U19 neiud

    
 Tamsalu EBE  
   
EMÜ SK Tamsalu EBE 
 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ7-0 
Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ4-0  
SK Saku Fortuna  Tamsalu EBE
 SK Saku Fortuna 7-0
Voore SYD4-2  
  SK Saku Fortuna 
 SK Mustvee3-2 
   
 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ   
3-4. koht Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ  
 SK Mustvee3-2  
 EMÜ SK   
5-6. koht EMÜ SK  
 Voore SYD3-1  
1. kohtTamsalu EBE  
2. kohtSK Saku Fortuna  
3. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ  
4. kohtSK Mustvee  
5. kohtEMÜ SK  
6. kohtVoore SYD  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Marian Roop 2 4 4 8
2 Tamsalu EBE Triinu Saluste 2 4 3 7
3 Tamsalu EBE Kati Kütisaar 2 3 3 6
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eleri Narits 3 3 1 4
5 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Rimante Valancauskaite 3 3 1 4
6 SK Saku Fortuna Katre Keller 2 3 0 3
7 SK Mustvee Merili Pärn 2 3 0 3
8 Tamsalu EBE Kadi Saluste 2 2 1 3
9 Tamsalu EBE Eneli Väli 2 1 1 2
10 Voore SYD Pille Arro 2 1 1 2
11 EMÜ SK Edith Pärnik 2 0 2 2
12 SK Saku Fortuna Merika Ethel Triik 3 2 0 2
13 SK Saku Fortuna Kristel Kopel 3 1 1 2
14 EMÜ SK Kristin Mahla 2 1 0 1
15 EMÜ SK Kristin Penu 2 1 0 1
16 SK Mustvee Kristina Pint 2 1 0 1
17 Voore SYD Lii Sander 2 1 0 1
18 Voore SYD Piia Pross 2 1 0 1
19 EMÜ SK Piret Puidak 2 1 0 1
20 Voore SYD Kristin Lalin 2 0 1 1
21 EMÜ SK Laura Heinoja 2 0 1 1
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Andrea Randmaa 3 1 0 1
23 SK Saku Fortuna Anete Nõulik 3 0 1 1
24 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eneli Vadi 3 0 1 1
25 SK Saku Fortuna Marleen Valdmaa 3 0 1 1
26 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Aileli Masing 0 0 0 0
27 EMÜ SK Andra Rajasalu 0 0 0 0
28 Tamsalu EBE Cäroly Ilves 0 0 0 0
29 Tamsalu EBE Hegle-Maris Veeremaa 0 0 0 0
30 EMÜ SK Jessika Uleksin 0 0 0 0
31 EMÜ SK Kadri Margus 0 0 0 0
32 Voore SYD Kristin Parve 0 0 0 0
33 SK Mustvee Liis Eiser 0 0 0 0
34 Voore SYD Marleen Kalavus 0 0 0 0
35 Voore SYD Merilin Pross 0 0 0 0
36 SK Mustvee Sigrid Laurikainen 0 0 0 0
37 Voore SYD Teisi Lindvest 0 0 0 0
38 SK Mustvee Anastasia Sokolova 2 0 0 0
39 Voore SYD Angela Leht 2 0 0 0
40 Tamsalu EBE Cris Karina Lepik 2 0 0 0
41 SK Mustvee Eleanor Lainjärv 2 0 0 0
42 Voore SYD Eleri Pütsepp 2 0 0 0
43 SK Mustvee Eliise-Marie Tamm 2 0 0 0
44 EMÜ SK Eva Maria Shepel 2 0 0 0
45 SK Mustvee Kati Ots 2 0 0 0
46 Voore SYD Kerli Kaasik 2 0 0 0
47 Voore SYD Kertu Kaasik 2 0 0 0
48 SK Mustvee Marili Kase 2 0 0 0
49 Voore SYD Moonica Kaljund 2 0 0 0
50 EMÜ SK Nel Välb 2 0 0 0
51 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 2 0 0 0
52 EMÜ SK Selena Tammiste 2 0 0 0
53 EMÜ SK Sharlote Marleen Kõverik 2 0 0 0
54 SK Mustvee Sharon Ihaste 2 0 0 0
55 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 2 0 0 0
56 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alice Post 3 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alina Tšerkova 3 0 0 0
58 SK Saku Fortuna Brigita Valdmaa 3 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Eija Putrolainen 3 0 0 0
60 SK Saku Fortuna Gerda Eendla 3 0 0 0
61 SK Saku Fortuna Hanna-Katrin Krestinov 3 0 0 0
62 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Hanna-Riin Guske 3 0 0 0
63 SK Saku Fortuna Karina Krestinov 3 0 0 0
64 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Karoliina Virkus 3 0 0 0
65 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Kädi Sirel 3 0 0 0
66 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Maarja-Liis Reial 3 0 0 0
67 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Sigrid Saaremäe 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tamsalu EBECris KarinaLepik6099100,0
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜSigridSaaremäe90554683,6
3. Voore SYDMoonicaKaljund60373081,1
4. EMÜ SKNelVälb60211676,2
5. SK MustveeAnastasiaSokolova60211571,4
6. SK Saku FortunaGerdaEendla90362569,4

U19 neiud

U19 neiud

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tamsalu EBE99000062 - 827
SK Mustvee104141017 - 2415
SK Saku Fortuna103250018 - 2513
Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ92241015 - 2711
EMÜ SK103052013 - 2911
Voore SYD102152019 - 3110

U19 neiud

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Kati Kütisaar 9 27 13 40
2 Tamsalu EBE Triinu Saluste 9 19 18 37
3 Tamsalu EBE Marian Roop 9 16 13 29
4 Voore SYD Merilin Pross 8 7 4 11
5 SK Mustvee Kristina Pint 10 10 1 11
6 Tamsalu EBE Eneli Väli 9 7 3 10
7 SK Saku Fortuna Karina Krestinov 8 6 3 9
8 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eleri Narits 9 4 4 8
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Rimante Valancauskaite 9 5 2 7
10 SK Mustvee Merili Pärn 10 6 1 7
11 Tamsalu EBE Kadi Saluste 9 2 3 5
12 EMÜ SK Edith Pärnik 10 5 0 5
13 SK Saku Fortuna Kristel Kopel 10 4 1 5
14 SK Mustvee Marili Kase 10 1 4 5
15 Voore SYD Kertu Kaasik 10 3 1 4
16 EMÜ SK Kristin Mahla 10 2 2 4
17 Voore SYD Pille Arro 10 1 3 4
18 SK Saku Fortuna Marleen Valdmaa 8 2 1 3
19 Voore SYD Angela Leht 9 1 2 3
20 Voore SYD Eleri Pütsepp 10 3 0 3
21 EMÜ SK Kristin Penu 10 3 0 3
22 SK Saku Fortuna Hanna-Katrin Krestinov 10 2 1 3
23 EMÜ SK Piret Puidak 10 2 1 3
24 EMÜ SK Selena Tammiste 10 0 3 3
25 SK Saku Fortuna Katre Keller 1 1 1 2
26 EMÜ SK Jessika Uleksin 6 1 1 2
27 Voore SYD Piia Pross 8 2 0 2
28 SK Saku Fortuna Brigita Valdmaa 8 0 2 2
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eneli Vadi 9 2 0 2
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Hanna-Riin Guske 9 2 0 2
31 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Maarja-Liis Reial 9 2 0 2
32 SK Saku Fortuna Anete Nõulik 10 1 1 2
33 Voore SYD Kristin Lalin 10 0 2 2
34 Tamsalu EBE Hegle-Maris Veeremaa 3 0 1 1
35 Tamsalu EBE Cäroly Ilves 5 1 0 1
36 EMÜ SK Kadri Margus 6 0 1 1
37 SK Saku Fortuna Merika Ethel Triik 8 1 0 1
38 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Andrea Randmaa 9 0 1 1
39 Tamsalu EBE Cris Karina Lepik 9 0 1 1
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Sigrid Saaremäe 9 0 1 1
41 Voore SYD Kerli Kaasik 10 1 0 1
42 Voore SYD Lii Sander 10 1 0 1
43 SK Saku Fortuna Eija Putrolainen 10 0 1 1
44 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 10 0 1 1
45 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 10 0 1 1
46 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alina Tšerkova 0 0 0 0
47 Voore SYD Kristin Parve 1 0 0 0
48 Voore SYD Teisi Lindvest 1 0 0 0
49 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Aileli Masing 2 0 0 0
50 EMÜ SK Andra Rajasalu 2 0 0 0
51 SK Mustvee Liis Eiser 3 0 0 0
52 SK Mustvee Sigrid Laurikainen 3 0 0 0
53 Voore SYD Marleen Kalavus 5 0 0 0
54 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alice Post 8 0 0 0
55 SK Mustvee Eleanor Lainjärv 8 0 0 0
56 EMÜ SK Nel Välb 8 0 0 0
57 SK Mustvee Sharon Ihaste 8 0 0 0
58 SK Mustvee Eliise-Marie Tamm 9 0 0 0
59 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Karoliina Virkus 9 0 0 0
60 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Kädi Sirel 9 0 0 0
61 SK Mustvee Anastasia Sokolova 10 0 0 0
62 EMÜ SK Eva Maria Shepel 10 0 0 0
63 SK Saku Fortuna Gerda Eendla 10 0 0 0
64 SK Mustvee Kati Ots 10 0 0 0
65 EMÜ SK Laura Heinoja 10 0 0 0
66 Voore SYD Moonica Kaljund 10 0 0 0
67 EMÜ SK Sharlote Marleen Kõverik 10 0 0 0

U19 neiud

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜSigridSaaremäe30021018387,1
2. Tamsalu EBECris KarinaLepik300585086,2
3. SK Saku FortunaGerdaEendla30017114685,4
4. EMÜ SKSharlote MarleenKõverik60433683,7
5. EMÜ SKNelVälb24012310282,9
6. Voore SYDMoonicaKaljund30017614582,4
7. SK MustveeAnastasiaSokolova3001239980,5

U19 neiud - karikavõistlused

MustveeTamsaluTähe 93TÜEMÜSuhePunkteKoht
SK Mustvee2 - 14 - 06 - 012-191
Tamsalu EBE1 - 27 - 06 - 014-262
Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ0 - 40 - 73 - 13-1233
EMÜ SK0 - 60 - 61 - 31-1504

 

U19 neiud

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Kati Kütisaar 3 8 4 12
2 SK Mustvee Kristina Pint 3 9 0 9
3 Tamsalu EBE Triinu Saluste 3 3 6 9
4 SK Mustvee Merili Pärn 3 3 3 6
5 Tamsalu EBE Marian Roop 3 2 1 3
6 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eneli Vadi 3 2 0 2
7 SK Mustvee Marili Kase 3 0 2 2
8 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 3 0 2 2
9 EMÜ SK Kristin Penu 3 1 0 1
10 Tamsalu EBE Eneli Väli 3 0 1 1
11 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Karoliina Virkus 3 0 1 1
12 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 3 0 1 1
13 EMÜ SK Piret Puidak 3 0 1 1
14 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alina Tšerkova 0 0 0 0
15 EMÜ SK Andra Rajasalu 0 0 0 0
16 SK Mustvee Eleanor Lainjärv 0 0 0 0
17 Tamsalu EBE Hegle-Maris Veeremaa 0 0 0 0
18 EMÜ SK Jessika Uleksin 0 0 0 0
19 EMÜ SK Kadri Margus 0 0 0 0
20 SK Mustvee Kati Ots 0 0 0 0
21 SK Mustvee Liis Eiser 0 0 0 0
22 EMÜ SK Nel Välb 0 0 0 0
23 SK Mustvee Sigrid Laurikainen 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Aileli Masing 3 0 0 0
25 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Alice Post 3 0 0 0
26 SK Mustvee Anastasia Sokolova 3 0 0 0
27 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Andrea Randmaa 3 0 0 0
28 Tamsalu EBE Cris Karina Lepik 3 0 0 0
29 Tamsalu EBE Cäroly Ilves 3 0 0 0
30 EMÜ SK Edith Pärnik 3 0 0 0
31 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Eleri Narits 3 0 0 0
32 SK Mustvee Eliise-Marie Tamm 3 0 0 0
33 EMÜ SK Eva Maria Shepel 3 0 0 0
34 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Hanna-Riin Guske 3 0 0 0
35 Tamsalu EBE Kadi Saluste 3 0 0 0
36 EMÜ SK Kristin Mahla 3 0 0 0
37 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Kädi Sirel 3 0 0 0
38 EMÜ SK Laura Heinoja 3 0 0 0
39 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Maarja-Liis Reial 3 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Rimante Valancauskaite 3 0 0 0
41 EMÜ SK Selena Tammiste 3 0 0 0
42 EMÜ SK Sharlote Marleen Kõverik 3 0 0 0
43 SK Mustvee Sharon Ihaste 3 0 0 0
44 Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜ Sigrid Saaremäe 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK MustveeAnastasiaSokolova60131292,3
2. Tamsalu EBECris KarinaLepik60131184,6
3. Jõgeva SK Selver/Tähe 93TÜSigridSaaremäe60463473,9
4. EMÜ SKSharlote MarleenKõverik60352057,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |