14 9 17 26
9 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 16 13 13 26
10 Jõgeva SK Selver / Tähe Rein Kivi 11 17 8 25
11 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 16 16 8 24
12 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 12 17 6 23
13 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 13 7 16 23
14 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 7 10 12 22
15 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 16 11 11 22
16 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 14 13 8 21
17 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 16 7 13 20
18 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 13 9 10 19
19 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 14 15 4 19
20 SK Saku Fortuna Mats Tamme 14 7 11 18
21 TTÜ / Team Exel Sami Hietaranta 8 14 3 17
22 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 16 11 5 16
23 TTÜ / Team Exel Alex Kark 16 10 6 16
24 Jõgeva SK Selver / Tähe Iiro Liede 6 7 7 14
25 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 10 9 5 14
26 SK Saku Fortuna Andres Aava 13 8 6 14
27 Sparta Team Automaailm Sander Savi 13 7 7 14
28 Eesti Maaülikooli SK Kristaps Bertins 14 9 5 14
29 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 14 8 5 13
30 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 14 6 7 13
31 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 15 9 4 13
32 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 12 11 1 12
33 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 10 6 5 11
34 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 4 4 6 10
35 SK Saku Fortuna Elvis Aug 9 8 2 10
36 Jõgeva SK Selver / Tähe Sven Uue (Duubel) 10 6 4 10
37 Sparta Team Automaailm Kaarel Rebase 14 7 3 10
38 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 15 3 7 10
39 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 7 6 3 9
40 TTÜ / Team Exel Helmur Rajang 11 6 3 9
41 Eesti Maaülikooli SK Maarius Pärn 14 4 4 8
42 TTÜ / Team Exel Lassi Tornivaara 8 5 2 7
43 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 14 5 2 7
44 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 14 0 7 7
45 SK Saku Fortuna Ats Tamme 6 2 4 6
46 Sparta Team Automaailm Paavo Johannes Elomaa 8 4 2 6
47 Jõgeva SK Selver / Tähe Andres Aamisepp 9 1 5 6
48 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 10 3 3 6
49 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 11 4 2 6
50 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 11 4 2 6
51 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 13 0 6 6
52 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 15 5 1 6
53 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 15 2 4 6
54 Jõgeva SK Selver / Tähe Miro Ranta 5 2 3 5
55 Jõgeva SK Selver / Tähe Kaspar Virkus (Duubel) 9 4 1 5
56 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 15 2 3 5
57 SK Saku Fortuna Marten Liiva 16 2 3 5
58 Sparta Team Automaailm Argo Kungla 4 1 3 4
59 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 5 3 1 4
60 Eesti Maaülikooli SK Raido Moor 7 2 2 4
61 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 9 0 4 4
62 TTÜ / Team Exel Kenneth Lond 5 2 1 3
63 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 5 1 2 3
64 Eesti Maaülikooli SK Joosep Orav 6 2 1 3
65 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 15 0 3 3
66 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 15 0 3 3
67 TTÜ / Team Exel Madis Kass 5 0 2 2
68 Jõgeva SK Selver / Tähe Christer Kunttu 7 0 2 2
69 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 9 1 1 2
70 Jõgeva SK Selver / Tähe Hans Kristjan Nurmik (Duubel) 9 0 2 2
71 Eesti Maaülikooli SK Mart Kaska 12 1 1 2
72 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 14 1 1 2
73 SK Saku Fortuna Siim Särekanno 14 1 1 2
74 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Karis 2 1 0 1
75 Eesti Maaülikooli SK Rein Kruusat 3 1 0 1
76 TTÜ / Team Exel Richard Eesmaa 4 0 1 1
77 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 5 1 0 1
78 SK Saku Fortuna Rauno Erm 5 0 1 1
79 Jõgeva SK Selver / Tähe Roland Songisepp 5 0 1 1
80 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 6 1 0 1
81 SK Saku Fortuna Kert Aedla 10 1 0 1
82 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 10 0 1 1
83 Jõgeva SK Selver / Tähe Sander Lehtme (Duubel) 11 0 1 1
84 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 12 1 0 1
85 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 12 1 0 1
86 SK Saku Fortuna Toomas Koost 12 1 0 1
87 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 15 1 0 1
88 SK Saku Fortuna Janek Nõu 15 1 0 1
89 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 15 0 1 1
90 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 16 0 1 1
91 Sparta Team Automaailm Arto Kotamäki 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 0 0 0 0
93 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 1 0 0 0
94 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 1 0 0 0
95 SK Saku Fortuna Indrek Bauer 2 0 0 0
96 SK Saku Fortuna Kristjan Mossin 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 2 0 0 0
98 SK Saku Fortuna Marthi Lepik 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Rebane 2 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Taivo Pungas (Duubel) 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 3 0 0 0
102 Jõgeva SK Selver / Tähe Kevin Tamm (Duubel) 4 0 0 0
103 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 4 0 0 0
104 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 7 0 0 0
105 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 8 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Jani Parviainen 9 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Eri Rääsk 10 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 10 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 14 0 0 0
110 TTÜ / Team Exel Erki Vään 15 0 0 0
111 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 15 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 15 0 0 0
113 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 15 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 16 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK Mikko Kauppi 16 0 0 0

Meistriliiga

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |