Meistriliiga

TTÜ / Team Exel   
 SK Saku Fortuna  
SK Saku Fortuna 2-8; 9-3; 8-4; 5-4la  
SK Augur/Wasteland SK Augur/Wasteland 
 SK Augur/Wasteland6-0, 9-4, 8-3 
Jõgeva SK Selver / Tähe 11-6; 10-3; 12-5  
TTÜ / Team Exel    
 Jõgeva SK Selver / Tähe   
Jõgeva SK Selver / Tähe6-4   
4. kohtTTÜ / Team Exel  
5. kohtSparta Team Automaailm  
6. kohtEesti Maaülikooli SK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Augur/Wasteland Andres Aamisepp (Duubel) 6 8 6 14
2 SK Augur/Wasteland Panu Majuri 5 9 3 12
3 SK Augur/Wasteland Andro Sõber 4 6 5 11
4 SK Saku Fortuna Elvis Aug 7 7 4 11
5 SK Saku Fortuna Mats Tamme 7 7 4 11
6 SK Saku Fortuna Ats Tamme 7 6 5 11
7 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 4 6 4 10
8 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 5 5 5 10
9 SK Augur/Wasteland Argo Kungla 6 4 6 10
10 SK Augur/Wasteland Mikko Heinilä 5 4 5 9
11 SK Augur/Wasteland Mikko Järvi 3 7 1 8
12 SK Augur/Wasteland Martin Karis 4 4 3 7
13 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 4 4 3 7
14 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 5 5 2 7
15 SK Augur/Wasteland Antti Sihlman 5 4 3 7
16 SK Augur/Wasteland Aleksandr Zutsenja 6 3 4 7
17 SK Augur/Wasteland Roland Songisepp 6 3 4 7
18 SK Saku Fortuna Fredy Maalt 7 4 2 6
19 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 7 1 5 6
20 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 4 0 5 5
21 TTÜ / Team Exel Alex Kark 3 4 0 4
22 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 4 2 2 4
23 SK Augur/Wasteland Arto Kotamäki 5 2 2 4
24 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 5 1 3 4
25 SK Saku Fortuna Andres Aava 7 4 0 4
26 SK Augur/Wasteland Kristjan Valk 2 1 2 3
27 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 3 3 0 3
28 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 4 2 1 3
29 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 4 2 1 3
30 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 5 3 0 3
31 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 7 2 1 3
32 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 3 2 0 2
33 Jõgeva SK Selver / Tähe Sven Uue (Duubel) 4 2 0 2
34 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 4 0 2 2
35 SK Augur/Wasteland Janne Sjamsi 5 0 2 2
36 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 7 0 2 2
37 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 1 1 0 1
38 Jõgeva SK Selver / Tähe Kaido Ingver 3 0 1 1
39 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 3 0 1 1
40 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 4 0 1 1
41 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 5 1 0 1
42 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 5 0 1 1
43 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 7 0 1 1
44 SK Saku Fortuna Marten Liiva 7 0 1 1
45 Eesti Maaülikooli SK Allan Grišakov 0 0 0 0
46 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 0 0 0 0
48 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Selver / Tähe Jüri Narits 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver / Tähe Keio Kanna 0 0 0 0
58 TTÜ / Team Exel Konstantin Tukmakov 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Kristian Hunt 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Madis Kirsipuu 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 0 0 0 0
64 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Selver / Tähe Merlis Kärson 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Kaasik 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm PAAVO PIIK 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm PRIIT VENDIK 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver / Tähe Raido Moor 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Selver / Tähe Siim Hõim 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Selver / Tähe Siim Sommer 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Silver Nork 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 0 0 0 0
88 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 0 0 0 0
89 SK Saku Fortuna Toomas Koost 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Selver / Tähe Toomas Peterson 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Selver / Tähe Vaiko Vadi 0 0 0 0
93 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 1 0 0 0
94 TTÜ / Team Exel Endrik Arumägi 1 0 0 0
95 TTÜ / Team Exel Madis Kass 1 0 0 0
96 TTÜ / Team Exel Oleg Jegorov 1 0 0 0
97 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 1 0 0 0
98 TTÜ / Team Exel Jaan Tähiste 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 2 0 0 0
100 Jõgeva SK Selver / Tähe Sten Veskis 2 0 0 0
101 SK Saku Fortuna Taivo Pungas 2 0 0 0
102 Jõgeva SK Selver / Tähe Alari Pagi 3 0 0 0
103 SK Augur/Wasteland Dmitri Ševoldajev 3 0 0 0
104 Jõgeva SK Selver / Tähe Erkko Nurmoja 3 0 0 0
105 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 3 0 0 0
106 TTÜ / Team Exel Kert Karelson 3 0 0 0
107 SK Augur/Wasteland Margus Jõgisoo 3 0 0 0
108 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 3 0 0 0
109 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 3 0 0 0
110 Jõgeva SK Selver / Tähe Tõnis Vähi 3 0 0 0
111 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 4 0 0 0
112 SK Saku Fortuna Janek Nõu 4 0 0 0
113 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 4 0 0 0
114 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 4 0 0 0
115 TTÜ / Team Exel Erki Vään 5 0 0 0
116 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 5 0 0 0
117 SK Augur/Wasteland Marek Ulman 5 0 0 0
118 SK Augur/Wasteland Ronni Kongo 5 0 0 0
119 SK Augur/Wasteland Tarmo Hallismaa al 15.11. 5 0 0 0
120 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 6 0 0 0
121 SK Augur/Wasteland Anti Roots 6 0 0 0
122 SK Augur/Wasteland Igor Sööt 6 0 0 0
123 SK Augur/Wasteland Jani Parviainen 6 0 0 0
124 SK Saku Fortuna Marten Liivik 6 0 0 0
125 SK Augur/Wasteland Veiko Raudsepp 6 0 0 0
126 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 7 0 0 0
127 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 7 0 0 0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TTÜ / Team Exel20141320184 - 12046
SK Augur/Wasteland20150500133 - 10445
Jõgeva SK Selver / Tähe20114500169 - 10441
SK Saku Fortuna2061940107 - 14124
Sparta Team Automaailm20421220109 - 14318
Eesti Maaülikooli SK2002162077 - 1676

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 18 34 29 63
2 SK Augur/Wasteland Andro Sõber 19 35 20 55
3 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 14 34 20 54
4 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 14 16 28 44
5 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 18 19 24 43
6 SK Augur/Wasteland Andres Aamisepp (Duubel) 19 23 18 41
7 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 19 23 16 39
8 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 17 18 18 36
9 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 20 18 17 35
10 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 19 16 18 34
11 SK Saku Fortuna Mats Tamme 20 16 18 34
12 Sparta Team Automaailm Paul Piik 15 18 14 32
13 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 19 20 11 31
14 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 12 7 19 26
15 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 14 17 8 25
16 Jõgeva SK Selver / Tähe Erkko Nurmoja 15 18 6 24
17 SK Saku Fortuna Ats Tamme 15 14 10 24
18 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 16 7 17 24
19 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 20 12 12 24
20 SK Saku Fortuna Elvis Aug 10 17 6 23
21 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 13 13 10 23
22 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 17 14 9 23
23 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 19 14 9 23
24 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 20 15 8 23
25 SK Augur/Wasteland Aleksandr Zutsenja 20 18 4 22
26 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 20 11 11 22
27 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 20 12 9 21
28 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 20 14 6 20
29 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 17 13 6 19
30 TTÜ / Team Exel Alex Kark 17 10 9 19
31 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 19 12 7 19
32 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 19 10 9 19
33 SK Augur/Wasteland Mikko Heinilä 10 9 9 18
34 SK Saku Fortuna Fredy Maalt 19 14 4 18
35 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 12 11 6 17
36 TTÜ / Team Exel Kenneth Lond (Duubel) 12 9 8 17
37 SK Augur/Wasteland Argo Kungla 15 5 12 17
38 SK Augur/Wasteland Janne Sjamsi 12 4 11 15
39 SK Augur/Wasteland Roland Songisepp 17 7 8 15
40 Sparta Team Automaailm Sander Savi 20 8 7 15
41 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 16 4 10 14
42 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 17 10 4 14
43 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 16 6 7 13
44 Jõgeva SK Selver / Tähe Alari Pagi 18 8 5 13
45 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 6 9 2 11
46 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 13 4 7 11
47 SK Augur/Wasteland Antti Sihlman 5 4 6 10
48 SK Augur/Wasteland Marek Ulman 11 3 7 10
49 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 20 2 8 10
50 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 20 4 5 9
51 Eesti Maaülikooli SK Rein Kruusat (Duubel) 10 6 2 8
52 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 16 3 5 8
53 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 20 3 5 8
54 SK Augur/Wasteland Jani Karhulahti 2 4 3 7
55 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 9 2 5 7
56 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 10 4 3 7
57 SK Augur/Wasteland Tarmo Hallismaa al 15.11. 15 5 2 7
58 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 17 6 1 7
59 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 17 2 5 7
60 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 18 0 7 7
61 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 18 0 7 7
62 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 5 5 1 6
63 SK Augur/Wasteland Martin Karis 6 3 3 6
64 Sparta Team Automaailm Kaarel Rebase (Duubel) 11 5 1 6
65 Jõgeva SK Selver / Tähe Sven Uue (Duubel) 12 5 1 6
66 TTÜ / Team Exel Jaan Tähiste 17 5 1 6
67 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 17 1 5 6
68 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 20 5 1 6
69 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 14 2 3 5
70 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 18 2 3 5
71 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 19 4 1 5
72 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 19 4 1 5
73 TTÜ / Team Exel Tanel Kasenurm (Duubel) 5 2 2 4
74 SK Augur/Wasteland Markus Tepp (Duubel) 11 3 1 4
75 SK Augur/Wasteland Anti Roots 15 1 3 4
76 SK Augur/Wasteland Margus Jõgisoo 17 2 2 4
77 SK Augur/Wasteland Mikko Järvi 2 2 1 3
78 Eesti Maaülikooli SK Mart Kaska (Duubel) 4 1 2 3
79 Eesti Maaülikooli SK Maarius Pärn (Duubel) 7 1 2 3
80 Eesti Maaülikooli SK Henrik Trasberg (Duubel) 8 2 1 3
81 SK Saku Fortuna Janek Nõu 17 1 2 3
82 SK Augur/Wasteland Ronni Kongo 17 1 2 3
83 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 20 0 3 3
84 Jõgeva SK Selver / Tähe Merlis Kärson 2 1 1 2
85 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 3 2 0 2
86 TTÜ / Team Exel Madis Kass 3 0 2 2
87 SK Augur/Wasteland Arto Kotamäki 4 1 1 2
88 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 7 1 1 2
89 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 9 1 1 2
90 Jõgeva SK Selver / Tähe Kaido Ingver 9 0 2 2
91 Sparta Team Automaailm PRIIT VENDIK 10 2 0 2
92 Eesti Maaülikooli SK Allan Grišakov 10 1 1 2
93 Sparta Team Automaailm Eri Rääsk (Duubel) 10 1 1 2
94 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 11 1 1 2
95 SK Saku Fortuna Marten Liiva 12 0 2 2
96 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi 13 2 0 2
97 SK Saku Fortuna Andres Aava 13 0 2 2
98 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 20 2 0 2
99 Sparta Team Automaailm Meelis Saaremäel (Duubel) 2 1 0 1
100 Jõgeva SK Selver / Tähe Toomas Peterson 2 0 1 1
101 Jõgeva SK Selver / Tähe Sten Veskis 7 1 0 1
102 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 8 1 0 1
103 SK Saku Fortuna Marten Liivik 11 0 1 1
104 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Kaasik 13 1 0 1
105 SK Augur/Wasteland Jani Parviainen 13 0 1 1
106 Eesti Maaülikooli SK Silver Nork 13 0 1 1
107 TTÜ / Team Exel Erki Vään 18 0 1 1
108 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 18 0 1 1
109 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 20 1 0 1
110 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 20 0 1 1
111 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 20 0 1 1
112 SK Saku Fortuna Kristian Hunt 0 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Madis Kirsipuu 0 0 0 0
114 SK Augur/Wasteland Panu Majuri 1 0 0 0
115 Jõgeva SK Selver / Tähe Siim Hõim 1 0 0 0
116 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 2 0 0 0
117 SK Augur/Wasteland Kristjan Valk 3 0 0 0
118 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 3 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm PAAVO PIIK 3 0 0 0
120 SK Augur/Wasteland Dmitri Ševoldajev 4 0 0 0
121 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 4 0 0 0
122 Jõgeva SK Selver / Tähe Keio Kanna 4 0 0 0
123 Jõgeva SK Selver / Tähe Siim Sommer 4 0 0 0
124 Jõgeva SK Selver / Tähe Vaiko Vadi 4 0 0 0
125 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 5 0 0 0
126 TTÜ / Team Exel Endrik Arumägi 5 0 0 0
127 TTÜ / Team Exel Konstantin Tukmakov 6 0 0 0
128 SK Augur/Wasteland Igor Sööt 7 0 0 0
129 Jõgeva SK Selver / Tähe Raido Moor 7 0 0 0
130 Jõgeva SK Selver / Tähe Tõnis Vähi 8 0 0 0
131 Jõgeva SK Selver / Tähe Jüri Narits 9 0 0 0
132 TTÜ / Team Exel Oleg Jegorov 9 0 0 0
133 SK Saku Fortuna Taivo Pungas 10 0 0 0
134 TTÜ / Team Exel Kert Karelson 11 0 0 0
135 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 13 0 0 0
136 SK Augur/Wasteland Veiko Raudsepp 15 0 0 0
137 SK Saku Fortuna Toomas Koost 18 0 0 0
138 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 19 0 0 0

Meistriliiga

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |