U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
4 EMÜ SK Alex Sults D 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
7 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
8 Jäneda SK Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
9 SK Noorus Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
10 Jäneda SK Artjom Kuzminov 0 0 0 0
11 Jäneda SK Artur Homjakov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Okružko D 0 0 0 0
13 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 SK Noorus Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
15 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
16 Jäneda SK Denis Ženžarov 0 0 0 0
17 SK Noorus Erik Fasputins 0 0 0 0
18 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
20 SK Noorus Igor Tegelmann D 0 0 0 0
21 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
22 Jäneda SK Jegor Kulikov 0 0 0 0
23 EMÜ SK Joonas Rubeika 0 0 0 0
24 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
25 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
26 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
30 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
31 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
32 Jäneda SK Marek Sigurski 0 0 0 0
33 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
34 SK Noorus Marko Gailit 0 0 0 0
35 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
36 SK Noorus Martin Lehmus 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
38 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
39 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
40 Jäneda SK Nikita Barkovski 0 0 0 0
41 SK Noorus Nikita Zapevalov 0 0 0 0
42 SK Noorus Nikita Vjatkin 0 0 0 0
43 EMÜ SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
45 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 0 0 0 0
48 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 0 0 0 0
50 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
52 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
56 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
57 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
58 SK Noorus Ronald Smorodin 0 0 0 0
59 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
60 EMÜ SK Sander Reemets D 0 0 0 0
61 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
62 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
63 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
67 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
68 SK Noorus Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 0 0 0 0

U19

SpartaNoorusEMÜJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm7 - 514 - 121-661
SK Noorus5 - 67 - 312-932
EMÜ SK5 - 76 - 511-1233
Jäneda SK1 - 143 - 74-2104

U19

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm22000021 - 66
SK Noorus21010012 - 93
EMÜ SK21010011 - 123
Jäneda SK2002004 - 210

U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 2 6 3 9
2 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 2 2 6 8
3 SK Noorus Daniil Ruzevitš D 2 1 6 7
4 EMÜ SK Artur Okružko D 2 4 1 5
5 SK Noorus Igor Tegelmann D 2 4 1 5
6 EMÜ SK Sander Mägi D 2 3 2 5
7 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 4 0 4
8 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 2 3 1 4
9 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 2 2 2 4
10 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 2 3 0 3
11 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 2 1 3
12 Jäneda SK Marek Sigurski 2 2 1 3
13 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 1 2 3
14 EMÜ SK Sander Reemets D 2 0 3 3
15 SK Noorus Georg Vorobjov 2 2 0 2
16 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 1 1 2
17 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 0 2 2
19 SK Noorus Erik Fasputins 3 2 0 2
20 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 1 1 0 1
21 SK Noorus Artjom Kostyanoy 2 1 0 1
22 Jäneda SK Denis Ženžarov 2 1 0 1
23 Jäneda SK Nikita Barkovski 2 1 0 1
24 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 1 0 1
25 Jäneda SK Annabel Voitka 2 0 1 1
26 SK Noorus Daniil Tenitski 2 0 1 1
27 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 2 0 1 1
28 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 0 1 1
29 Jäneda SK Reio Põldmaa 2 0 1 1
30 SK Noorus Ronald Smorodin 2 0 1 1
31 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
32 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
33 Jäneda SK Artjom Kuzminov 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
35 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
36 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
37 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
38 SK Noorus Martin Lehmus 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
40 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
41 SK Noorus Nikita Vjatkin 0 0 0 0
42 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
43 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
44 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
45 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
46 SK Noorus Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
48 EMÜ SK Niks Kazenko D 1 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
50 EMÜ SK Alex Sults D 2 0 0 0
51 Jäneda SK Arseni Krasilnikov 2 0 0 0
52 Jäneda SK Artur Homjakov 2 0 0 0
53 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
54 SK Noorus Ilja Volodin 2 0 0 0
55 Jäneda SK Jegor Kulikov 2 0 0 0
56 EMÜ SK Joonas Rubeika 2 0 0 0
57 Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
58 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 0 0 0
59 SK Noorus Marko Gailit 2 0 0 0
60 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 0 0
61 SK Noorus Nikita Zapevalov 2 0 0 0
62 Jäneda SK Oskar Vikk 2 0 0 0
63 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 2 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 0 0 0
67 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
68 Jäneda SK Romel Seemann 2 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 2 0 0 0

U19

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKNiksKazenko D32252184,0
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D290352982,9
3. EMÜ SKChristopherKrutõh D45312477,4
4. SK NoorusMaximusVorobjov90382976,3
5. EMÜ SKJoonasRubeika133266,7
6. Jäneda SKKerdoVainer90583763,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |