U9

    
 Sparta Team Automaailm  
   
SK Noorus SK Noorus 
 SK Noorus7-14 
Valga SHK12-3  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  HC Vipers
 Ääsmäe 4-18
Ääsmäe5-6  
  HC Vipers 
 HC Vipers1-16 
   
 Sparta Team Automaailm   
3.-4. koht Sparta Team Automaailm  
 Ääsmäe6-4  
 Valga SHK   
5.-6. koht Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 091-12  
HC Vipers  
SK Noorus  
Sparta Team Automaailm  
Ääsmäe  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  
Valga SHK  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 3 15 3 18
2 SK Noorus Platon Žurav 3 11 6 17
3 HC Vipers Jegor Smõkov 2 12 4 16
4 HC Vipers Aleksander Kudeviita 2 9 7 16
5 HC Vipers Artemi Ertti 2 9 7 16
6 HC Vipers Pavel Blitshtein 2 4 7 11
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 2 6 4 10
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 2 8 0 8
9 Ääsmäe Juhan Reimal 3 7 0 7
10 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 5 1 6
11 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 2 5 1 6
12 Ääsmäe Aakon Hakkaja 3 2 2 4
13 Ääsmäe Ander Õisnurm 3 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 2 0 2
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 2 2 0 2
16 Valga SHK Simo Kenk 2 2 0 2
17 Valga SHK Mattias Pärnaku 2 1 1 2
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 2 0 2 2
19 SK Noorus Robert Põld 3 2 0 2
20 SK Noorus Maksim Vlassov 3 1 1 2
21 Valga SHK Fred Allik 2 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 2 0 1 1
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 2 0 1 1
25 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 1 1
26 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
27 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
29 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
30 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
31 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
32 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
33 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
34 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
35 Ääsmäe Kristofer Valtin 0 0 0 0
36 Valga SHK Laura Tiivel 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
38 Jäneda SK Maribell Raudsepp 0 0 0 0
39 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
40 Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
41 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
42 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
43 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
44 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
45 Valga SHK Armand Hansson 2 0 0 0
46 Valga SHK Henri Asur 2 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 0 0
49 Valga SHK Kevin Peterson 2 0 0 0
50 Valga SHK Kristofer Visnap 2 0 0 0
51 SK Noorus Artjom Daineko 3 0 0 0
52 SK Noorus Dmitri Golovatš 3 0 0 0
53 Ääsmäe Hugo Ilisson 3 0 0 0

U9

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers990000154 - 3427
Sparta Team Automaailm96030076 - 7318
SK Noorus95040080 - 8015
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0984040058 - 6512
Ääsmäe93060044 - 719
Valga SHK81060132 - 674
Jäneda SK81060119 - 734

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 9 64 6 70
2 HC Vipers Artemi Ertti 9 36 26 62
3 HC Vipers Aleksander Kudeviita 9 32 22 54
4 HC Vipers Jegor Smõkov 9 36 10 46
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 8 22 20 42
6 HC Vipers Jaroslav Novikov 8 24 14 38
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 8 31 5 36
8 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 9 30 6 36
9 HC Vipers Pavel Blitshtein 9 13 21 34
10 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 9 16 17 33
11 HC Vipers Filipp Freiman 9 12 15 27
12 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 9 21 3 24
13 SK Noorus Maksim Vlassov 9 12 9 21
14 Valga SHK Simo Kenk 8 15 4 19
15 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 17 1 18
16 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 7 8 7 15
17 Jäneda SK Kalmer Sooniste 8 14 1 15
18 Valga SHK Mattias Pärnaku 8 10 5 15
19 SK Noorus Dmitri Golovatš 8 2 11 13
20 Ääsmäe Juhan Reimal 9 12 0 12
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 8 5 5 10
22 Ääsmäe Ander Õisnurm 9 3 5 8
23 Jäneda SK Mikk Kuusemets 8 2 5 7
24 Ääsmäe Aakon Hakkaja 9 3 4 7
25 SK Noorus Artjom Daineko 9 1 6 7
26 SK Noorus Robert Põld 7 1 4 5
27 Ääsmäe Kristofer Valtin 9 3 2 5
28 Valga SHK Kevin Peterson 8 3 1 4
29 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 5 0 3 3
30 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 5 0 3 3
31 Valga SHK Henri Asur 6 2 1 3
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 8 0 3 3
33 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 9 2 1 3
34 Ääsmäe Kerdo Vetema 9 2 1 3
35 Jäneda SK Sander Nagornõi 6 2 0 2
36 Valga SHK Kristofer Visnap 8 1 1 2
37 Jäneda SK Vahur Ries 8 0 2 2
38 Jäneda SK Artur Hallik 2 1 0 1
39 Valga SHK Laura Tiivel 4 0 1 1
40 Ääsmäe Hugo Ilisson 7 0 1 1
41 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 9 1 0 1
42 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 9 0 1 1
43 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
45 SK Noorus Platon Žurav 0 0 0 0
46 HC Vipers Andrei Borodin 1 0 0 0
47 HC Vipers Timofei Bereznoi 1 0 0 0
48 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 2 0 0 0
49 Jäneda SK Maribell Raudsepp 2 0 0 0
50 Valga SHK Markus Liik 2 0 0 0
51 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 0 0
52 Valga SHK Armand Hansson 8 0 0 0
53 Valga SHK Fred Allik 8 0 0 0

U9

U9 A - karikavõistlused

NoorusEMÜValgaSuhePunkteKoht
SK Noorus9 - 811 - 720-1561
EMÜ SK8 - 96 - 614-1512
Valga SHK7 - 116 - 613-1713

U9 B - karikavõistlused

SpartaOlivia 09SuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm18 - 12
8 - 4
26-1661
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0912 - 18
4 - 8
16-2602

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK11-3  
SK Noorus Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 098-4 
Jõgeva SK Tähe / Olivia 094-8  
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 09  
3. kohtSK Noorus  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtValga SHK  
  
  
  

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 3 18 3 21
2 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 3 17 3 20
3 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 3 13 7 20
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 3 15 2 17
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 3 7 8 15
6 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 3 7 6 13
7 SK Noorus Serafim Suhhorukov 3 3 7 10
8 EMÜ SK Felix Solovjov 3 6 3 9
9 Valga SHK Simo Kenk 2 7 1 8
10 EMÜ SK Ekke Malki 3 7 1 8
11 SK Noorus Maksim Vlassov 3 2 3 5
12 Valga SHK Kevin Peterson 2 3 1 4
13 Valga SHK Kristofer Visnap 2 2 1 3
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 3 0 3 3
15 Valga SHK Armand Hansson 2 0 2 2
16 Valga SHK Henri Asur 2 0 2 2
17 EMÜ SK Christofer Nerman 3 1 1 2
18 SK Noorus Dmitri Golovatš 3 1 1 2
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 3 1 1 2
20 Valga SHK Mattias Pärnaku 2 1 0 1
21 EMÜ SK Marten Läll 3 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 3 0 1 1
23 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
25 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
28 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
29 Valga SHK Laura Tiivel 2 0 0 0
30 SK Noorus Artjom Daineko 3 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 3 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 3 0 0 0
33 EMÜ SK Oskar Jakobson 3 0 0 0
34 SK Noorus Platon Žurav 3 0 0 0
35 SK Noorus Robert Põld 3 0 0 0
36 EMÜ SK Ruudi Veiram 3 0 0 0
37 EMÜ SK Sten-Tõnis Feldmann 3 0 0 0
38 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 0 0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |