Hooaeg 2019 / 2020

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aleksei Klujev 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
5 Kuusalu Andreas Alaveer 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
8 Kuusalu Andrei Lestberg 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Angelica Jorš 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
14 EMÜ SK Artur Ling 0 0 0 0
15 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
16 Kuusalu Bryan Cristofer Varik Pires 0 0 0 0
17 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
19 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
21 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
22 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
23 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Saar 0 0 0 0
27 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
29 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
31 Kuusalu Hendrik Hermandi 0 0 0 0
32 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
33 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
35 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
36 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Indrek Männamaa 0 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Jako Sandor Sahtel 0 0 0 0
40 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
41 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
43 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Talbach 0 0 0 0
44 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 0 0 0 0
45 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
46 Kuusalu Joonas Pääsuke 0 0 0 0
47 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
48 EMÜ SK Kaarel Kutsar 0 0 0 0
49 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
56 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
63 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
65 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kirill Koskur 0 0 0 0
66 Kuusalu Kristjan Klabber 0 0 0 0
67 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Kiis 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
72 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Liselle Karjane 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 0 0 0 0
76 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
79 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 0 0 0 0
81 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
82 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Mihkel Sander 0 0 0 0
86 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
87 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
88 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 0 0 0 0
90 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
91 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
92 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Rander Kaaring 0 0 0 0
94 EMÜ SK Rasmus Kivari 0 0 0 0
95 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 0 0 0 0
97 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
98 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 0 0 0 0
99 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
103 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
104 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
105 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
106 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Silver Oja 0 0 0 0
107 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
108 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
109 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
110 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
111 EMÜ SK Tõiv Uibo 0 0 0 0
112 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 0 0 0 0

U14

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm10100000102 - 4130
Jõgeva SK Tähe / Olivia 061080200107 - 4524
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK105050081 - 6415
Kuusalu104060049 - 9012
EMÜ SK102080061 - 966
HK Kaigas/Kehtna PK101090035 - 993

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 10 53 16 69
2 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 9 23 35 58
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 10 32 23 55
4 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 10 22 11 33
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 6 20 10 30
6 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 10 18 9 27
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 10 10 13 23
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Saar 10 17 5 22
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 10 11 10 21
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 10 11 10 21
11 Kuusalu Ian Järve 7 13 6 19
12 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 10 12 7 19
13 EMÜ SK Andreas Pehka 8 16 2 18
14 Kuusalu Kaarel Priilinn 10 4 13 17
15 Sparta Team Automaailm Robin Savi 10 10 6 16
16 EMÜ SK Uku Malki 6 9 6 15
17 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 10 11 4 15
18 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 10 10 3 13
19 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 10 9 4 13
20 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 10 8 5 13
21 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 9 3 12
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 8 7 5 12
23 Kuusalu Joonas Arro 10 8 3 11
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 10 3 7 10
25 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 4 5 9
26 Kuusalu Hendrik Hermandi 10 6 3 9
27 Kuusalu Rasmus Meigas 10 6 3 9
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 10 4 5 9
29 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 6 4 3 7
30 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 10 2 5 7
31 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 6 4 2 6
32 EMÜ SK Rasmus Kivari 8 4 2 6
33 EMÜ SK Sander Timmusk 8 4 2 6
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 9 4 2 6
35 EMÜ SK Ekke Malki 10 4 2 6
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 10 3 3 6
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 8 5 0 5
38 EMÜ SK Ott Tera 10 0 5 5
39 EMÜ SK Mart Väljamäe 10 1 3 4
40 Kuusalu Mattias Mänd 3 1 2 3
41 Kuusalu Joosep Põllmaa 8 2 1 3
42 Kuusalu Andreas Puusepp 8 1 2 3
43 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 10 0 3 3
44 EMÜ SK Jakob Puu 4 2 0 2
45 EMÜ SK Daniel Nemvalts 5 1 1 2
46 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 6 2 0 2
47 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 6 2 0 2
48 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 6 1 1 2
49 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 8 2 0 2
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 8 0 2 2
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Daniil Lavruškin 9 1 1 2
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 9 1 1 2
53 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 10 0 2 2
54 Sparta Team Automaailm Roland Luht 1 1 0 1
55 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 3 1 0 1
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Kiis 3 1 0 1
57 Kuusalu Norman Nikkarinen 3 0 1 1
58 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 4 1 0 1
59 HK Kaigas/Kehtna PK Liselle Karjane 4 0 1 1
60 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aleksei Klujev 6 1 0 1
61 Kuusalu Andrei Lestberg 6 1 0 1
62 Kuusalu Hugo Saul 6 1 0 1
63 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 0 1 1
64 Kuusalu Sebastian Palu 6 0 1 1
65 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 7 1 0 1
66 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Jako Sandor Sahtel 7 0 1 1
67 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 8 1 0 1
68 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 8 1 0 1
69 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 8 0 1 1
70 Kuusalu Hendrik Madisson 9 1 0 1
71 Kuusalu Artur Lomp 10 1 0 1
72 Kuusalu Kristjan Klabber 10 1 0 1
73 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 10 0 1 1
74 HK Kaigas/Kehtna PK Angelica Jorš 0 0 0 0
75 EMÜ SK Artur Ling 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
77 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
78 EMÜ SK Kaarel Kutsar 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
82 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
84 EMÜ SK Tõiv Uibo 0 0 0 0
85 EMÜ SK Felix Solovjov 1 0 0 0
86 EMÜ SK Henri Kutsar 1 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Indrek Männamaa 1 0 0 0
88 EMÜ SK Liisa Kaasik 1 0 0 0
89 Kuusalu Märten Trei 1 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 1 0 0 0
91 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 2 0 0 0
92 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Talbach 2 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 2 0 0 0
94 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kirill Koskur 2 0 0 0
95 EMÜ SK Marko Enok 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 0 0 0
97 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
98 EMÜ SK Akim Solovjov 4 0 0 0
99 Kuusalu Andreas Alaveer 4 0 0 0
100 Kuusalu Jakob Lillenberg 4 0 0 0
101 Kuusalu Bryan Cristofer Varik Pires 5 0 0 0
102 Kuusalu Joonas Pääsuke 5 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 5 0 0 0
104 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 5 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Mihkel Sander 6 0 0 0
106 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Silver Oja 6 0 0 0
107 HK Kaigas/Kehtna PK Rander Kaaring 8 0 0 0
108 EMÜ SK Teigo Toomsalu 8 0 0 0
109 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 9 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 10 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 10 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 10 0 0 0
113 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 10 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin148736386,3
2. Sparta Team AutomaailmMihkelSander447685,7
3. KuusaluMärtenTrei42403382,5
4. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm37822416975,5
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand27213610174,3
6. KuusaluHendrikHermandi42191473,7
7. HK Kaigas/Kehtna PKRalfRaidsalu42036426572,8
8. KuusaluHendrikMadisson33625017268,8
9. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg3761177765,8
10. EMÜ SKTeigoToomsalu32117611062,5
11. EMÜ SKKristoKruusmaa98603151,7
12. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies4218950,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |