Hooaeg 2019 / 2020

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikool Annabel Voitka D 0 0 0 0
4 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
5 Sparta Spordiklubi Darja Voog 0 0 0 0
6 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 0 0 0 0
7 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 0 0 0 0
8 Sparta Spordiklubi Elina Liin 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helen Mahla 0 0 0 0
13 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
14 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Jane Klavan 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
18 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 0 0 0 0
20 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
23 SK LINK / Saku Katre Keller 0 0 0 0
24 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 0 0 0 0
25 SK LINK / Saku Kelly Lepik 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
27 SK LINK / Saku Kirsika Aas 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
30 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
31 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 0 0 0 0
32 Sparta Spordiklubi Kättriin Remmelg 0 0 0 0
33 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
34 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Lota-Ann Haga 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Lotta Peedimaa 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Maarja Leok 0 0 0 0
40 Sparta Spordiklubi Marge Pent 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
43 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Marii Kangur 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marleen Arula 0 0 0 0
47 SK LINK / Saku Mary Penter 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Merily Saluste 0 0 0 0
50 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
51 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
53 Sparta Spordiklubi Nea Sipola 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
56 SK LINK / Saku Piret Paas 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Piret Puidak 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
59 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
61 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
63 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
65 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 0 0 0 0
66 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0

PAF Naiste liiga

SakuSpartaEMÜSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku5 - 1
6 - 2
6 - 3
4 - 3
6 - 2
2 - 0
5 - 2
11 - 2
13 - 4
58-19271
Sparta Spordiklubi1 - 5
2 - 6
3 - 6
3 - 4
2 - 6
6 - 3
7 - 2
2 - 1
3 - 4
29-37102
Eesti Maaülikool0 - 2
2 - 5
2 - 11
4 - 13
3 - 6
2 - 7
1 - 2
4 - 3
18-4923

PAF Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku99000058 - 1927
Sparta Spordiklubi93051029 - 3710
Eesti Maaülikool80170018 - 492

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 9 8 15 23
2 SK LINK / Saku Helen Ojala 7 12 3 15
3 SK LINK / Saku Marian Roop 9 9 6 15
4 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 8 4 6 10
5 SK LINK / Saku Kristel Kopel 9 6 4 10
6 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 5 6 3 9
7 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 9 5 4 9
8 Eesti Maaülikool Reti Väärt 3 2 4 6
9 Sparta Spordiklubi Nea Sipola 6 5 1 6
10 Eesti Maaülikool Pille Arro 8 5 1 6
11 SK LINK / Saku Piret Puidak 9 4 2 6
12 Sparta Spordiklubi Darja Voog 8 3 2 5
13 SK LINK / Saku Maria Liiva 8 0 5 5
14 SK LINK / Saku Maarja Leok 9 2 3 5
15 Eesti Maaülikool Jane Klavan 4 2 2 4
16 SK LINK / Saku Liina Luih 7 4 0 4
17 Eesti Maaülikool Marii Kangur 7 2 2 4
18 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 8 1 3 4
19 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 9 2 2 4
20 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 2 3 0 3
21 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 7 1 2 3
22 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 8 3 0 3
23 SK LINK / Saku Mary Penter 8 2 1 3
24 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 8 0 3 3
25 Sparta Spordiklubi Elina Liin 9 2 1 3
26 SK LINK / Saku Kelly Lepik 5 2 0 2
27 SK LINK / Saku Kirsika Aas 7 1 1 2
28 Eesti Maaülikool Kati Loid 8 1 1 2
29 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 9 0 2 2
30 SK LINK / Saku Triin Pähn 3 1 0 1
31 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 4 1 0 1
32 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 5 1 0 1
33 Eesti Maaülikool Lota-Ann Haga 5 1 0 1
34 SK LINK / Saku Berit Oll 6 1 0 1
35 Eesti Maaülikool Monika Teder 7 0 1 1
36 SK LINK / Saku Marleen Arula 8 1 0 1
37 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 8 0 1 1
38 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 8 0 1 1
39 Sparta Spordiklubi Marge Pent 9 0 1 1
40 SK LINK / Saku Piret Paas 9 0 1 1
41 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
42 Sparta Spordiklubi Kättriin Remmelg 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 1 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Helen Mahla 1 0 0 0
46 SK LINK / Saku Katre Keller 1 0 0 0
47 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 1 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Annabel Voitka D 2 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 2 0 0 0
50 SK LINK / Saku Riin Buddell 2 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 3 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Helena Luik 3 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 3 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 3 0 0 0
55 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 4 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 4 0 0 0
58 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 5 0 0 0
59 Eesti Maaülikool Marilin Riives 5 0 0 0
60 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 6 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Liis Lokk 6 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 7 0 0 0
63 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 7 0 0 0
64 SK LINK / Saku Lotta Peedimaa 8 0 0 0
65 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 9 0 0 0
66 SK LINK / Saku Merily Saluste 9 0 0 0

PAF Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuLottaPeedimaa220837489,2
2. SK LINK / SakuMerilySaluste320928289,1
3. Sparta SpordiklubiAljonaGlivenko89504488,0
4. Sparta SpordiklubiSaskiaOrmak45224221187,2
5. Eesti MaaülikoolAnastasiaSokolova180917885,7
6. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer149645179,7
7. Eesti MaaülikoolLiisaKaasik120674973,1
8. Eesti MaaülikoolOliiviaOssipov31151066,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |