Esiliiga

TTÜ SK/Ääsmäe   
 TTÜ SK/Ääsmäe  
Jäneda10-4 (4-2; 1-1; 5-1)  
Jõgeva SK Selver / Tähe II TTÜ SK/Ääsmäe 
 Viskoosa SK16-11 (8-2; 7-6; 1-3) 
Viskoosa SK7-6 (2-0; 2-5;2-1)(1-0)LA  
Bändidos/Floorball.ee  TTÜ SK/Ääsmäe
 Viljandi Metall 6-4 (1-1; 1-3; 4-0)
Viljandi Metall3-2 (2-2; 0-0; 1-0)  
TVK Leegid Eesti Maaülikooli SK II 
 Eesti Maaülikooli SK II8-5 (1-1; 3-1; 4-3) 
Eesti Maaülikooli SK II6-5 (0-1; 1-2; 4-2)(1-0)LA  
 Viskoosa SK   
3-4. koht Viskoosa SK  
 Viljandi Metall11-9 (3-3; 4-2; 4-4)  
1. kohtTTÜ SK/Ääsmäe  
2. kohtEesti Maaülikooli SK II  
3. kohtViskoosa SK  
4. kohtViljandi Metall  
5. kohtBändidos/Floorball.ee  
6. kohtTVK Leegid  
7. kohtJõgeva SK Selver / Tähe II  
8. kohtJäneda  
9. kohtMaitim  
10. kohtSparta Team Automaailm II  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 3 8 9 17
2 Viskoosa SK Ken Pähn 3 8 4 12
3 TTÜ SK/Ääsmäe Kaspar Kallion 2 6 5 11
4 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 3 8 2 10
5 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 3 6 3 9
6 Eesti Maaülikooli SK II Robin Lilleorg 3 6 1 7
7 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 3 4 3 7
8 Viljandi Metall Tõnis Põder 3 4 3 7
9 Viskoosa SK Miko Malk 3 3 4 7
10 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 3 3 3 6
11 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 2 2 3 5
12 Viljandi Metall Artur Kallaste 3 4 1 5
13 Eesti Maaülikooli SK II Jaak Kaljula (Duubel) 3 3 2 5
14 Viljandi Metall Sten Koobas 3 0 5 5
15 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 1 3 1 4
16 TTÜ SK/Ääsmäe Alex Kark 2 1 3 4
17 Viljandi Metall Elias Melin 2 1 3 4
18 Viskoosa SK Margus Käär 3 4 0 4
19 Viskoosa SK Andre Padu 3 3 1 4
20 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 3 2 2 4
21 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 3 0 4 4
22 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 1 1 2 3
23 Jäneda Markus Tepp 1 1 2 3
24 Viljandi Metall Ott Ahonen 2 1 2 3
25 Viljandi Metall Kaido Karu 3 3 0 3
26 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 3 2 1 3
27 Viskoosa SK Teet Kivisilla 3 1 2 3
28 Jäneda Indrek Lumiste (Duubel) 1 2 0 2
29 TVK Leegid Kristjan Evart 1 1 1 2
30 TVK Leegid Sven Müller 1 1 1 2
31 Jäneda Ott Oru 1 0 2 2
32 Viljandi Metall Chris Lepp 2 2 0 2
33 Viljandi Metall Juhani Lumera 3 2 0 2
34 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 3 1 1 2
35 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 3 1 1 2
36 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Kaasik 3 1 1 2
37 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 3 1 1 2
38 TTÜ SK/Ääsmäe Taavi Kala 3 1 1 2
39 Viskoosa SK Ulvar Suve 3 1 1 2
40 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 3 0 2 2
41 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 1 1 0 1
42 Bändidos/Floorball.ee Christian Kosonen 1 1 0 1
43 Jäneda Kristjan Aamisepp 1 1 0 1
44 TVK Leegid Marek Ulman 1 1 0 1
45 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 1 1 0 1
46 TVK Leegid Peter Haab 1 1 0 1
47 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Veskis 1 1 0 1
48 TVK Leegid Timm Annus 1 1 0 1
49 TVK Leegid Alo Mäesalu 1 0 1 1
50 TVK Leegid Andrus Mäeots 1 0 1 1
51 Bändidos/Floorball.ee Anti Aasma 1 0 1 1
52 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 1 0 1 1
53 TVK Leegid Julius Stokas 1 0 1 1
54 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 1 0 1 1
55 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 1 0 1 1
56 Viskoosa SK Rannar Malk 1 0 1 1
57 Eesti Maaülikooli SK II Allan Grišakov 2 1 0 1
58 Viskoosa SK Danver Mets 2 1 0 1
59 Viljandi Metall Jörgen Järsk 2 0 1 1
60 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits (Duubel) 2 0 1 1
61 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 3 1 0 1
62 Viljandi Metall Jorma Kase 3 0 1 1
63 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 3 0 1 1
64 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 3 0 1 1
65 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 3 0 1 1
66 Jäneda Aigar Lumiste (Duubel) 0 0 0 0
67 Maitim Ainar Juht 0 0 0 0
68 Viskoosa SK Allan Ventsel 0 0 0 0
69 Jäneda Andres Luts (Duubel) 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 0 0 0 0
71 Jäneda Argo Raudsepp 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 0 0 0 0
73 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver / Tähe II Denis Kazakov 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm II Edward Ubaleht 0 0 0 0
77 Viljandi Metall Edvin Ast 0 0 0 0
78 Jäneda Eik Kobrand (Duubel) 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm II Ergo Saar (Duubel) 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm II Evald Schmitt 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 0 0 0 0
83 TTÜ SK/Ääsmäe Guido Gritsenko 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Selver / Tähe II Innar Joost 0 0 0 0
85 Maitim Ivan Dubkov 0 0 0 0
86 Maitim Jaak Jõgis 0 0 0 0
87 TTÜ SK/Ääsmäe Jaanus Kallion 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 0 0 0 0
89 Jäneda Johannes Jürisson (Duubel) 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Moor (Duubel) 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 0 0 0 0
93 Jäneda Kaido Bammer 0 0 0 0
94 Jäneda Kalver Kluust 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl Kalm 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
97 Jäneda Karli Roball 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 0 0 0 0
101 Maitim Marek Miller 0 0 0 0
102 Jäneda Margus Jõgisoo 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
104 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Tali 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
109 Maitim Mihkel Siim 0 0 0 0
110 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 0 0 0 0
111 Maitim Peeter Kula 0 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm II Priit Vendik 0 0 0 0
113 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
114 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
115 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
117 Jäneda Risto Kruusmann (Duubel) 0 0 0 0
118 TVK Leegid Robert Tarenõmm 0 0 0 0
119 Viskoosa SK Siim Romanov 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 0 0 0 0
121 TVK Leegid Sten Annus 0 0 0 0
122 Jäneda Taavi Visnap 0 0 0 0
123 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
124 Maitim Tarmo Hallismaa 0 0 0 0
125 Maitim Toomas Lepp 0 0 0 0
126 Jäneda Tõnis Luts (Duubel) 0 0 0 0
127 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 0 0 0 0
128 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
129 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
130 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
131 Maitim Vladimir Galkin 0 0 0 0
132 Maitim Vladimir Muratov 0 0 0 0
133 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 1 0 0 0
134 Viskoosa SK Alver Padu 1 0 0 0
135 Jäneda Andres Kalavus (Duubel) 1 0 0 0
136 Jäneda Anti Roots 1 0 0 0
137 Viljandi Metall Ardo Must 1 0 0 0
138 Jäneda Ats Kukk 1 0 0 0
139 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 1 0 0 0
140 TVK Leegid Fredi Volens 1 0 0 0
141 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 1 0 0 0
142 TVK Leegid Heigo Mitt 1 0 0 0
143 Jäneda Jaagup Jairus (Duubel) 1 0 0 0
144 TVK Leegid Jaanus Sapas 1 0 0 0
145 Viljandi Metall Janis Karpovski 1 0 0 0
146 Bändidos/Floorball.ee Kaido Lindre 1 0 0 0
147 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Toomas Sims (Duubel) 1 0 0 0
148 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 1 0 0 0
149 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 1 0 0 0
150 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 1 0 0 0
151 TVK Leegid Künter Põldmaa 1 0 0 0
152 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 1 0 0 0
153 Bändidos/Floorball.ee Marko Mäepea 1 0 0 0
154 Viljandi Metall Mart Roht 1 0 0 0
155 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 1 0 0 0
156 Viljandi Metall Martti Ojamaa 1 0 0 0
157 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 1 0 0 0
158 Jäneda Nikita Tšernikov (Duubel) 1 0 0 0
159 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 1 0 0 0
160 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 1 0 0 0
161 Bändidos/Floorball.ee Raimond Viiding 1 0 0 0
162 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 1 0 0 0
163 TVK Leegid Raivo Lõkk 1 0 0 0
164 TVK Leegid Raul Eesmäe 1 0 0 0
165 Jõgeva SK Selver / Tähe II Rauno Roos 1 0 0 0
166 Bändidos/Floorball.ee Riku Kainulainen 1 0 0 0
167 Bändidos/Floorball.ee Rivo Pärna 1 0 0 0
168 Eesti Maaülikooli SK II Roberts Romanovs (Duubel) 1 0 0 0
169 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 1 0 0 0
170 Bändidos/Floorball.ee Silver Palu 1 0 0 0
171 Eesti Maaülikooli SK II Taivo Pungas 1 0 0 0
172 TVK Leegid Tanel Saag 1 0 0 0
173 TVK Leegid Toomas Joonas 1 0 0 0
174 TVK Leegid Tõnis Vähi 1 0 0 0
175 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 1 0 0 0
176 TVK Leegid Veiko Lillemägi 1 0 0 0
177 Jäneda Veiko Väisanen (Duubel) 1 0 0 0
178 Viskoosa SK Andres Tammeveski 2 0 0 0
179 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp (Duubel) 2 0 0 0
180 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga (Duubel) 2 0 0 0
181 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 2 0 0 0
182 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 2 0 0 0
183 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 2 0 0 0
184 Viskoosa SK Mario Volmerson 2 0 0 0
185 Viskoosa SK Märt Käär 2 0 0 0
186 Viskoosa SK Priidik Valk 2 0 0 0
187 Viskoosa SK Robin Niidas 2 0 0 0
188 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Sammelselg 3 0 0 0
189 Viskoosa SK Enn Karin 3 0 0 0
190 Viljandi Metall Hannes Ilves 3 0 0 0
191 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 3 0 0 0
192 Viljandi Metall Janek Ilves 3 0 0 0
193 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Ott Juhanson 3 0 0 0
194 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 3 0 0 0
195 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 3 0 0 0
196 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb (Duubel) 3 0 0 0
197 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
198 TTÜ SK/Ääsmäe Rasmus Reemann 3 0 0 0
199 TTÜ SK/Ääsmäe Rene Hanni 3 0 0 0
200 Viljandi Metall Risto Tölp 3 0 0 0
201 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnis Metsson 3 0 0 0

Esiliiga

Esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TTÜ SK/Ääsmäe98010099 - 3624
Bändidos/Floorball.ee97020058 - 4521
Jõgeva SK Selver / Tähe II96030084 - 5818
TVK Leegid96030064 - 5118
Eesti Maaülikooli SK II95040047 - 4215
Viskoosa SK95040065 - 9915
Viljandi Metall93060052 - 629
Jäneda92061049 - 787
Maitim91170060 - 825
Sparta Team Automaailm II91080036 - 613

Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 9 21 26 47
2 Viskoosa SK Ken Pähn 9 27 10 37
3 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 8 21 12 33
4 TTÜ SK/Ääsmäe Kaspar Kallion 7 13 17 30
5 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 9 19 11 30
6 TTÜ SK/Ääsmäe Alex Kark 8 13 15 28
7 Bändidos/Floorball.ee Christian Kosonen 9 21 6 27
8 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 9 12 15 27
9 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 9 7 17 24
10 Maitim Uno Kraam 6 12 8 20
11 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 9 11 7 18
12 Viljandi Metall Sten Koobas 9 11 7 18
13 Jäneda Markus Tepp 9 8 10 18
14 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 8 10 7 17
15 TVK Leegid Marek Ulman 9 10 7 17
16 TVK Leegid Alo Mäesalu 9 7 9 16
17 Viljandi Metall Juhani Lumera 9 12 3 15
18 Viskoosa SK Margus Käär 9 3 12 15
19 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 5 7 7 14
20 Viljandi Metall Chris Lepp 7 10 4 14
21 Maitim Rain Raidna 7 10 4 14
22 Eesti Maaülikooli SK II Robin Lilleorg 9 8 6 14
23 Viskoosa SK Miko Malk 8 5 8 13
24 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 9 10 3 13
25 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 9 7 6 13
26 TVK Leegid Andrus Mäeots 7 9 3 12
27 Jäneda Kristjan Aamisepp 8 8 4 12
28 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 9 8 4 12
29 TVK Leegid Sven Müller 9 3 8 11
30 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 10 4 7 11
31 Bändidos/Floorball.ee Silver Palu 8 7 3 10
32 Maitim Ivan Dubkov 8 4 6 10
33 Maitim Martin Kärner 8 4 6 10
34 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 9 7 3 10
35 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 9 5 5 10
36 Maitim Arvo Kraam 9 1 9 10
37 Maitim Tarmo Hallismaa 7 8 1 9
38 Viljandi Metall Ott Ahonen 8 8 1 9
39 TVK Leegid Peter Haab 8 7 2 9
40 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 8 5 4 9
41 TVK Leegid Julius Stokas 8 4 5 9
42 TVK Leegid Timm Annus 8 4 5 9
43 Jäneda Ott Oru 9 7 2 9
44 Jäneda Ats Kukk 9 1 8 9
45 Jäneda Johannes Jürisson (Duubel) 2 8 0 8
46 Sparta Team Automaailm II Priit Vendik 5 6 2 8
47 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 6 6 2 8
48 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 7 5 3 8
49 Jäneda Karli Roball 7 4 4 8
50 Viljandi Metall Elias Melin 7 1 7 8
51 Viljandi Metall Kaido Karu 8 5 3 8
52 TVK Leegid Veiko Lillemägi 9 5 3 8
53 Maitim Tanel Müürsepp 4 5 2 7
54 Eesti Maaülikooli SK II Jan Henrik Pärnik (Duubel) 6 6 1 7
55 Maitim Vladimir Muratov 7 6 1 7
56 Viskoosa SK Andre Padu 7 5 2 7
57 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 7 1 6 7
58 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 8 5 2 7
59 Bändidos/Floorball.ee Anti Aasma 8 4 3 7
60 Jäneda Andres Kalavus (Duubel) 9 3 4 7
61 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 9 3 4 7
62 Viljandi Metall Tõnis Põder 9 2 5 7
63 Bändidos/Floorball.ee Riku Kainulainen 9 1 6 7
64 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 5 3 3 6
65 TTÜ SK/Ääsmäe Taavi Kala 7 5 1 6
66 Maitim Vladimir Galkin 7 4 2 6
67 Maitim Raoul Raidna 7 0 6 6
68 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 8 5 1 6
69 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 8 2 4 6
70 TVK Leegid Tanel Saag 9 5 1 6
71 Jõgeva SK Selver / Tähe II Rauno Roos 9 4 2 6
72 Viskoosa SK Teet Kivisilla 9 4 2 6
73 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 9 4 2 6
74 Eesti Maaülikooli SK II Roland Raja (Duubel) 5 5 0 5
75 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 6 3 2 5
76 TTÜ SK/Ääsmäe Rene Hanni 6 2 3 5
77 Jäneda Andres Luts (Duubel) 7 3 2 5
78 Maitim Jaak Jõgis 7 2 3 5
79 Bändidos/Floorball.ee Kaido Lindre 8 4 1 5
80 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 8 1 4 5
81 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 9 4 1 5
82 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Kaasik 6 3 1 4
83 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 6 3 1 4
84 TVK Leegid Robert Tarenõmm 6 2 2 4
85 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 7 2 2 4
86 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 7 0 4 4
87 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Veskis 7 0 4 4
88 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Ott Juhanson 8 3 1 4
89 TVK Leegid Künter Põldmaa 8 1 3 4
90 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 9 2 2 4
91 Bändidos/Floorball.ee Marko Mäepea 9 1 3 4
92 Viljandi Metall Janek Ilves 9 0 4 4
93 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 9 0 4 4
94 Maitim Peeter Kula 3 1 2 3
95 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 5 1 2 3
96 Maitim Ramon Ruotsi 6 1 2 3
97 Viskoosa SK Enn Karin 6 0 3 3
98 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 7 3 0 3
99 TVK Leegid Fredi Volens 7 1 2 3
100 Viskoosa SK Mario Volmerson 7 0 3 3
101 Viskoosa SK Andres Tammeveski 8 2 1 3
102 TVK Leegid Raul Eesmäe 8 2 1 3
103 Jäneda Indrek Lumiste (Duubel) 8 0 3 3
104 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 8 0 3 3
105 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 8 0 3 3
106 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 9 2 1 3
107 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 9 2 1 3
108 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 9 2 1 3
109 Eesti Maaülikooli SK II Taivo Pungas 1 1 1 2
110 Jäneda Margus Jõgisoo 4 2 0 2
111 Sparta Team Automaailm II Edward Ubaleht 5 2 0 2
112 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 5 2 0 2
113 Eesti Maaülikooli SK II Jaak Kaljula (Duubel) 5 1 1 2
114 Jäneda Kaido Bammer 5 1 1 2
115 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Sammelselg 6 1 1 2
116 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 6 0 2 2
117 Viskoosa SK Siim Romanov 7 1 1 2
118 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 8 1 1 2
119 TTÜ SK/Ääsmäe Rasmus Reemann 8 1 1 2
120 Jäneda Tõnis Luts (Duubel) 8 1 1 2
121 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 8 0 2 2
122 Viskoosa SK Allan Ventsel 9 2 0 2
123 Jäneda Veiko Väisanen (Duubel) 9 2 0 2
124 TVK Leegid Jaanus Sapas 9 1 1 2
125 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 9 0 2 2
126 TVK Leegid Kristjan Evart 2 1 0 1
127 Viljandi Metall Mart Roht 3 0 1 1
128 Viljandi Metall Ardo Must 4 1 0 1
129 Jäneda Taavi Visnap 4 0 1 1
130 Jäneda Anti Roots 5 1 0 1
131 Jäneda Nikita Tšernikov (Duubel) 5 0 1 1
132 Viljandi Metall Artur Kallaste 6 1 0 1
133 Viljandi Metall Jörgen Järsk 6 0 1 1
134 Viljandi Metall Jorma Kase 7 0 1 1
135 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 7 0 1 1
136 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 8 1 0 1
137 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 8 1 0 1
138 Viskoosa SK Ulvar Suve 8 1 0 1
139 TVK Leegid Raivo Lõkk 8 0 1 1
140 TVK Leegid Tõnis Vähi 8 0 1 1
141 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 9 1 0 1
142 Viljandi Metall Hannes Ilves 9 0 1 1
143 Jäneda Jaagup Jairus (Duubel) 9 0 1 1
144 Eesti Maaülikooli SK II Allan Grišakov 0 0 0 0
145 Jõgeva SK Selver / Tähe II Denis Kazakov 0 0 0 0
146 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 0 0 0 0
147 TTÜ SK/Ääsmäe Guido Gritsenko 0 0 0 0
148 Jäneda Kalver Kluust 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
150 Maitim Marek Miller 0 0 0 0
151 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 0 0 0 0
152 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 0 0 0 0
153 TVK Leegid Sten Annus 0 0 0 0
154 Jäneda Aigar Lumiste (Duubel) 1 0 0 0
155 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 1 0 0 0
156 Viljandi Metall Edvin Ast 1 0 0 0
157 Jäneda Eik Kobrand (Duubel) 1 0 0 0
158 Sparta Team Automaailm II Evald Schmitt 1 0 0 0
159 TTÜ SK/Ääsmäe Jaanus Kallion 1 0 0 0
160 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Moor (Duubel) 1 0 0 0
161 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Toomas Sims (Duubel) 1 0 0 0
162 Maitim Mihkel Siim 1 0 0 0
163 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb (Duubel) 1 0 0 0
164 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits (Duubel) 1 0 0 0
165 Jäneda Risto Kruusmann (Duubel) 1 0 0 0
166 Eesti Maaülikooli SK II Roberts Romanovs (Duubel) 1 0 0 0
167 Maitim Toomas Lepp 1 0 0 0
168 Viljandi Metall Janis Karpovski 2 0 0 0
169 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 2 0 0 0
170 Viskoosa SK Rannar Malk 2 0 0 0
171 Bändidos/Floorball.ee Rivo Pärna 2 0 0 0
172 Viskoosa SK Alver Padu 3 0 0 0
173 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp (Duubel) 3 0 0 0
174 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 3 0 0 0
175 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl Kalm 3 0 0 0
176 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Tali 3 0 0 0
177 Jõgeva SK Selver / Tähe II Innar Joost 4 0 0 0
178 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 4 0 0 0
179 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 4 0 0 0
180 Viljandi Metall Martti Ojamaa 4 0 0 0
181 Viskoosa SK Danver Mets 5 0 0 0
182 Sparta Team Automaailm II Ergo Saar (Duubel) 5 0 0 0
183 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga (Duubel) 5 0 0 0
184 Viskoosa SK Priidik Valk 5 0 0 0
185 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 5 0 0 0
186 TVK Leegid Toomas Joonas 5 0 0 0
187 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 6 0 0 0
188 Jäneda Argo Raudsepp 7 0 0 0
189 TVK Leegid Heigo Mitt 7 0 0 0
190 Viskoosa SK Märt Käär 7 0 0 0
191 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnis Metsson 7 0 0 0
192 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 7 0 0 0
193 Maitim Ainar Juht 8 0 0 0
194 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 8 0 0 0
195 Bändidos/Floorball.ee Raimond Viiding 8 0 0 0
196 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 8 0 0 0
197 Maitim Veiko Märjamaa 8 0 0 0
198 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 9 0 0 0
199 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 9 0 0 0
200 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 9 0 0 0
201 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 9 0 0 0
202 Viljandi Metall Risto Tölp 9 0 0 0
203 Viskoosa SK Robin Niidas 9 0 0 0

Esiliiga

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |