U11 - põhjagrupp

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK II10-3  
Jõgeva SK Tähe 05 Sparta Team Automaailm 
 HC Panter7-4 
HC Panter6-1  
EMÜ SK II    
 Jõgeva SK Tähe 05   
Jõgeva SK Tähe 0510-5   
5-6. kohtSK Noorus  
5-6. kohtEMÜ SK I  
7-8. kohtKuusalu  
7-8. kohtTamsalu EBE  
9-10. koht  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 5 5 10
2 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 8 1 9
3 Jõgeva SK Tähe 05 Rasmus Randoja 2 4 4 8
4 Jõgeva SK Tähe 05 Rome Andro Moora 2 5 2 7
5 HC Panter Niklas Sildre 2 4 2 6
6 EMÜ SK II Robin Sepma 2 0 5 5
7 EMÜ SK II Marcos Timmusk 2 4 0 4
8 HC Panter Jegor Proskurin 2 3 1 4
9 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 3 1 4
10 HC Panter Nikita Terentjev 2 2 2 4
11 HC Panter Herman Liivik 2 1 3 4
12 EMÜ SK II Kirill Tabunov 2 3 0 3
13 Jõgeva SK Tähe 05 Karl Mark Tammsaar 2 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 1 2 3
15 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 0 2 2
16 EMÜ SK II Andrei Solovjov 2 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe 05 Kaur Kevin Kalda 2 0 1 1
18 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 1 1
19 Sparta Team Automaailm Mihkel Keskküla 2 0 1 1
20 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 1 1
21 EMÜ SK II Akim Voitovitš 0 0 0 0
22 EMÜ SK I Aleksandr Popenov 0 0 0 0
23 EMÜ SK II Aleksandr Šveikin 0 0 0 0
24 EMÜ SK II Alen Bogdanov 0 0 0 0
25 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
26 EMÜ SK II Anastasia Chekina 0 0 0 0
27 EMÜ SK I Andre Poll 0 0 0 0
28 Kuusalu Andreas Puussepp 0 0 0 0
29 SK Noorus Andrei Šatunov 0 0 0 0
30 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
31 SK Noorus Daniil Sennikov 0 0 0 0
32 EMÜ SK II Daniil Svätski 0 0 0 0
33 SK Noorus Daniil Teiste 0 0 0 0
34 SK Noorus David Šaronov 0 0 0 0
35 HC Panter Dominik Gaydashev 0 0 0 0
36 EMÜ SK I Edward Mihkel Oll 0 0 0 0
37 EMÜ SK II Egor Grišakov 0 0 0 0
38 EMÜ SK I Ekke Malki 0 0 0 0
39 Tamsalu EBE Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
40 EMÜ SK II Ervin Gubenko 0 0 0 0
41 EMÜ SK I Even Tristan Brikker 0 0 0 0
42 EMÜ SK I Fredrik Liiva 0 0 0 0
43 EMÜ SK I Gregor Jüriado 0 0 0 0
44 EMÜ SK I Hanna Pihu 0 0 0 0
45 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe 05 Henri Tiits 0 0 0 0
48 EMÜ SK II Ilja Kachkin 0 0 0 0
49 EMÜ SK I Jaagup Penu 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
51 EMÜ SK I Johann Cristopher Lüüs 0 0 0 0
52 EMÜ SK I Jürgen Güsson 0 0 0 0
53 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
54 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Kaur Tuule 0 0 0 0
56 SK Noorus Kirill Gadalin 0 0 0 0
57 EMÜ SK II Kristjan Jõgeva 0 0 0 0
58 EMÜ SK II Kristjan Troon 0 0 0 0
59 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
60 EMÜ SK I Liisa Kaasik 0 0 0 0
61 Kuusalu Maia Holland 0 0 0 0
62 SK Noorus Maksim Šadrin 0 0 0 0
63 SK Noorus Maksim Vedernikov 0 0 0 0
64 SK Noorus Maksim Vedernikov 0 0 0 0
65 EMÜ SK I Markos Mihkelson 0 0 0 0
66 EMÜ SK I Markus Ostrat 0 0 0 0
67 EMÜ SK I Markus Pehka 0 0 0 0
68 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
69 Tamsalu EBE Martin Maino Vinter 0 0 0 0
70 SK Noorus Martin Pähkelman 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe 05 Martin Rosin 0 0 0 0
72 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
73 SK Noorus Mihkel Tšernik 0 0 0 0
74 Tamsalu EBE Mirell Sassi 0 0 0 0
75 EMÜ SK I Mirtel Teder 0 0 0 0
76 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
77 EMÜ SK II Nikita Isopesko 0 0 0 0
78 EMÜ SK II Nikita Kull 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
80 EMÜ SK I Oliver Mikli 0 0 0 0
81 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
82 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
83 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
84 EMÜ SK II Ratmir Bezrodnõi 0 0 0 0
85 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
86 EMÜ SK I Rihard Kütt 0 0 0 0
87 EMÜ SK I Robin Rätsep 0 0 0 0
88 EMÜ SK I Roland Kruus 0 0 0 0
89 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
90 EMÜ SK II Sandre Klimberg 0 0 0 0
91 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
92 SK Noorus Sergei Tšugunov 0 0 0 0
93 EMÜ SK I Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
94 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
95 SK Noorus Toomas Sarapik 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
97 EMÜ SK I Uku Malki 0 0 0 0
98 EMÜ SK II Akim Solovjov 2 0 0 0
99 EMÜ SK II Andreas Pehka 2 0 0 0
100 EMÜ SK II Anton Remets 2 0 0 0
101 HC Panter Dominic Luht 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 2 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe 05 Gregor Rande 2 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe 05 Henry Hanst 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe 05 Karl-Eerik Kukk 2 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe 05 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe 05 Kevin Ots 2 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe 05 Kristofer Frank 2 0 0 0
110 EMÜ SK II Ksenija Tabunova 2 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe 05 Marek Rosin 2 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe 05 Marten Pehap 2 0 0 0
113 EMÜ SK II Matvei Kalamees 2 0 0 0
114 HC Panter Oskari Jalava 2 0 0 0
115 HC Panter Paul Vahi 2 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 2 0 0 0
117 HC Panter Pyry Heiskanen 2 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe 05 Raoul Liinamäe 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe 05 Rikardo Paabort 2 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe 05 Robin Tuvike 2 0 0 0
121 HC Panter Roland Luht 2 0 0 0
122 EMÜ SK II Roman Turovski 2 0 0 0
123 HC Panter Simon Sildre 2 0 0 0
124 EMÜ SK II Stepan Konovalov 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC PanterSimonSildre60352777,1
2. Jõgeva SK Tähe 05Karl-EerikKukk60443375,0
3. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg60282175,0
4. EMÜ SK IIAndreasPehka30251560,0
5. EMÜ SK IIKsenijaTabunova3017741,2

U11 - põhjagrupp

SpartaHC PanterNoorusKuusaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 3
6 - 3
7 - 1
4 - 3
10 - 1
9 - 4
41-15181
HC Panter3 - 5
3 - 6
12 - 2
7 - 0
12 - 2
11 - 1
48-16122
SK Noorus1 - 7
3 - 4
2 - 12
0 - 7
10 - 7
5 - 4
21-4163
Kuusalu1 - 10
4 - 9
2 - 12
1 - 11
7 - 10
4 - 5
19-5704

U11 - lõunagrupp

Tähe 05EMÜEMÜTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 0511 - 7
7 - 8
12 - 5
19 - 0
16 - 7
19 - 6
84-33151
EMÜ SK II7 - 11
8 - 7
7 - 4
11 - 4
5 - 9
19 - 6
57-41122
EMÜ SK I5 - 12
0 - 19
4 - 7
4 - 11
8 - 5
7 - 1
28-5563
Tamsalu EBE7 - 16
6 - 19
9 - 5
6 - 19
5 - 8
1 - 7
34-7434

U11 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000041 - 1518
HC Panter64020048 - 1612
SK Noorus62040021 - 416
Kuusalu60060019 - 570

U11 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 0565010084 - 3315
EMÜ SK II64020057 - 4112
EMÜ SK I62040028 - 556
Tamsalu EBE61050034 - 743

U11 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 14 6 20
2 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 6 11 7 18
3 SK Noorus Daniil Sennikov 6 17 0 17
4 HC Panter Niklas Sildre 6 11 6 17
5 HC Panter Jegor Proskurin 6 8 8 16
6 Kuusalu Chris Felix Oja 6 12 2 14
7 HC Panter Herman Liivik 6 11 3 14
8 HC Panter Nikita Terentjev 6 11 3 14
9 Sparta Team Automaailm Robin Savi 6 10 3 13
10 HC Panter Pyry Heiskanen 4 4 7 11
11 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 6 3 6 9
12 Kuusalu Marten Mänd 6 6 2 8
13 SK Noorus Martin Pähkelman 6 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 2 3 5
15 SK Noorus Daniil Teiste 4 1 1 2
16 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 1 1 2
17 SK Noorus Kirill Gadalin 2 0 1 1
18 Kuusalu Märten Trei 4 0 1 1
19 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 4 0 1 1
20 Sparta Team Automaailm Kaur Tuule 5 1 0 1
21 Kuusalu Allen Larin 6 0 1 1
22 Kuusalu Kuldar Paalberg 6 0 1 1
23 SK Noorus Sergei Tšugunov 6 0 1 1
24 SK Noorus Andrei Šatunov 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Mihkel Keskküla 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
28 SK Noorus Maksim Šadrin 2 0 0 0
29 HC Panter Oskari Jalava 2 0 0 0
30 SK Noorus David Šaronov 4 0 0 0
31 HC Panter Dominic Luht 4 0 0 0
32 HC Panter Dominik Gaydashev 4 0 0 0
33 Kuusalu Hendrik Madisson 4 0 0 0
34 SK Noorus Toomas Sarapik 4 0 0 0
35 Kuusalu Andreas Puussepp 6 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 6 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 6 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 6 0 0 0
39 Kuusalu Maia Holland 6 0 0 0
40 SK Noorus Maksim Vedernikov 6 0 0 0
41 SK Noorus Maksim Vedernikov 6 0 0 0
42 SK Noorus Mihkel Tšernik 6 0 0 0
43 HC Panter Paul Vahi 6 0 0 0
44 Kuusalu Rasmus Meigas 6 0 0 0
45 Kuusalu Reelika Liiv 6 0 0 0
46 HC Panter Roland Luht 6 0 0 0
47 Kuusalu Sebastian Palu 6 0 0 0
48 HC Panter Simon Sildre 6 0 0 0

U11 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 05 Rasmus Randoja 6 22 17 39
2 Jõgeva SK Tähe 05 Karl Mark Tammsaar 6 26 11 37
3 EMÜ SK II Marcos Timmusk 6 27 9 36
4 EMÜ SK II Andrei Solovjov 6 16 19 35
5 Jõgeva SK Tähe 05 Rome Andro Moora 6 20 14 34
6 Tamsalu EBE Oskar Vikk 6 26 3 29
7 EMÜ SK I Gregor Jüriado 6 14 6 20
8 EMÜ SK II Robin Sepma 6 10 9 19
9 EMÜ SK I Aleksandr Popenov 4 11 4 15
10 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 6 7 5 12
11 Jõgeva SK Tähe 05 Rikardo Paabort 4 8 3 11
12 Jõgeva SK Tähe 05 Marten Pehap 6 5 4 9
13 EMÜ SK II Roman Turovski 6 1 2 3
14 Jõgeva SK Tähe 05 Kevin Ots 4 0 2 2
15 Tamsalu EBE Mirell Sassi 4 0 2 2
16 EMÜ SK I Liisa Kaasik 6 1 1 2
17 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 6 0 2 2
18 Jõgeva SK Tähe 05 Kaur Kevin Kalda 2 1 0 1
19 EMÜ SK II Kristjan Troon 2 1 0 1
20 EMÜ SK I Markus Ostrat 2 1 0 1
21 EMÜ SK I Jaagup Penu 2 0 1 1
22 EMÜ SK I Rihard Kütt 2 0 1 1
23 Tamsalu EBE Joel Järv 4 1 0 1
24 EMÜ SK II Kirill Tabunov 4 1 0 1
25 Jõgeva SK Tähe 05 Kristofer Frank 4 1 0 1
26 EMÜ SK I Uku Malki 4 1 0 1
27 EMÜ SK II Ilja Kachkin 4 0 1 1
28 EMÜ SK I Jürgen Güsson 4 0 1 1
29 EMÜ SK II Akim Solovjov 6 0 1 1
30 Tamsalu EBE Emma-Lotta Vikk 6 0 1 1
31 EMÜ SK II Alen Bogdanov 0 0 0 0
32 EMÜ SK II Anastasia Chekina 0 0 0 0
33 EMÜ SK I Andre Poll 0 0 0 0
34 EMÜ SK II Daniil Svätski 0 0 0 0
35 EMÜ SK I Edward Mihkel Oll 0 0 0 0
36 EMÜ SK I Ekke Malki 0 0 0 0
37 EMÜ SK II Ervin Gubenko 0 0 0 0
38 EMÜ SK I Fredrik Liiva 0 0 0 0
39 EMÜ SK I Hanna Pihu 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe 05 Henri Tiits 0 0 0 0
41 EMÜ SK II Nikita Kull 0 0 0 0
42 EMÜ SK II Ratmir Bezrodnõi 0 0 0 0
43 EMÜ SK II Akim Voitovitš 2 0 0 0
44 EMÜ SK II Aleksandr Šveikin 2 0 0 0
45 EMÜ SK I Johann Cristopher Lüüs 2 0 0 0
46 EMÜ SK II Kristjan Jõgeva 2 0 0 0
47 EMÜ SK II Ksenija Tabunova 2 0 0 0
48 EMÜ SK I Markos Mihkelson 2 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe 05 Martin Rosin 2 0 0 0
50 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
51 EMÜ SK I Mirtel Teder 2 0 0 0
52 EMÜ SK II Nikita Isopesko 2 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe 05 Raoul Liinamäe 2 0 0 0
54 EMÜ SK I Robin Rätsep 2 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe 05 Robin Tuvike 2 0 0 0
56 EMÜ SK I Sten-Alfred Nääme 2 0 0 0
57 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
58 EMÜ SK II Andreas Pehka 4 0 0 0
59 EMÜ SK II Egor Grišakov 4 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe 05 Henry Hanst 4 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 05 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
62 Tamsalu EBE Martin Maino Vinter 4 0 0 0
63 EMÜ SK I Roland Kruus 4 0 0 0
64 Tamsalu EBE Romet Lipson 4 0 0 0
65 EMÜ SK II Sandre Klimberg 4 0 0 0
66 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 4 0 0 0
67 EMÜ SK II Anton Remets 6 0 0 0
68 EMÜ SK I Even Tristan Brikker 6 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe 05 Gregor Rande 6 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe 05 Karl-Eerik Kukk 6 0 0 0
71 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 6 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 05 Marek Rosin 6 0 0 0
73 EMÜ SK I Markus Pehka 6 0 0 0
74 EMÜ SK II Matvei Kalamees 6 0 0 0
75 EMÜ SK I Oliver Mikli 6 0 0 0
76 EMÜ SK II Stepan Konovalov 6 0 0 0

U11 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC PanterSimonSildre180867081,4
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg180756080,0
3. SK NoorusMihkelTšernik18014410371,5
4. KuusaluAllenLarin18019313670,5

U11 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SK IIAndreasPehka120614065,6
2. Jõgeva SK Tähe 05Karl-EerikKukk180895662,9
3. EMÜ SK IMarkusPehka1801358059,3
4. EMÜ SK IIMatveiKalamees30211257,1
5. Tamsalu EBEKarmoMõtlik1801426847,9
6. EMÜ SK IIAkimSolovjov3020945,0

U11 karikavõistlused - A

SpartaKuusaluTamsaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 18 - 414-561
Kuusalu1 - 69 - 710-1332
Tamsalu EBE4 - 87 - 911-1703

U11 karikavõistlused - B

Tähe 05EMÜÄäsmäeSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 059 - 3
2 - 1
12 - 023-491
EMÜ SK II3 - 9
1 - 2
11 - 115-1232
Ääsmäe0 - 121 - 111-2303

 

Jõgeva SK Tähe 05   
 Jõgeva SK Tähe 05  
Kuusalu7-1  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe 05 
 EMÜ SK II2-1 
EMÜ SK II5-2  
    
    
   
1.kohtJõgeva SK Tähe 05  
2.kohtEMÜ SK II  
3.-4. kohtKuusalu  
3.-4.kohtSparta Team Automaailm  
5.-6.kohtTamsalu EBE  
5.-6.koht  
  
  

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 05 Rasmus Randoja 4 12 1 13
2 Jõgeva SK Tähe 05 Rome Andro Moora 4 6 5 11
3 Kuusalu Chris Felix Oja 3 8 2 10
4 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 3 7 3 10
5 EMÜ SK II Marcos Timmusk 4 8 2 10
6 Jõgeva SK Tähe 05 Rikardo Paabort 4 6 4 10
7 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 7 2 9
8 EMÜ SK II Robin Sepma 4 7 2 9
9 Jõgeva SK Tähe 05 Karl Mark Tammsaar 4 3 4 7
10 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 3 4 2 6
11 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 3 3 1 4
12 Sparta Team Automaailm Kaur Tuule 3 2 2 4
13 EMÜ SK II Aleksandr Popenov 4 3 1 4
14 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 2 2 1 3
15 Tamsalu EBE Joel Järv 2 1 2 3
16 EMÜ SK II Gregor Jüriado 4 2 1 3
17 EMÜ SK II Andrei Solovjov 4 0 3 3
18 Tamsalu EBE Mirell Sassi 2 1 1 2
19 Kuusalu Kuldar Paalberg 3 1 1 2
20 Sparta Team Automaailm Robin Savi 3 0 2 2
21 Jõgeva SK Tähe 05 Kaspar Jaan Heljand 4 1 1 2
22 EMÜ SK II Jürgen Güsson 4 0 2 2
23 Ääsmäe Devin Meltsas 2 1 0 1
24 Tamsalu EBE Markus Selter 2 0 1 1
25 Ääsmäe Steven Mäenurm 2 0 1 1
26 Kuusalu Marten Mänd 3 1 0 1
27 Kuusalu Rasmus Meigas 3 1 0 1
28 Kuusalu Kaspar Rüngenen 3 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 3 0 1 1
30 Jõgeva SK Tähe 05 Kaur Kevin Kalda 4 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe 05 Robin Tuvike 4 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe 05 Gregor Rande 4 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe 05 Kevin Ots 4 0 1 1
34 EMÜ SK II Akim Voitovitš 0 0 0 0
35 EMÜ SK II Aleksandr Šveikin 0 0 0 0
36 EMÜ SK II Alen Bogdanov 0 0 0 0
37 EMÜ SK II Anastasia Chekina 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
39 EMÜ SK II Andreas Pehka 0 0 0 0
40 EMÜ SK II Daniil Svätski 0 0 0 0
41 Ääsmäe Danil Slizunov 0 0 0 0
42 EMÜ SK II Egor Grišakov 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
44 Tamsalu EBE Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
45 EMÜ SK II Ervin Gubenko 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe 05 Henri Tiits 0 0 0 0
48 Ääsmäe Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
49 EMÜ SK II Ilja Kachkin 0 0 0 0
50 Ääsmäe Jaak Lilleberg 0 0 0 0
51 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
53 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
54 EMÜ SK II Kirill Tabunov 0 0 0 0
55 Ääsmäe Klaus Laurik 0 0 0 0
56 EMÜ SK II Kristjan Jõgeva 0 0 0 0
57 EMÜ SK II Kristjan Troon 0 0 0 0
58 EMÜ SK II Ksenija Tabunova 0 0 0 0
59 Kuusalu Maia Holland 0 0 0 0
60 Tamsalu EBE Martin Maino Vinter 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 05 Martin Rosin 0 0 0 0
62 EMÜ SK II Matvei Kalamees 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Mihkel Keskküla 0 0 0 0
64 EMÜ SK II Nikita Isopesko 0 0 0 0
65 EMÜ SK II Nikita Kull 0 0 0 0
66 Ääsmäe Rasmus Sume 0 0 0 0
67 EMÜ SK II Ratmir Bezrodnõi 0 0 0 0
68 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
69 EMÜ SK II Roman Turovski 0 0 0 0
70 EMÜ SK II Sandre Klimberg 0 0 0 0
71 Ääsmäe Sten Reimal 0 0 0 0
72 Ääsmäe Sten-Erik Krull 0 0 0 0
73 Ääsmäe Steven Mihkelson 0 0 0 0
74 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
75 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
76 Ääsmäe Aakon Hakkaja 2 0 0 0
77 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
78 Ääsmäe Jaagup Sule 2 0 0 0
79 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 2 0 0 0
80 Ääsmäe Juhan Reimal 2 0 0 0
81 Ääsmäe Kristo Kondrov 2 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe 05 Kristofer Frank 2 0 0 0
83 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
84 Ääsmäe Patrick Oliver Pihlak 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 2 0 0 0
86 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
87 Ääsmäe Rene Filippov 2 0 0 0
88 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 2 0 0 0
89 Tamsalu EBE Romet Lipson 2 0 0 0
90 Ääsmäe Tauro Nugis 2 0 0 0
91 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
92 Kuusalu Allen Larin 3 0 0 0
93 Kuusalu Andreas Puussepp 3 0 0 0
94 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 3 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 3 0 0 0
96 Kuusalu Hendrik Madisson 3 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Jesper Josua Niineorg 3 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 3 0 0 0
99 Kuusalu Kaarel Priilinn 3 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 3 0 0 0
101 Kuusalu Märten Trei 3 0 0 0
102 Kuusalu Sebastian Palu 3 0 0 0
103 Kuusalu Tener Markus 3 0 0 0
104 EMÜ SK II Akim Solovjov 4 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 05 Andreas Kazakov 4 0 0 0
106 EMÜ SK II Anton Remets 4 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe 05 Henry Hanst 4 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe 05 Karl-Eerik Kukk 4 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe 05 Marek Rosin 4 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe 05 Marten Pehap 4 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe 05 Raoul Liinamäe 4 0 0 0
112 EMÜ SK II Stepan Konovalov 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 05Karl-EerikKukk80252080,0
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg60362672,2
3. EMÜ SK IIAkimSolovjov80422866,7
4. KuusaluAllenLarin60513160,8
5. Tamsalu EBEMarkusSelter40402357,5
6. ÄäsmäeRoland RalfSammal40492653,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |