U15

Jõgeva SK Tähe / Olivia 03   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03  
Sparta Team Fatpipe10-2  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 
 Sparta Team Automaailm4-3 
SHK Tornaado1-0  
EMÜ SK   
 EMÜ SK  
Ääsmäe6-3 5.-8. koht poolfinaalid
Viskoosa SK Tamsalu EBE 
 Tamsalu EBE1-4 
Tamsalu EBE6-12  
 Sparta Team Fatpipe   
3.-4. koht Sparta Team Fatpipe  
 SHK Tornaado7-6  
 Ääsmäe   
7.-8. koht Ääsmäe  
 Viskoosa SK7-5  
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 03  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtSparta Team Fatpipe  
4. kohtSHK Tornaado  
5. kohtTamsalu EBE  
6. kohtEMÜ SK  
7. kohtÄäsmäe  
8. kohtViskoosa SK  
9. kohtSK Noorus  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 8 5 13
2 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 2 8 1 9
3 Ääsmäe Urmet Neem 2 6 3 9
4 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 2 6 2 8
5 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 5 3 8
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 2 5 2 7
7 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 3 4 7
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 4 2 6
9 Ääsmäe Devin Meltsas 2 2 4 6
10 Viskoosa SK Karmo Silm 2 2 3 5
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 2 3 1 4
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 2 2 2 4
13 SHK Tornaado Andero Lepp 2 3 0 3
14 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 1 2 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 2 1 2 3
16 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 2 0 3 3
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 2 0 3 3
18 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 0 2
19 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 2 2 0 2
20 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 2 2 0 2
22 SHK Tornaado Hendrik Peru 2 1 1 2
23 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 1 1 2
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 2 1 1 2
25 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 1 1 2
26 SHK Tornaado Mathias Meelandi 2 1 1 2
27 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 1 1 2
28 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 2 2
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 2 0 2 2
30 Viskoosa SK Quentin Apri 2 0 2 2
31 Ääsmäe Jaan Rebane 2 1 0 1
32 Ääsmäe Mikk Vahter 2 1 0 1
33 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 2 1 0 1
34 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 1 0 1
35 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 2 0 1 1
36 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 2 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 2 0 1 1
38 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 2 0 1 1
39 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 1 1
40 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 2 0 1 1
41 SHK Tornaado Marten Kuiv 2 0 1 1
42 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 2 0 1 1
43 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 1 1
44 Ääsmäe Rene Filippov 2 0 1 1
45 Tamsalu EBE Romel Seemann 2 0 1 1
46 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
47 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
48 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
49 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
51 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
52 SK Noorus Daniil Sennikov 0 0 0 0
53 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
54 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
55 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
56 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
57 Sparta Team Fatpipe Greg Ojasalu 0 0 0 0
58 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
59 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
60 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
61 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
62 Sparta Team Fatpipe Kahro Tuule 0 0 0 0
63 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
64 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 0 0 0 0
65 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
67 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
68 Sparta Team Fatpipe Lauri Poom 0 0 0 0
69 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
70 SK Noorus Maksim Vedernikov 0 0 0 0
71 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
72 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 0 0 0 0
74 SK Noorus Martin Pähkelman 0 0 0 0
75 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
76 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
77 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 0 0 0 0
78 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
80 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
81 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
83 Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
84 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
85 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
86 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
87 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
88 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 0 0 0 0
89 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
90 Tamsalu EBE Sergei Int NC 0 0 0 0
91 SK Noorus Sergei Tšugunov 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
93 Sparta Team Fatpipe Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
94 Ääsmäe Steven Mäenurm 1 0 0 0
95 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
96 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
97 SHK Tornaado Anre Uleksin 2 0 0 0
98 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
99 EMÜ SK Artur Kütt 2 0 0 0
100 Ääsmäe Danil Slizunov 2 0 0 0
101 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 2 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 0 0
106 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
107 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 0 0 0
109 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 2 0 0 0
110 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 0 0
111 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
112 Viskoosa SK Kermo Kala 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 2 0 0 0
114 Ääsmäe Klaus Laurik 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 2 0 0 0
117 EMÜ SK Marcus Pehka 2 0 0 0
118 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 2 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 2 0 0 0
122 Ääsmäe Mattias Tagarand 2 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 2 0 0 0
124 SHK Tornaado Märtin Nisu 2 0 0 0
125 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 2 0 0 0
126 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
128 Ääsmäe Rasmus Sume 2 0 0 0
129 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 2 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
132 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 2 0 0 0
133 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
134 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 2 0 0 0
135 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 2 0 0 0
138 Ääsmäe Sten-Erik Krull 2 0 0 0
139 Ääsmäe Steven Mihkelson 2 0 0 0
140 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D80383489,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MattiasLust209888,9
3. SHK TornaadoAnreUleksin80605286,7
4. Tamsalu EBEKerdoVainer80524586,5
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan60272385,2
6. EMÜ SKMarcusPehka80322578,1
7. ÄäsmäeMattiasTagarand80463576,1
8. Viskoosa SKKarl CristoTrepp80493061,2
9. Sparta Team FatpipeJordan MatheoNiineorg D280362055,6

U15

U15

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0388000080 - 1424
Sparta Team Automaailm87010061 - 2721
SHK Tornaado85030031 - 3115
Sparta Team Fatpipe85030038 - 3215
EMÜ SK84040038 - 3412
Viskoosa SK83050032 - 489
Tamsalu EBE82060036 - 616
Ääsmäe81070020 - 613
SK Noorus81070015 - 433

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 7 20 10 30
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 7 16 14 30
3 Tamsalu EBE Oskar Vikk 8 20 8 28
4 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 8 17 8 25
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 7 11 13 24
6 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 8 10 14 24
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 7 10 9 19
8 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 8 14 4 18
9 Viskoosa SK Karmo Silm 8 6 12 18
10 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 8 10 6 16
11 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 6 6 8 14
12 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 8 9 5 14
13 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 8 7 7 14
14 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 8 7 7 14
15 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 6 7 13
16 SHK Tornaado Hendrik Peru 7 12 0 12
17 EMÜ SK Maksim Shitskiy 7 8 4 12
18 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 6 6 3 9
19 SHK Tornaado Andero Lepp 7 6 3 9
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 7 5 4 9
21 Ääsmäe Klaus Laurik 7 3 6 9
22 Tamsalu EBE Romel Seemann 8 2 7 9
23 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 4 5 3 8
24 SK Noorus Rico-Marder Velja 4 4 4 8
25 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 8 6 2 8
26 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 8 5 3 8
27 SK Noorus Semjon Solomanin 2 6 1 7
28 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 5 6 1 7
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 7 5 2 7
30 SHK Tornaado Mathias Meelandi 7 2 5 7
31 Viskoosa SK Janori Remmelg 4 4 2 6
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 4 3 3 6
33 EMÜ SK Danver Pruuli 6 4 2 6
34 Ääsmäe Urmet Neem 7 4 2 6
35 Sparta Team Fatpipe Kahro Tuule 8 5 1 6
36 Viskoosa SK Karl Artur Valk 8 3 3 6
37 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 2 3 5
38 EMÜ SK Robin Sepma 4 1 4 5
39 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 8 3 2 5
40 Viskoosa SK Henri Lilp 8 2 3 5
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 6 0 4 4
42 EMÜ SK Aleksandr Popenov 7 3 1 4
43 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 7 2 2 4
44 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 5 2 1 3
45 Ääsmäe Mikk Vahter 5 2 1 3
46 Ääsmäe Danil Slizunov 7 3 0 3
47 Sparta Team Automaailm Henry Välling 8 1 2 3
48 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
49 Sparta Team Fatpipe Lauri Poom 2 0 2 2
50 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 4 2 0 2
51 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 4 1 1 2
52 SK Noorus Erik Vassiljev 4 1 1 2
53 SK Noorus Nikita Borodajev 4 1 1 2
54 Viskoosa SK Quentin Apri 4 1 1 2
55 EMÜ SK Andrei Solovjov 4 0 2 2
56 Tamsalu EBE Richard Liiv 5 1 1 2
57 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 6 2 0 2
58 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 6 2 0 2
59 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 6 1 1 2
60 EMÜ SK Karl Marten Loks 7 2 0 2
61 EMÜ SK Mark Ussar 7 2 0 2
62 Ääsmäe Jaan Rebane 7 1 1 2
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 7 1 1 2
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 7 1 1 2
65 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 8 1 1 2
66 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 8 0 2 2
67 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 8 0 2 2
68 SK Noorus Konrad Kudeviita 3 1 0 1
69 SK Noorus Daniil Sennikov 4 1 0 1
70 SK Noorus Martin Pähkelman 4 1 0 1
71 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 4 1 0 1
72 SK Noorus Sergei Tšugunov 4 0 1 1
73 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 5 1 0 1
74 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 6 1 0 1
75 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 6 0 1 1
76 EMÜ SK Ralf Mahlakas 6 0 1 1
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 7 1 0 1
78 Ääsmäe Rasmus Sume 7 1 0 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 7 1 0 1
80 Ääsmäe Sten-Erik Krull 7 1 0 1
81 Viskoosa SK Kermo Kala 8 1 0 1
82 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 8 1 0 1
83 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 8 0 1 1
84 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
85 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
86 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
87 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
88 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
89 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
90 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
91 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
92 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
93 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
94 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
95 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
96 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
97 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 0 0 0 0
98 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
99 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
100 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
101 EMÜ SK Jakob Puu 1 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 1 0 0 0
103 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 2 0 0 0
104 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 2 0 0 0
105 Sparta Team Fatpipe Greg Ojasalu 2 0 0 0
106 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 2 0 0 0
107 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 2 0 0 0
108 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 2 0 0 0
109 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
110 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 2 0 0 0
111 Tamsalu EBE Sergei Int NC 2 0 0 0
112 Sparta Team Fatpipe Weeti Eevert Tiihonen 2 0 0 0
113 SK Noorus Maksim Vedernikov 3 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 3 0 0 0
115 Ääsmäe Rene Filippov 3 0 0 0
116 SHK Tornaado Eduard Vilgats 4 0 0 0
117 SK Noorus Maximus Vorobjov 4 0 0 0
118 Ääsmäe Steven Mäenurm 4 0 0 0
119 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 5 0 0 0
120 SHK Tornaado Marcus Uleksin 5 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 5 0 0 0
122 SHK Tornaado Raul Kiudorv 5 0 0 0
123 Ääsmäe Steven Mihkelson 5 0 0 0
124 Ääsmäe Aaron Hakkaja 6 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 6 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 6 0 0 0
127 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 6 0 0 0
128 SHK Tornaado Anre Uleksin 7 0 0 0
129 Ääsmäe Devin Meltsas 7 0 0 0
130 SHK Tornaado Joel Järv 7 0 0 0
131 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 7 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 7 0 0 0
133 SHK Tornaado Marten Kuiv 7 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 7 0 0 0
135 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 7 0 0 0
136 Ääsmäe Mattias Tagarand 7 0 0 0
137 SHK Tornaado Märtin Nisu 7 0 0 0
138 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 8 0 0 0
139 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 8 0 0 0
140 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 8 0 0 0

U15

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MattiasLust62252496,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan218968386,5
3. SK NoorusMaximusVorobjov16013611383,1
4. EMÜ SKRalfMahlakas24012110082,6
5. SHK TornaadoAnreUleksin28016713681,4
6. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D32013610980,2
7. Sparta Team FatpipeJordan MatheoNiineorg D232015612479,5
8. Viskoosa SKKarl CristoTrepp32019514775,4
9. Tamsalu EBEKerdoVainer32021215171,2
10. ÄäsmäeMattiasTagarand28018112066,3
11. EMÜ SKAleksandrPopenov40251248,0

 

   
 Sparta Team Automaailm  
  
 SHK Tornaado 
 SHK Tornaado0-5 
  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 03
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 2-7
  
Tamsalu EBE Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 
 Tamsalu EBE7-2 
EMÜ SK4-2  
 Sparta Team Automaailm   
  Tamsalu EBE  
 Tamsalu EBE2-7  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 03  
SHK Tornaado  
Tamsalu EBE  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 3 3 6
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 2 4 1 5
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 2 2 3 5
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 2 1 4 5
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 2 3 1 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 2 2 2 4
7 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 3 0 3
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 2 2 1 3
9 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 2 1 3
10 SHK Tornaado Andero Lepp 2 2 0 2
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 2 2 0 2
12 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 1 0 1
13 EMÜ SK Andrei Solovjov 1 1 0 1
14 EMÜ SK Marcos Timmusk 1 0 1 1
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 2 1 0 1
16 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 2 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 2 0 1 1
18 SHK Tornaado Mathias Meelandi 2 0 1 1
19 Tamsalu EBE Romel Seemann 2 0 1 1
20 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
21 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
22 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
23 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
24 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak (Duubel) 0 0 0 0
28 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
29 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
31 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
32 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
33 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
34 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 0 0 0 0
37 SHK Tornaado Märtin Nisu 0 0 0 0
38 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
39 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
40 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
44 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
45 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
46 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
47 Tamsalu EBE Sergei Int NC 0 0 0 0
48 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 1 0 0 0
50 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 1 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 1 0 0 0
52 EMÜ SK Andreas Pehka 1 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 1 0 0 0
54 EMÜ SK Danver Pruuli 1 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Henry Välling 1 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 1 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 1 0 0 0
60 EMÜ SK Karl Marten Loks 1 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 1 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 1 0 0 0
63 EMÜ SK Maksim Shitskiy 1 0 0 0
64 EMÜ SK Marcus Pehka 1 0 0 0
65 EMÜ SK Mark Ussar 1 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 1 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 1 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 1 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 1 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 1 0 0 0
71 SHK Tornaado Anre Uleksin 2 0 0 0
72 SHK Tornaado Hendrik Peru 2 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 2 0 0 0
74 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
75 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
77 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 2 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 2 0 0 0
80 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 2 0 0 0
81 SHK Tornaado Marten Kuiv 2 0 0 0
82 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 2 0 0 0
83 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
85 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
86 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 2 0 0 0
88 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SHK TornaadoAnreUleksin40322578,1
2. Tamsalu EBEKerdoVainer70493775,5
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan80221672,7
4. EMÜ SKMarcusPehka3012866,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |