U15

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 006-3  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK4-2 
SK Noorus6-2  
Jõgeva SK Tähe 00    
 Jõgeva SK Tähe 00   
SK Noorus11-5   
4. kohtSK Noorus  
5. kohtJäneda SK  
6. kohtViskoosa SK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 00 Heino Avi 2 5 1 6
2 Jõgeva SK Tähe 00 Aleks Deinekin 2 2 4 6
3 Jõgeva SK Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 2 4 1 5
4 EMÜ SK Sander Mägi 2 4 1 5
5 EMÜ SK Artur Okružko 2 2 3 5
6 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 4 0 4
7 Jõgeva SK Tähe 00 Kristo Voitk 2 2 2 4
8 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 2 2 4
9 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 2 1 3
10 Jõgeva SK Tähe 00 Ermo Narits 2 1 2 3
11 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 1 2 3
12 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 2 1 2 3
13 SK Noorus Igor Tegelmann 2 2 0 2
14 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 2 0 2
15 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 2 1 1 2
16 SK Noorus Jegor Kulikov 2 1 1 2
17 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 2 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 2 0 2 2
19 SK Noorus Jerofei Fomenko 2 1 0 1
20 SK Noorus Pavel Berezinski 2 1 0 1
21 Jõgeva SK Tähe 00 Alex Guske 2 0 1 1
22 SK Noorus Artjom Kuzminov 2 0 1 1
23 SK Noorus Daniil Ruzevitš 2 0 1 1
24 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
25 SK Noorus Alan Solontšuk 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Andres Luik 0 0 0 0
27 Jäneda SK Arseni Mihnovitš 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
29 Jäneda SK Cärolin Rattasepp 0 0 0 0
30 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
31 SK Noorus Daniil Kuznetsov 0 0 0 0
32 SK Noorus Daniil Ruzevitš (Duubel) 0 0 0 0
33 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 0 0 0 0
34 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
35 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
36 Viskoosa SK Gustav Jaanus 0 0 0 0
37 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Henry Laus 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe 00 Herman Merila 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe 00 Ilja Ivanov 0 0 0 0
41 SK Noorus Ilja Vetrennikov 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Jako Jalakas 0 0 0 0
43 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
44 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
45 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
47 Jäneda SK Karl Kramm 0 0 0 0
48 EMÜ SK Karl Martin Mäe 0 0 0 0
49 Jäneda SK Karlis Jusupov 0 0 0 0
50 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
51 Jäneda SK Kert Arviste 0 0 0 0
52 Viskoosa SK Kristofer Tiik 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 0 0 0 0
54 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
55 Jäneda SK Martin Ulm 0 0 0 0
56 EMÜ SK Märten Josh Peedimaa 0 0 0 0
57 Jäneda SK Nikita Zapevalo 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Oleg Rikka 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
60 Jäneda SK Rainis Kiili 0 0 0 0
61 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Ramon-Anders Janson 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Randoja 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 0 0 0 0
65 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
66 Jäneda SK Rivo Evardi 0 0 0 0
67 Viskoosa SK Roomet Ruus 0 0 0 0
68 Jäneda SK Sander Villmann 0 0 0 0
69 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
70 Jäneda SK Sergei Kunder 0 0 0 0
71 Jäneda SK Sten Liiva 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 00 Tanel Tammik 0 0 0 0
73 SK Noorus Tatjana Suprunovitš (Duubel) 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
75 Viskoosa SK Villem Proos 0 0 0 0
76 Viskoosa SK Vootele Jaanus 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 2 0 0 0
78 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 2 0 0 0
79 EMÜ SK Alex Sults 2 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 2 0 0 0
81 SK Noorus Artjom Demitšev 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 2 0 0 0
83 SK Noorus Artjom Nikitin 2 0 0 0
84 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe 00 David Volkov 2 0 0 0
86 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 0 0 0
87 SK Noorus Georg Vorobjov 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe 00 Jaanus Tomson 2 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe 00 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Kaur Kaarlep 2 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 2 0 0 0
92 EMÜ SK Laura Heinoja 2 0 0 0
93 EMÜ SK Maikel Mägi 2 0 0 0
94 EMÜ SK Mark Solovjov 2 0 0 0
95 EMÜ SK Morgan Tabas 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe 00 Ott Selgis 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe 00 Petry Pükkenen 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe 00 Raikki Luik 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Truuts 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
101 EMÜ SK Robin Aus 2 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe 00 Romet Hannula 2 0 0 0
103 EMÜ SK Sander Reemets 2 0 0 0
104 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Metsar 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Siida 2 0 0 0
107 EMÜ SK Timo Kaasik 2 0 0 0
108 SK Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKSanderReemets D80342882,4
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D280252080,0
3. Jõgeva SK Tähe 00RaikkiLuik80402972,5
4. SK NoorusVladislavFjodorov80553869,1

U15

U15

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK1071200112 - 4423
Sparta Team Automaailm77000078 - 2721
SK Noorus74111095 - 4315
Jõgeva SK Tähe 001040510121 - 6913
Jäneda SK102080079 - 756
Viskoosa SK8008001 - 2280

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 9 39 28 67
2 EMÜ SK Artur Okružko 10 42 24 66
3 Jõgeva SK Tähe 00 Heino Avi 10 54 5 59
4 Jäneda SK Kert Arviste 10 31 14 45
5 SK Noorus Artjom Kuzminov 9 37 7 44
6 SK Noorus Igor Tegelmann 9 29 13 42
7 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 7 25 11 36
8 Jõgeva SK Tähe 00 Aleks Deinekin 10 15 20 35
9 EMÜ SK Sander Mägi 10 16 17 33
10 Jõgeva SK Tähe 00 Kristo Voitk 10 16 16 32
11 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 9 18 9 27
12 SK Noorus Jerofei Fomenko 7 21 4 25
13 Jõgeva SK Tähe 00 Ermo Narits 10 11 13 24
14 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 8 15 8 23
15 SK Noorus Pavel Berezinski 9 14 9 23
16 SK Noorus Jegor Kulikov 9 11 12 23
17 Sparta Team Automaailm German Balasov 9 14 7 21
18 Jäneda SK Sergei Kunder 10 17 4 21
19 SK Noorus Daniil Ruzevitš (Duubel) 5 6 12 18
20 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 9 9 9 18
21 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 10 13 4 17
22 Jõgeva SK Tähe 00 Alex Guske 10 9 8 17
23 Jäneda SK Rene Põldmaa 10 7 9 16
24 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 7 7 8 15
25 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 9 4 10 14
26 SK Noorus Georg Vorobjov 9 8 5 13
27 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Siida 10 8 5 13
28 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 9 7 5 12
29 Jäneda SK Rivo Evardi 10 6 6 12
30 Jäneda SK Karlis Jusupov 7 4 6 10
31 Jäneda SK Arseni Mihnovitš 10 6 3 9
32 EMÜ SK Maikel Mägi 10 6 2 8
33 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 9 4 3 7
34 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 9 2 5 7
35 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 10 5 2 7
36 EMÜ SK Alex Sults 10 4 3 7
37 EMÜ SK Laura Heinoja 10 4 3 7
38 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 5 4 2 6
39 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 7 5 1 6
40 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 7 2 3 5
41 SK Noorus Artjom Demitšev 9 2 3 5
42 Jõgeva SK Tähe 00 Romet Hannula 10 3 2 5
43 Jäneda SK Rainis Kiili 10 2 3 5
44 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Metsar 10 2 3 5
45 EMÜ SK Karl Martin Mäe 5 3 1 4
46 Jäneda SK Martin Ulm 7 2 2 4
47 Jõgeva SK Tähe 00 Petry Pükkenen 7 2 2 4
48 SK Noorus Ilja Vetrennikov 9 3 1 4
49 Jõgeva SK Tähe 00 David Volkov 10 1 3 4
50 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 4 1 2 3
51 Sparta Team Automaailm Kaur Kaarlep 9 1 2 3
52 Jäneda SK Nikita Zapevalo 10 3 0 3
53 Jõgeva SK Tähe 00 Ilja Ivanov 10 0 3 3
54 Jäneda SK Sander Villmann 2 0 2 2
55 EMÜ SK Morgan Tabas 3 0 2 2
56 EMÜ SK Mark Solovjov 7 2 0 2
57 SK Noorus Artjom Nikitin 7 0 2 2
58 Jäneda SK Martin Lehmus 10 1 1 2
59 SK Noorus Tatjana Suprunovitš (Duubel) 2 0 1 1
60 Jäneda SK Cärolin Rattasepp 3 0 1 1
61 Sparta Team Automaailm Henry Laus 5 0 1 1
62 Jõgeva SK Tähe 00 Raikki Luik 5 0 1 1
63 Viskoosa SK Veiko Samm 7 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe 00 Karlis Kirsimägi 8 0 1 1
65 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 9 0 1 1
66 Viskoosa SK Karmo Silm 10 1 0 1
67 Viskoosa SK Villem Proos 10 1 0 1
68 EMÜ SK Christopher Krutõh 10 0 1 1
69 Jäneda SK Erik Fasputins 10 0 1 1
70 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
71 SK Noorus Alan Solontšuk 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
73 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe 00 Herman Merila 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe 00 Jaanus Tomson 0 0 0 0
77 EMÜ SK Märten Josh Peedimaa 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe 00 Ott Selgis 0 0 0 0
80 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Randoja 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Truuts 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe 00 Tanel Tammik 0 0 0 0
84 SK Noorus Daniil Kuznetsov 1 0 0 0
85 SK Noorus Semjon Solomanin 1 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Andres Luik 2 0 0 0
87 EMÜ SK Robin Aus 2 0 0 0
88 EMÜ SK Timo Kaasik 2 0 0 0
89 SK Noorus Daniil Ruzevitš (Duubel) 4 0 0 0
90 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 4 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Ramon-Anders Janson 4 0 0 0
92 Viskoosa SK Roomet Ruus 4 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Oleg Rikka 5 0 0 0
94 Jäneda SK Sten Liiva 5 0 0 0
95 Viskoosa SK Jako Jalakas 7 0 0 0
96 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 7 0 0 0
97 Viskoosa SK Karl Artur Valk 7 0 0 0
98 Viskoosa SK Janori Remmelg 8 0 0 0
99 Jäneda SK Karl Kramm 8 0 0 0
100 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 9 0 0 0
101 EMÜ SK Sander Reemets 9 0 0 0
102 SK Noorus Vladislav Fjodorov 9 0 0 0
103 Viskoosa SK Gustav Jaanus 10 0 0 0
104 Viskoosa SK Henri Lilp 10 0 0 0
105 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 10 0 0 0
106 Viskoosa SK Kristofer Tiik 10 0 0 0
107 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 10 0 0 0
108 Viskoosa SK Vootele Jaanus 10 0 0 0

U15

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh D919777,8
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D236015611573,7
3. EMÜ SKSanderReemets D30914210070,4
4. SK NoorusAleksandrKirsipuu80271970,4
5. Jõgeva SK Tähe 00RaikkiLuik134704970,0
6. SK NoorusVladislavFjodorov24016010766,9
7. Jäneda SKSanderVillmann80342264,7
8. Jõgeva SK Tähe 00IljaIvanov2661247661,3
9. Jäneda SKKarlKramm3201549159,1
10. Viskoosa SKJakoJalakas20043024456,7
11. Viskoosa SKHenriLilp1201284938,3

U15 - karikavõistlused

SpartaTähe 00NoorusEMÜViskoosaJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 66 - 214-861
Jõgeva SK Tähe 0011 - 60 - 311-932
SK Noorus6 - 86 - 1110 - 322-2233
EMÜ SK2 - 63 - 05-634
Viskoosa SK0-005
Jäneda SK3 - 103-1006

 

    
 Jõgeva SK Tähe 00  
   
 EMÜ SK 
 EMÜ SK3-0 
  
SK Noorus  Sparta Team Automaailm
 SK Noorus 6-2
Jäneda SK10-3  
  Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm8-6 
   
 Jõgeva SK Tähe 00   
3, - 4. koht Jõgeva SK Tähe 00  
 SK Noorus11-6  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  
Jõgeva SK Tähe 00  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Pavel Berezinski 3 6 2 8
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 5 2 7
3 SK Noorus Artjom Kuzminov 3 2 4 6
4 Jõgeva SK Tähe 00 Heino Avi 2 4 1 5
5 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 2 3 2 5
6 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 2 1 4 5
7 SK Noorus Jerofei Fomenko 3 4 1 5
8 Jõgeva SK Tähe 00 Alex Guske 2 4 0 4
9 SK Noorus Igor Tegelmann 3 4 0 4
10 Jõgeva SK Tähe 00 Kristo Voitk 2 2 1 3
11 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 2 1 3
12 EMÜ SK Sander Mägi 2 1 2 3
13 Jõgeva SK Tähe 00 Aleks Deinekin 2 0 3 3
14 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 3 3 0 3
15 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 3 2 1 3
16 SK Noorus Jegor Kulikov 3 0 3 3
17 Jäneda SK Sergei Kunder 1 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 2 2 0 2
19 Jõgeva SK Tähe 00 Ermo Narits 2 1 1 2
20 EMÜ SK Laura Heinoja 2 1 1 2
21 Jäneda SK Erik Fasputins 1 1 0 1
22 Jäneda SK Kert Arviste 1 1 0 1
23 Jäneda SK Rivo Evardi 1 0 1 1
24 EMÜ SK Artur Okružko 2 1 0 1
25 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 1 0 1
26 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 1 0 1
27 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 2 1 0 1
28 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 2 0 1 1
29 EMÜ SK Mark Solovjov 2 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 0 1 1
31 SK Noorus Artjom Demitšev 3 1 0 1
32 SK Noorus Daniil Ruzevitš 3 0 1 1
33 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 0 0 0 0
34 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
35 SK Noorus Alan Solontšuk 0 0 0 0
36 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Andres Luik 0 0 0 0
38 Jäneda SK Arseni Mihnovitš 0 0 0 0
39 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
41 Jäneda SK Cärolin Rattasepp 0 0 0 0
42 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
43 SK Noorus Daniil Kuznetsov 0 0 0 0
44 SK Noorus Daniil Ruzevitš (Duubel) 0 0 0 0
45 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
47 Viskoosa SK Gustav Jaanus 0 0 0 0
48 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Henry Laus 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe 00 Herman Merila 0 0 0 0
51 Viskoosa SK Jako Jalakas 0 0 0 0
52 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
56 Jäneda SK Karl Kramm 0 0 0 0
57 Jäneda SK Karlis Jusupov 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Kaur Kaarlep 0 0 0 0
60 Viskoosa SK Kristofer Tiik 0 0 0 0
61 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 0 0 0 0
62 EMÜ SK Maikel Mägi 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 00 Margus Rosin (Duubel) 0 0 0 0
64 Jäneda SK Martin Ulm 0 0 0 0
65 EMÜ SK Märten Josh Peedimaa 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Oleg Rikka 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
69 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Ramon-Anders Janson 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 00 Romet Hannula 0 0 0 0
73 Viskoosa SK Roomet Ruus 0 0 0 0
74 Jäneda SK Sander Villmann 0 0 0 0
75 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
76 Jäneda SK Sten Liiva 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe 00 Tanel Tammik 0 0 0 0
78 SK Noorus Tatjana Suprunovitš (Duubel) 0 0 0 0
79 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
80 Viskoosa SK Villem Proos 0 0 0 0
81 Viskoosa SK Vootele Jaanus 0 0 0 0
82 Jäneda SK Daniel Tomik 1 0 0 0
83 Jäneda SK Martin Lehmus 1 0 0 0
84 Jäneda SK Nikita Zapevalo 1 0 0 0
85 Jäneda SK Rainis Kiili 1 0 0 0
86 Jäneda SK Renee Põldmaa 1 0 0 0
87 EMÜ SK Alex Sults 2 0 0 0
88 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe 00 David Volkov 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe 00 Ilja Ivanov 2 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe 00 Jaanus Tomson 2 0 0 0
92 EMÜ SK Karl Martin Mäe 2 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe 00 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 2 0 0 0
95 EMÜ SK Morgan Tabas 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe 00 Ott Selgis 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe 00 Petry Pükkenen 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe 00 Raikki Luik 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Randoja 2 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe 00 Rasmus Truuts 2 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
102 EMÜ SK Robin Aus 2 0 0 0
103 EMÜ SK Sander Reemets 2 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Metsar 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 00 Sten Siida 2 0 0 0
106 EMÜ SK Timo Kaasik 2 0 0 0
107 SK Noorus Georg Vorobjov 3 0 0 0
108 SK Noorus Ilja Vetrennikov 3 0 0 0
109 SK Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKSanderReemets D56413687,8
2. EMÜ SKChristopherKrutõh D45480,0
3. Jõgeva SK Tähe 00IljaIvanov44282278,6
4. SK NoorusVladislavFjodorov90775571,4
5. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D260261869,2
6. Jõgeva SK Tähe 00RaikkiLuik168562,5
7. Jäneda SKDanielTomik3019947,4
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |