U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 HC Vipers Allan Ahven 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
8 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
9 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
10 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
11 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
12 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 0 0 0 0
13 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
15 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
17 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
19 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
20 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
21 Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
22 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
23 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
26 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
27 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
28 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
29 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
31 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
32 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
33 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
35 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
36 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
37 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
39 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
40 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
43 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
44 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
48 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
49 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
54 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
55 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
56 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
57 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
58 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 0 0 0 0
60 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
61 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
62 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 0 0 0 0
66 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
67 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 0 0 0 0
68 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
69 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
70 Jäneda SK Robert Sillandi 0 0 0 0
71 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
72 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
73 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
74 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
75 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
76 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
78 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
79 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
80 HC Vipers Timur Alihodzin 0 0 0 0
81 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
82 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0

U11

EMÜOlivia 07VipersSpartaJänedaKuusaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK5 - 4
4 - 3
5 - 17 - 59 - 47 - 2
8 - 1
45-20211
Jõgeva SK Tähe / Olivia 074 - 5
3 - 4
7 - 3
4 - 3
14 - 211 - 6
15 - 3
4 - 2
10 - 2
72-30202
HC Vipers1 - 53 - 7
3 - 4
3 - 6
8 - 3
6 - 0
11 - 1
9 - 044-26133
Sparta Team Automaailm5 - 72 - 146 - 3
3 - 8
7 - 66 - 229-4084
Jäneda SK4 - 96 - 11
3 - 15
0 - 6
1 - 11
6 - 78 - 4
3 - 9
31-7245
Kuusalu2 - 7
1 - 8
2 - 4
2 - 10
0 - 92 - 64 - 8
9 - 3
22-5536

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK77000045 - 2021
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0796120072 - 3020
HC Vipers84031044 - 2613
Sparta Team Automaailm62130029 - 408
Jäneda SK81061031 - 724
Kuusalu81070022 - 553

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 9 30 6 36
2 Jäneda SK Keimo Kari 8 22 4 26
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 9 13 6 19
4 HC Vipers Jegor Smõkov 8 12 4 16
5 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 7 13 2 15
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 9 9 6 15
7 EMÜ SK Andreas Pehka 7 11 3 14
8 HC Vipers Aleksander Kudeviita 8 9 5 14
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 9 8 5 13
10 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 10 1 11
11 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 6 4 10
12 HC Vipers Timofei Bereznoi 5 5 5 10
13 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 6 5 5 10
14 EMÜ SK Akim Solovjov 7 6 4 10
15 EMÜ SK Jakob Puu 7 4 6 10
16 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 6 5 4 9
17 EMÜ SK Uku Malki 7 8 1 9
18 HC Vipers Artemi Ertti 7 4 5 9
19 HC Vipers Pavel Blitshtein 7 4 5 9
20 Kuusalu Ian Järve 8 9 0 9
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 8 4 5 9
22 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 8 3 4 7
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 9 4 3 7
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 9 2 5 7
25 Kuusalu Sebastian Palu 6 3 3 6
26 Kuusalu Norman Nikkarinen 7 1 5 6
27 Kuusalu Hendrik Madisson 8 5 1 6
28 Jäneda SK Gustav Salm 8 4 2 6
29 HC Vipers Jaroslav Novikov 6 4 1 5
30 Kuusalu Risto Liivo 8 4 0 4
31 HC Vipers Andrei Borodin 8 3 1 4
32 HC Vipers Timur Alihodzin 8 2 2 4
33 EMÜ SK Matvei Kalamees 4 2 1 3
34 EMÜ SK Hanna Pihu 7 1 2 3
35 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 4 1 1 2
36 Jäneda SK Marcus Jürman 5 1 1 2
37 Kuusalu Mattias Mänd 5 0 2 2
38 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 0 2 2
39 EMÜ SK Ekke Malki 7 0 2 2
40 EMÜ SK Oskar Männik 7 0 2 2
41 Jäneda SK Eudor Velleramm 8 0 2 2
42 Jäneda SK Johann-Peter Grave 8 0 2 2
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 8 0 2 2
44 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 1 0 1
45 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 4 1 0 1
46 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 5 0 1 1
47 EMÜ SK Ott Tera 5 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 6 1 0 1
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 7 0 1 1
50 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
51 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
52 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
54 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
55 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
56 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
57 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
60 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
61 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
62 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
63 EMÜ SK Felix Solovjov 1 0 0 0
64 Kuusalu Ann Järve 2 0 0 0
65 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
66 Jäneda SK Erik Piirsalu 4 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 4 0 0 0
68 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 5 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 6 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 6 0 0 0
71 Jäneda SK Mehis Ries 6 0 0 0
72 Jäneda SK Robert Sillandi 6 0 0 0
73 Jäneda SK Vahur Ries 6 0 0 0
74 EMÜ SK Daniel Nemvalts 7 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 7 0 0 0
76 EMÜ SK Sander Timmusk 7 0 0 0
77 HC Vipers Allan Ahven 8 0 0 0
78 HC Vipers Filipp Freiman 8 0 0 0
79 Jäneda SK Kris Koppel 8 0 0 0
80 Kuusalu Maia Järve 8 0 0 0
81 Kuusalu Robin Patrik Närska 8 0 0 0
82 Jäneda SK Sander Nagornõi 8 0 0 0
83 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 8 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 9 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC VipersTimurAlihodzin150836881,9
2. KuusaluHendrik Madisson60614980,3
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07Kert KristjanKukk309777,8
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin2401249677,4
5. EMÜ SKEkkeMalki210856576,5
6. KuusaluBruno SergioTreufeld1201098376,2
7. HC VipersAllanAhven90463576,1
8. KuusaluIanJärve60664974,2
9. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg1581269071,4
10. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg2213969,2
11. Jäneda SKSanderNagornõi120926267,4
12. Jäneda SKSebastianNagornõi120925054,4
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |