U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
2 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
3 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
4 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 0 0 0 0
6 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
9 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
10 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
11 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 0 0 0 0
13 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
14 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
16 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
17 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
18 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
19 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
20 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
21 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
23 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
26 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
30 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
31 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
32 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
33 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
35 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
36 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
37 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
38 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
39 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
40 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
42 Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
43 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
44 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
46 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
47 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
48 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
50 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
56 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
59 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
65 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
66 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 0 0 0 0
68 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
70 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
73 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
74 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
75 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
81 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
82 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
86 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
87 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
88 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
89 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
90 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
91 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
93 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
94 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
95 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
99 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
100 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 0 0 0 0
103 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 0 0 0 0
104 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
108 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
109 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
110 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
111 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 0 0 0 0
113 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
115 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
116 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
118 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 0 0 0 0
120 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
121 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
122 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 0 0 0 0
123 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
124 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
126 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
127 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
128 Ääsmäe Tauro Nugis 0 0 0 0
129 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
130 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
131 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 0 0 0 0
133 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13 - põhjagrupp

SpartaOlivia 05EMÜTamsaluHK KaigasKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm11 - 88 - 219 - 415 - 113 - 520 - 086-20181
Jõgeva SK Tähe / Olivia 058 - 1114 - 312 - 713 - 416 - 429 - 192-30152
EMÜ SK2 - 83 - 1410 - 611 - 28 - 318 - 152-34123
Tamsalu EBE4 - 197 - 126 - 104 - 311 - 715 - 347-5494
HK Kaigas/Kehtna PK1 - 154 - 132 - 113 - 45 - 33 - 118-4765
Kuusalu5 - 134 - 163 - 87 - 113 - 515 - 537-5836
Ääsmäe0 - 201 - 291 - 183 - 151 - 35 - 1511-10007

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000086 - 2018
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0565010092 - 3015
EMÜ SK64020052 - 3412
Tamsalu EBE63030047 - 549
HK Kaigas/Kehtna PK62040018 - 476
Kuusalu61050037 - 583
Ääsmäe60060011 - 1000

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 6 30 13 43
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 6 27 9 36
3 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 24 7 31
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 6 11 16 27
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 6 14 12 26
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 6 14 12 26
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 6 20 5 25
8 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 6 14 8 22
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 6 13 9 22
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 6 10 6 16
11 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 4 7 6 13
12 Kuusalu Chris Felix Oja 4 11 1 12
13 EMÜ SK Robin Sepma 4 5 7 12
14 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 10 2 12
15 EMÜ SK Artur Kütt 6 6 6 12
16 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 6 9 2 11
17 Kuusalu Marten Mänd 6 6 4 10
18 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 5 5 10
19 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 6 4 6 10
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 6 2 7 9
21 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 5 3 8
22 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 6 8 0 8
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 6 5 3 8
24 Ääsmäe Rene Filippov 6 3 5 8
25 EMÜ SK Andreas Pehka 4 6 1 7
26 Ääsmäe Devin Meltsas 6 4 3 7
27 Kuusalu Ian Järve 6 2 5 7
28 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 4 4 2 6
29 Kuusalu Reelika Liiv 6 5 1 6
30 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 3 3 6
31 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 6 4 1 5
32 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 4 1 5
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 6 4 1 5
34 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 6 3 2 5
35 Sparta Team Automaailm Robin Savi 6 0 5 5
36 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 4 4
37 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 4 3 1 4
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 4 3 1 4
39 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 6 4 0 4
40 Kuusalu Kuldar Paalberg 6 3 1 4
41 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 6 3 1 4
42 EMÜ SK Jakob Puu 6 1 3 4
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 4 1 2 3
44 Kuusalu Joonas Arro 6 3 0 3
45 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 6 2 1 3
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 4 2 0 2
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 1 1 2
48 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 1 1 2
49 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 6 1 1 2
50 Kuusalu Kaarel Priilinn 6 1 1 2
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 6 1 1 2
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 6 1 1 2
53 Kuusalu Rasmus Meigas 6 1 1 2
54 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 6 1 1 2
55 EMÜ SK Akim Solovjov 6 0 2 2
56 Kuusalu Allen Larin 6 0 2 2
57 Tamsalu EBE Joel Järv 6 0 2 2
58 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 6 0 2 2
59 Tamsalu EBE Romet Lipson 6 0 2 2
60 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 1 0 1
61 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 2 0 1 1
62 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 3 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 4 0 1 1
65 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 4 0 1 1
66 Ääsmäe Tauro Nugis 4 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 6 1 0 1
68 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 6 1 0 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 6 1 0 1
70 Tamsalu EBE Markus Selter 6 1 0 1
71 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 6 1 0 1
72 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 1 0 1
73 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 6 0 1 1
74 EMÜ SK Marcus Pehka 6 0 1 1
75 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 6 0 1 1
76 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 6 0 1 1
77 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
78 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
80 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
81 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
82 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
83 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
84 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
85 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
87 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
88 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
89 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
90 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
91 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
93 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
94 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
95 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
96 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
97 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
98 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
99 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
100 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 1 0 0 0
104 Ääsmäe Kristo Kondrov 1 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 1 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 2 0 0 0
107 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
108 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 2 0 0 0
109 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
110 Ääsmäe Karl Enok Pang 2 0 0 0
111 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
115 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 4 0 0 0
116 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 4 0 0 0
117 Ääsmäe Henri Ilisson 4 0 0 0
118 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 4 0 0 0
119 Kuusalu Märten Trei 4 0 0 0
120 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 4 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 4 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 4 0 0 0
123 Ääsmäe Aakon Hakkaja 5 0 0 0
124 Ääsmäe Aaron Hakkaja 6 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 6 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 6 0 0 0
127 Ääsmäe Juhan Reimal 6 0 0 0
128 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 6 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 6 0 0 0
130 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 6 0 0 0
131 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 6 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 6 0 0 0
133 Ääsmäe Mattias Tagarand 6 0 0 0
134 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 6 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusPehka80493469,4
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg240654569,2
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu2401348764,9
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin240855564,7
5. Tamsalu EBEKarl RometAinso2401337959,4
6. ÄäsmäeMattiasTagarand24023413457,3
7. KuusaluAllenLarin2401337556,4
8. EMÜ SKArturMagomedkerimov160402152,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |