Teine liiga - lõuna/ida

SEB Jõgeva    
 SEB Jõgeva   
SK Rapla9-3   
Augur / Jäneda II SEB Jõgeva  
 Augur / Jäneda II 11-0  
Penetron7-5   
Tabasalu Spordikompleks  SEB Jõgeva 
 Tabasalu Spordikompleks  10-2 
Tapa / Team Hummel6-4   
Stora Enso Näpi SHK Tabasalu Spordikompleks  
 Saue Saalihokiklubi6-1  
Saue Saalihokiklubi4-2   
Viljandi Metall   SEB Jõgeva
 Viljandi Metall  7-2
Aegna Ajee8-3   
SK Sinimäe/Team Exel SK Sinimäe/Team Exel  
 SK Sinimäe/Team Exel4-2  
Eesti Maaülikooli SK III5-2   
Valga Välk  SK Sinimäe/Team Exel 
 Valga Välk 8-7 
SK Pro Sura4-3   
SK Tallinn United SK Tallinn United  
 SK Tallinn United9-2  
Tartu SHK5-0    
  SK Tallinn United  
   SK Tallinn United 
  Tabasalu Spordikompleks6-5 
1. kohtSEB Jõgeva   
2. kohtSK Sinimäe/Team Exel   
3. kohtSK Tallinn United   
4. kohtTabasalu Spordikompleks   
5. kohtViljandi Metall   
6. kohtAugur / Jäneda II   
7. kohtValga Välk   
8. kohtSaue Saalihokiklubi   
9. kohtStora Enso Näpi SHK   
10. kohtPenetron   
11. kohtSK Pro Sura   
12. kohtEesti Maaülikooli SK III   
13. kohtAegna Ajee   
14. kohtTapa / Team Hummel   
15. kohtSK Rapla   
16. kohtTartu SHK   
17. kohtPaikuse Bullet   
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SEB Jõgeva Andrus Tõruke 4 6 9 15
2 SEB Jõgeva Indrek Piibur 4 9 5 14
3 SEB Jõgeva Merlis Kärson 3 5 3 8
4 SEB Jõgeva Andrus Lepp 4 4 3 7
5 SEB Jõgeva Indrek Leemet 4 5 1 6
6 Viljandi Metall Juhani Lumera 2 3 2 5
7 SEB Jõgeva Ats Püvi 3 3 2 5
8 SEB Jõgeva Algis Uiga 4 3 2 5
9 Viljandi Metall Ott Ahonen 2 2 2 4
10 Valga Välk Renat Silis 2 1 2 3
11 Tapa / Team Hummel Aare Palmsalu 1 2 0 2
12 Penetron Anti Kustassoo 1 2 0 2
13 Tapa / Team Hummel Joonas Hallikas 1 1 1 2
14 Penetron Tanel-Dave Rego 1 1 1 2
15 Tapa / Team Hummel Janno Oja 1 0 2 2
16 Penetron Kaspar Sakjas 1 0 2 2
17 Valga Välk Marek Vända 1 0 2 2
18 SEB Jõgeva Risto Lall 1 0 2 2
19 Valga Välk Egert Ojamäe 2 2 0 2
20 Valga Välk Margo Pärnaku 2 2 0 2
21 Viljandi Metall Sten Koobas 2 2 0 2
22 Viljandi Metall CRIHS LEPP 2 1 1 2
23 Valga Välk Robert Bagdasarjan 2 1 1 2
24 Viljandi Metall Tõnis Põder 2 1 1 2
25 SEB Jõgeva Siim Hõim 4 2 0 2
26 Stora Enso Näpi SHK JAAK VEEBEL 1 1 0 1
27 Eesti Maaülikooli SK III Jakob Gill 1 1 0 1
28 Eesti Maaülikooli SK III Jan Henrik Pärnik 1 1 0 1
29 Stora Enso Näpi SHK JANEK TREPP 1 1 0 1
30 Penetron Meelis Uleksin 1 1 0 1
31 Penetron Sergei Aganitš 1 1 0 1
32 Tapa / Team Hummel Vahur Kütt 1 1 0 1
33 Tapa / Team Hummel Aleksander Klasberg 1 0 1 1
34 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 1 0 1 1
35 Stora Enso Näpi SHK HEIKI SAMMEL 1 0 1 1
36 Stora Enso Näpi SHK INDREK LEPIKSAAR 1 0 1 1
37 SEB Jõgeva Ivo Lehtmets 1 0 1 1
38 Eesti Maaülikooli SK III Jaak Kaljula 1 0 1 1
39 Viljandi Metall Kaido Karu 2 1 0 1
40 SEB Jõgeva Riivo Marks 2 0 1 1
41 Valga Välk Sergejs Kuncevics 2 0 1 1
42 SEB Jõgeva Alar Tammik 3 0 1 1
43 SEB Jõgeva Toomas Klaarman 3 0 1 1
44 Tartu SHK Aarne Paats 0 0 0 0
45 Penetron Alari Kõrkjas 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikooli SK III Alvar Karu 0 0 0 0
47 Tartu SHK Andres Laur 0 0 0 0
48 Tartu SHK Andres Metsmägi 0 0 0 0
49 Stora Enso Näpi SHK ANDRUS SAARMETS 0 0 0 0
50 Viljandi Metall Artur Kallaste 0 0 0 0
51 Tartu SHK Bruno Võsu 0 0 0 0
52 Viljandi Metall Edvin Ast 0 0 0 0
53 Tartu SHK Erkki Laugus 0 0 0 0
54 Valga Välk Ermo Ojaste 0 0 0 0
55 Tartu SHK Henri Busch 0 0 0 0
56 Tartu SHK Henrik Koorits 0 0 0 0
57 SEB Jõgeva Igor Matveitsev 0 0 0 0
58 Tapa / Team Hummel Ilmar Kald 0 0 0 0
59 Tartu SHK Imre Loogus 0 0 0 0
60 Tartu SHK Jaagup Saare 0 0 0 0
61 Viljandi Metall JANAR KURKA 0 0 0 0
62 Stora Enso Näpi SHK JANEK VASEMÄGI 0 0 0 0
63 Valga Välk Janno Ruusmann 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK III Joonas Pint 0 0 0 0
65 Tartu SHK Kalle Kotselainen 0 0 0 0
66 Tartu SHK Karis Kallavus 0 0 0 0
67 Stora Enso Näpi SHK KOIT VILIBERG 0 0 0 0
68 Viljandi Metall KRISTO MIKKOR 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK III Kristof Raudsepp 0 0 0 0
70 Tartu SHK Lauri Saidla 0 0 0 0
71 Penetron Madis Kuriks 0 0 0 0
72 Tartu SHK Madis Metsmägi 0 0 0 0
73 Tartu SHK Margus Audova 0 0 0 0
74 Tartu SHK Margus Kangro 0 0 0 0
75 Viljandi Metall MARK-REMI VIIRA 0 0 0 0
76 Tartu SHK Martin Remmelgas 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Must 0 0 0 0
78 Tartu SHK Priit Marmor 0 0 0 0
79 Valga Välk Rauno Esaul 0 0 0 0
80 Tartu SHK Risto Pintmann 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK III Robert Matias Mononen 0 0 0 0
82 SEB Jõgeva Ruslan Blinnikov 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK III Sander Eninš 0 0 0 0
84 Viljandi Metall SANDER LEPP 0 0 0 0
85 Penetron Sven Kiiss 0 0 0 0
86 Tapa / Team Hummel Tanel Mikk 0 0 0 0
87 Tartu SHK Toomas Lõhmus 0 0 0 0
88 Tartu SHK Toomas Määrits 0 0 0 0
89 Penetron Urmo Kuusik 0 0 0 0
90 Tapa / Team Hummel Villu Varblane 0 0 0 0
91 SEB Jõgeva Alari Kütt 1 0 0 0
92 Stora Enso Näpi SHK ALLAN LUKKEN 1 0 0 0
93 SEB Jõgeva Andres Kangur 1 0 0 0
94 Stora Enso Näpi SHK EGERT LEPIKSAAR 1 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 1 0 0 0
96 Tapa / Team Hummel Harri Kramm 1 0 0 0
97 Tapa / Team Hummel Ivar Palmsalu 1 0 0 0
98 Stora Enso Näpi SHK JAAK MÄLK 1 0 0 0
99 Stora Enso Näpi SHK JANEC TAMM 1 0 0 0
100 Penetron Janek Romanovitš 1 0 0 0
101 Stora Enso Näpi SHK JANEK VIDRIGSMAN 1 0 0 0
102 SEB Jõgeva Joandi Tõiv 1 0 0 0
103 Tapa / Team Hummel Joel Alla 1 0 0 0
104 Tapa / Team Hummel Joonas Oja 1 0 0 0
105 Penetron Kaarel Õim 1 0 0 0
106 Stora Enso Näpi SHK KAIDO MIKOTIN 1 0 0 0
107 Stora Enso Näpi SHK KALLE PIKHOFF 1 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Ott Juhanson 1 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Toomas Sims 1 0 0 0
110 Tapa / Team Hummel Kermo Uue 1 0 0 0
111 Stora Enso Näpi SHK LEMBIT VESKIS 1 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK III Madis Pokk 1 0 0 0
113 Tapa / Team Hummel Marek Palmsalu 1 0 0 0
114 Penetron Pavel Timerhanov 1 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 1 0 0 0
116 Stora Enso Näpi SHK Ramil Dukenejev 1 0 0 0
117 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 1 0 0 0
118 Tapa / Team Hummel Renee Annula 1 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK III Roland Raja 1 0 0 0
120 Penetron Sander Lepik 1 0 0 0
121 Penetron Sander Resev 1 0 0 0
122 Eesti Maaülikooli SK III Sander Tammesoo 1 0 0 0
123 Eesti Maaülikooli SK III Santeri Sapp 1 0 0 0
124 Viljandi Metall SILVER VANAMETS 1 0 0 0
125 Tapa / Team Hummel Taavi Ojaniit 1 0 0 0
126 Tapa / Team Hummel Tanel Lees 1 0 0 0
127 Penetron Tanel Luik 1 0 0 0
128 Stora Enso Näpi SHK TARVI RAUS 1 0 0 0
129 Stora Enso Näpi SHK TÕNU SAABER 1 0 0 0
130 Tapa / Team Hummel Ulmer Uue 1 0 0 0
131 SEB Jõgeva Veiko Mõtsnik 1 0 0 0
132 Valga Välk Aimur Rebane 2 0 0 0
133 Viljandi Metall Ardo Must 2 0 0 0
134 Valga Välk Dmitri Petrov 2 0 0 0
135 Viljandi Metall ERKI JEEDAS 2 0 0 0
136 Viljandi Metall Hannes Ilves 2 0 0 0
137 Valga Välk Henri Karja 2 0 0 0
138 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
139 Viljandi Metall Janis Karpovski 2 0 0 0
140 Viljandi Metall Jorma Kase 2 0 0 0
141 Viljandi Metall Jörgen Järsk 2 0 0 0
142 Valga Välk Maikel Daniel 2 0 0 0
143 Viljandi Metall Mart Roht 2 0 0 0
144 SEB Jõgeva Mati Tali 2 0 0 0
145 Valga Välk Reiko Anniko 2 0 0 0
146 Valga Välk Remo Kupits 2 0 0 0
147 Viljandi Metall Risto Tölp 2 0 0 0
148 Valga Välk Sander-Kalle Somma 2 0 0 0
149 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 2 0 0 0
150 SEB Jõgeva Valev Tõnisson 2 0 0 0
151 SEB Jõgeva Aarne Kalmer 3 0 0 0
152 SEB Jõgeva Heiki Voog 3 0 0 0
153 SEB Jõgeva Kristjan Seermann 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SEB JõgevaKristjanSeermann180797291,1
2. Tapa / Team HummelTaaviOjaniit45443886,4
3. Eesti Maaülikooli SK IIIFredHaga45363186,1
4. Viljandi MetallERKIJEEDAS90504386,0
5. Valga VälkSergejsAleksejevs90685682,4
6. PenetronPavelTimerhanov44322681,3
7. Stora Enso Näpi SHKTARVIRAUS4512866,7

Teine liiga - lõuna/ida

Teine liiga - lõuna/ida

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SEB Jõgeva76100072 - 2520
Viljandi Metall74012034 - 2014
Valga Välk74030039 - 3212
Stora Enso Näpi SHK74030030 - 4012
Penetron73130040 - 4011
Eesti Maaülikooli SK III72050019 - 296
Tapa / Team Hummel72050021 - 516
Tartu SHK71060024 - 423

Teine liiga - lõuna/ida

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SEB Jõgeva Andrus Tõruke 6 9 17 26
2 SEB Jõgeva Merlis Kärson 5 14 10 24
3 SEB Jõgeva Indrek Leemet 6 11 9 20
4 SEB Jõgeva Indrek Piibur 3 12 4 16
5 Valga Välk Margo Pärnaku 7 10 3 13
6 Valga Välk Renat Silis 7 7 6 13
7 Stora Enso Näpi SHK Ramil Dukenejev 7 7 5 12
8 Viljandi Metall Sten Koobas 7 6 6 12
9 Valga Välk Robert Bagdasarjan 7 8 3 11
10 Penetron Anti Kustassoo 7 4 7 11
11 Eesti Maaülikooli SK III Santeri Sapp 5 7 3 10
12 Penetron Kaspar Sakjas 6 6 4 10
13 SEB Jõgeva Ats Püvi 3 5 4 9
14 Valga Välk Rauno Esaul 4 4 5 9
15 Viljandi Metall Tõnis Põder 6 6 2 8
16 Tapa / Team Hummel Aleksander Klasberg 6 3 5 8
17 Viljandi Metall Juhani Lumera 7 7 1 8
18 Tapa / Team Hummel Aare Palmsalu 7 5 3 8
19 Stora Enso Näpi SHK HEIKI SAMMEL 7 5 3 8
20 Penetron Meelis Uleksin 7 5 3 8
21 Stora Enso Näpi SHK ALLAN LUKKEN 4 6 1 7
22 Tartu SHK Andres Metsmägi 5 5 2 7
23 Stora Enso Näpi SHK INDREK LEPIKSAAR 5 4 2 6
24 SEB Jõgeva Algis Uiga 5 3 3 6
25 Tapa / Team Hummel Joel Alla 6 6 0 6
26 Tartu SHK Kalle Kotselainen 6 3 3 6
27 Tartu SHK Sander Lepik 7 6 0 6
28 Stora Enso Näpi SHK JANEC TAMM 7 3 3 6
29 Valga Välk Sergejs Kuncevics 7 1 5 6
30 SEB Jõgeva Siim Hõim 2 5 0 5
31 Tapa / Team Hummel Ilmar Kald 4 3 2 5
32 Viljandi Metall Kaido Karu 5 4 1 5
33 Penetron Madis Kuriks 5 4 1 5
34 Tartu SHK Imre Loogus 5 2 3 5
35 Tartu SHK Bruno Võsu 6 3 2 5
36 Tartu SHK Henrik Koorits 6 2 3 5
37 Penetron Kaarel Õim 7 3 2 5
38 Viljandi Metall Mart Roht 7 2 3 5
39 Eesti Maaülikooli SK III Roland Raja 7 2 3 5
40 Valga Välk Remo Kupits 7 1 4 5
41 SEB Jõgeva Risto Lall 2 1 3 4
42 SEB Jõgeva Heiki Voog 4 3 1 4
43 SEB Jõgeva Andres Kangur 4 2 2 4
44 Penetron Sven Kiiss 6 4 0 4
45 Eesti Maaülikooli SK III Jaak Kaljula 7 3 1 4
46 Valga Välk Janar Tiisler 7 3 1 4
47 Tapa / Team Hummel Janno Oja 7 2 2 4
48 Stora Enso Näpi SHK JANEK VASEMÄGI 1 2 1 3
49 Tartu SHK Toomas Määrits 4 3 0 3
50 Viljandi Metall Artur Kallaste 4 1 2 3
51 Tartu SHK Tanel-Dave Rego 5 3 0 3
52 Stora Enso Näpi SHK JANEK TREPP 5 2 1 3
53 Valga Välk Marek Vända 5 2 1 3
54 Tartu SHK Margus Audova 6 2 1 3
55 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Ott Juhanson 7 3 0 3
56 Valga Välk Egert Ojamäe 7 2 1 3
57 Valga Välk Reiko Anniko 7 1 2 3
58 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 7 0 3 3
59 Viljandi Metall SANDER LEPP 3 1 1 2
60 Tartu SHK Toomas Lõhmus 3 1 1 2
61 SEB Jõgeva Riivo Marks 3 0 2 2
62 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Must 4 1 1 2
63 Penetron Alari Kõrkjas 4 0 2 2
64 SEB Jõgeva Toomas Klaarman 4 0 2 2
65 SEB Jõgeva Valev Tõnisson 4 0 2 2
66 Tartu SHK Margus Kangro 5 1 1 2
67 Viljandi Metall Ott Ahonen 5 1 1 2
68 Viljandi Metall SILVER VANAMETS 5 1 1 2
69 Eesti Maaülikooli SK III Joonas Pint 5 0 2 2
70 SEB Jõgeva Andrus Lepp 6 2 0 2
71 SEB Jõgeva Alar Tammik 6 1 1 2
72 Viljandi Metall Jörgen Järsk 6 1 1 2
73 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 6 1 1 2
74 Penetron Sergei Aganitš 6 1 1 2
75 Viljandi Metall Jorma Kase 7 2 0 2
76 Penetron Sander Resev 7 2 0 2
77 Penetron Janek Romanovitš 7 1 1 2
78 Tapa / Team Hummel Renee Annula 7 1 1 2
79 Penetron Tanel Luik 7 1 1 2
80 Viljandi Metall Janis Karpovski 7 0 2 2
81 SEB Jõgeva Ivo Lehtmets 1 1 0 1
82 Tapa / Team Hummel Ivar Palmsalu 2 1 0 1
83 Stora Enso Näpi SHK JANEK VIDRIGSMAN 3 1 0 1
84 Tartu SHK Andres Laur 3 0 1 1
85 Tapa / Team Hummel Villu Varblane 3 0 1 1
86 SEB Jõgeva Aarne Kalmer 4 1 0 1
87 Tapa / Team Hummel Taavi Ojaniit 4 0 1 1
88 SEB Jõgeva Alari Kütt 5 1 0 1
89 Stora Enso Näpi SHK KAIDO MIKOTIN 5 0 1 1
90 Eesti Maaülikooli SK III Jakob Gill 6 1 0 1
91 Eesti Maaülikooli SK III Sander Tammesoo 6 1 0 1
92 Stora Enso Näpi SHK JAAK MÄLK 6 0 1 1
93 Viljandi Metall CRIHS LEPP 7 1 0 1
94 Viljandi Metall Hannes Ilves 7 1 0 1
95 Eesti Maaülikooli SK III Jan Henrik Pärnik 7 0 1 1
96 Eesti Maaülikooli SK III Madis Pokk 7 0 1 1
97 Tapa / Team Hummel Ulmer Uue 7 0 1 1
98 SEB Jõgeva Igor Matveitsev 0 0 0 0
99 Stora Enso Näpi SHK KOIT VILIBERG 0 0 0 0
100 Stora Enso Näpi SHK ANDRUS SAARMETS 1 0 0 0
101 Tartu SHK Erkki Laugus 1 0 0 0
102 Valga Välk Ermo Ojaste 1 0 0 0
103 Tartu SHK Henri Busch 1 0 0 0
104 Tartu SHK Jaagup Saare 1 0 0 0
105 SEB Jõgeva Joandi Tõiv 1 0 0 0
106 Tartu SHK Karis Kallavus 1 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK III Kristof Raudsepp 1 0 0 0
108 Tartu SHK Priit Marmor 1 0 0 0
109 Tartu SHK Risto Pintmann 1 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK III Robert Matias Mononen 1 0 0 0
111 Tartu SHK Aarne Paats 2 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK III Alvar Karu 2 0 0 0
113 Valga Välk Henri Karja 2 0 0 0
114 Tapa / Team Hummel Joonas Oja 2 0 0 0
115 Tartu SHK Madis Metsmägi 2 0 0 0
116 SEB Jõgeva Ruslan Blinnikov 2 0 0 0
117 Eesti Maaülikooli SK III Sander Eninš 2 0 0 0
118 Penetron Urmo Kuusik 2 0 0 0
119 SEB Jõgeva Veiko Mõtsnik 2 0 0 0
120 Valga Välk Aimur Rebane 3 0 0 0
121 Viljandi Metall Ardo Must 3 0 0 0
122 Stora Enso Näpi SHK EGERT LEPIKSAAR 3 0 0 0
123 Tapa / Team Hummel Harri Kramm 3 0 0 0
124 Viljandi Metall JANAR KURKA 3 0 0 0
125 Tapa / Team Hummel Joonas Hallikas 3 0 0 0
126 Tartu SHK Lauri Saidla 3 0 0 0
127 Tapa / Team Hummel Tanel Mikk 3 0 0 0
128 Valga Välk Janno Ruusmann 4 0 0 0
129 Viljandi Metall KRISTO MIKKOR 4 0 0 0
130 Viljandi Metall MARK-REMI VIIRA 4 0 0 0
131 SEB Jõgeva Mati Tali 4 0 0 0
132 Viljandi Metall Edvin Ast 5 0 0 0
133 Stora Enso Näpi SHK JAAK VEEBEL 5 0 0 0
134 Tapa / Team Hummel Kermo Uue 5 0 0 0
135 SEB Jõgeva Kristjan Seermann 5 0 0 0
136 Tapa / Team Hummel Marek Palmsalu 5 0 0 0
137 Tartu SHK Martin Remmelgas 5 0 0 0
138 Valga Välk Sander-Kalle Somma 5 0 0 0
139 Tapa / Team Hummel Vahur Kütt 5 0 0 0
140 Stora Enso Näpi SHK KALLE PIKHOFF 6 0 0 0
141 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Toomas Sims 6 0 0 0
142 Stora Enso Näpi SHK TARVI RAUS 6 0 0 0
143 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 7 0 0 0
144 Valga Välk Dmitri Petrov 7 0 0 0
145 Viljandi Metall ERKI JEEDAS 7 0 0 0
146 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 7 0 0 0
147 Stora Enso Näpi SHK LEMBIT VESKIS 7 0 0 0
148 Valga Välk Maikel Daniel 7 0 0 0
149 Penetron Pavel Timerhanov 7 0 0 0
150 Viljandi Metall Risto Tölp 7 0 0 0
151 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 7 0 0 0
152 Tapa / Team Hummel Tanel Lees 7 0 0 0
153 Stora Enso Näpi SHK TÕNU SAABER 7 0 0 0

Teine liiga - lõuna/ida

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viljandi MetallRistoTölp167726488,9
2. SEB JõgevaKristjanSeermann2001059388,6
3. Tapa / Team HummelTaaviOjaniit1801089386,1
4. Tartu SHKMargusKangro90796886,1
5. Eesti Maaülikooli SK IIIFredHaga33019216384,9
6. SEB JõgevaRuslanBlinnikov23121083,3
7. PenetronAntiKustassoo136583,3
8. Viljandi MetallERKIJEEDAS155675582,1
9. Stora Enso Näpi SHKANDRUSSAARMETS45332781,8
10. Valga VälkSergejsAleksejevs33017013881,2
11. Stora Enso Näpi SHKTARVIRAUS27016613279,5
12. PenetronPavelTimerhanov30417914078,2
13. Tartu SHKMartinRemmelgas1801279978,0
14. SEB JõgevaMatiTali97493877,6
15. Tapa / Team HummelJoonasOja90795468,4
16. Tapa / Team HummelMarekPalmsalu45301963,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |