Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
6 Sparta Spordiselts Darja Voog 0 0 0 0
7 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 0 0 0 0
8 Sparta Spordiselts Diana Klavan 0 0 0 0
9 Sparta Spordiselts Eha Põhako 0 0 0 0
10 Sparta Spordiselts Elina Liin 0 0 0 0
11 Sparta Spordiselts Eret Kams 0 0 0 0
12 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
17 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
20 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 0 0 0 0
21 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 0 0 0 0
22 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
24 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
25 Sparta Spordiselts Katrin Saare 0 0 0 0
26 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
28 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
29 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
32 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
33 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
34 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
36 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
43 Sparta Spordiselts Marge Pent 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
51 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
52 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 0 0 0 0
53 Sparta Spordiselts Merli Süvari 0 0 0 0
54 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
57 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
59 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
62 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
64 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 0 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 0 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
68 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 0 0 0 0
70 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
71 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

SakuSpartaEMÜRaplaSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku2 - 3
4 - 3
3 - 211 - 0
10 - 5
30-13121
Sparta Spordiselts3 - 2
3 - 4
5 - 3
5 - 3
2 - 6
13 - 531-23122
Eesti Maaülikooli SK2 - 33 - 5
3 - 5
6 - 2
5 - 4
14 - 4
12 - 5
45-28113
Kaitseliidu Rapla malev0 - 11
5 - 10
5 - 134 - 5
4 - 14
5 - 12
23-6514

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku54010030 - 1312
Sparta Spordiselts64020031 - 2312
Eesti Maaülikooli SK73130045 - 2811
Kaitseliidu Rapla malev60051023 - 651

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 7 5 14 19
2 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 7 8 6 14
3 Sparta Spordiselts Merli Süvari 5 5 6 11
4 Sparta Spordiselts Diana Klavan 5 5 5 10
5 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 5 3 7 10
6 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 6 5 5 10
7 Sparta Spordiselts Katrin Saare 6 5 4 9
8 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 7 7 2 9
9 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 6 6 2 8
10 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 7 7 1 8
11 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 5 4 3 7
12 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 3 4 2 6
13 SK LINK / Saku Berit Oll 5 5 1 6
14 SK LINK / Saku Riin Buddell 5 3 3 6
15 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 6 3 3 6
16 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 6 1 5 6
17 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 7 4 2 6
18 SK LINK / Saku Kristel Kopel 5 3 2 5
19 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 5 3 2 5
20 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 6 2 3 5
21 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 6 0 5 5
22 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 7 3 2 5
23 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 5 4 0 4
24 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 5 2 2 4
25 SK LINK / Saku Marian Roop 5 2 2 4
26 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 5 2 2 4
27 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 6 4 0 4
28 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 6 4 0 4
29 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 3 2 1 3
30 SK LINK / Saku Triin Pähn 5 1 2 3
31 Sparta Spordiselts Eret Kams 3 2 0 2
32 SK LINK / Saku Liina Luih 3 2 0 2
33 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 5 1 1 2
34 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 5 1 1 2
35 Sparta Spordiselts Elina Liin 6 2 0 2
36 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 6 2 0 2
37 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 6 1 1 2
38 Sparta Spordiselts Darja Voog 2 0 1 1
39 SK LINK / Saku Maria Liiva 5 1 0 1
40 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 6 1 0 1
41 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 6 1 0 1
42 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 6 0 1 1
43 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 6 0 1 1
44 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 6 0 1 1
45 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
52 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 1 0 0 0
53 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
54 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
55 SK LINK / Saku Jane Suvvi 2 0 0 0
56 Sparta Spordiselts Marge Pent 2 0 0 0
57 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 2 0 0 0
58 Sparta Spordiselts Eha Põhako 3 0 0 0
59 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 3 0 0 0
60 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 3 0 0 0
61 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
62 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 4 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 5 0 0 0
64 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 5 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 5 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 6 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 6 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 6 0 0 0
69 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 6 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 7 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 7 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 7 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuLiinaÜksik240807087,5
2. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova2331039087,4
3. Sparta SpordiseltsSaskiaOrmak D35714111883,7
4. SK LINK / SakuKerliUue60161381,3
5. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa191796481,0
6. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko22314911677,9
7. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal140804860,0
8. Sparta SpordiseltsKädiKeinast3000,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |