Hooaeg 2019 / 2020

U12

EMÜ SK   
 EMÜ SK  
HC Vipers/Novikov team Red3-1  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 EMÜ SK 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 086-4 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK16-9  
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK    
 HC Vipers/Novikov team Red   
HC Vipers/Novikov team Red9-6   
1. kohtEMÜ SK  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 08  
3. kohtHC Vipers/Novikov team Red  
4. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
5. kohtKuusalu  
6. kohtHC Vipers/Novikov team Black  
7. kohtValga SHK  
8. kohtSparta Team Automaailm  
9. kohtHK Kaigas/Kehtna PK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 13 1 14
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 7 2 9
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 4 4 8
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 2 1 5 6
5 EMÜ SK Uku Malki 2 5 0 5
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 4 1 5
7 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 2 4 0 4
8 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 2 2 4
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 2 1 3
10 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 0 3 3
11 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 2 2 0 2
12 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 2 1 1 2
13 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 1 2
14 EMÜ SK Ott Tera 2 1 1 2
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 1 1 2
16 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 2 0 2 2
17 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 2 0 2 2
18 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 2 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 2 1 0 1
20 EMÜ SK Robert Ljutov 2 1 0 1
21 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 1 0 1
22 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 1 1
23 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 2 0 1 1
24 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 1 1
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 2 0 1 1
26 EMÜ SK Marko Enok 2 0 1 1
27 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 2 0 1 1
28 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 0 0 0 0
30 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 0 0 0 0
31 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
32 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
33 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
34 Valga SHK Annabel Rääk 0 0 0 0
35 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
36 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
37 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 0 0 0 0
39 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
40 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
41 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 0 0 0 0
42 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
43 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
46 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
48 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
49 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 0 0 0 0
50 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
52 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 0 0 0 0
53 HC Vipers/Novikov team Black German Lapukhin 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
57 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 0 0 0 0
59 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
60 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
62 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
63 Kuusalu Jaagup Põllmaa 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
66 Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
68 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
70 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
72 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
73 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
74 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
75 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
78 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
79 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 0 0 0 0
82 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
83 Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
84 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
85 Valga SHK Mattias Peterson 0 0 0 0
86 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
88 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
90 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
91 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
92 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
95 HK Kaigas/Kehtna PK Raigo Kuusmaa 0 0 0 0
96 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
97 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
99 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 0 0 0 0
100 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
101 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
103 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 0 0 0 0
104 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
105 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
106 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
107 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
108 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 0 0 0 0
109 Kuusalu Siim Belõi 0 0 0 0
110 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 0 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
113 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
115 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
116 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 2 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 2 0 0 0
118 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 2 0 0 0
120 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 2 0 0 0
121 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 2 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 2 0 0 0
123 EMÜ SK Marten Läll 2 0 0 0
124 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
126 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 2 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 2 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 2 0 0 0
130 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 2 0 0 0
131 EMÜ SK Sander Timmusk 2 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 2 0 0 0
133 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 2 0 0 0
134 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKTeigoToomsalu72262180,8
2. HC Vipers/Novikov team RedAllanAhven72423378,6
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika72493469,4
4. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm72714664,8

U12

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK88000077 - 2024
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0887010098 - 2321
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK85120057 - 3617
HC Vipers/Novikov team Red85021066 - 2316
Kuusalu84040032 - 6112
HC Vipers/Novikov team Black83050035 - 389
Valga SHK82060020 - 716
Sparta Team Automaailm81070026 - 853
HK Kaigas/Kehtna PK80080010 - 640

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 7 30 11 41
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 8 21 13 34
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 8 23 10 33
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 8 20 13 33
5 EMÜ SK Uku Malki 8 20 12 32
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 8 9 15 24
7 EMÜ SK Matvei Kalamees 6 14 9 23
8 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 8 16 7 23
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 8 9 12 21
10 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 6 13 6 19
11 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 8 12 4 16
12 Valga SHK Simo Kenk 8 8 8 16
13 EMÜ SK Sander Timmusk 8 8 7 15
14 EMÜ SK Ott Tera 8 7 8 15
15 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 8 5 10 15
16 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 6 8 6 14
17 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 7 8 5 13
18 Kuusalu Hugo Saul 8 11 2 13
19 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 6 10 2 12
20 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 8 8 4 12
21 Kuusalu Mattias Mänd 6 1 10 11
22 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 8 6 5 11
23 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 7 8 2 10
24 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 6 5 4 9
25 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 7 7 2 9
26 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 4 7 1 8
27 EMÜ SK Ekke Malki 6 5 3 8
28 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 7 7 1 8
29 Valga SHK Armand Hansson 8 5 3 8
30 Kuusalu Sebastian Palu 8 5 3 8
31 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 8 2 6 8
32 Kuusalu Kert Lell 6 5 2 7
33 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 6 3 4 7
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 8 5 2 7
35 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 8 3 4 7
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 7 4 2 6
37 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 7 2 4 6
38 Valga SHK Mattias Pärnaku 8 5 1 6
39 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 8 4 2 6
40 EMÜ SK Daniel Nemvalts 5 3 2 5
41 EMÜ SK Felix Solovjov 6 2 3 5
42 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 6 0 5 5
43 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 7 3 2 5
44 EMÜ SK Marko Enok 8 2 3 5
45 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 5 1 3 4
46 Kuusalu Tormi Treiberg 6 2 2 4
47 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 6 1 3 4
48 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 6 1 3 4
49 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 7 4 0 4
50 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 7 2 2 4
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 7 1 3 4
52 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 8 4 0 4
53 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 8 4 0 4
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 8 2 2 4
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 8 1 3 4
56 EMÜ SK Robert Ljutov 5 2 1 3
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 6 2 1 3
58 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 6 1 2 3
59 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 7 2 1 3
60 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 7 1 2 3
61 Kuusalu Markus Loo 8 2 1 3
62 EMÜ SK Ruudi Veiram 1 0 2 2
63 EMÜ SK Oskar Jakobson 2 2 0 2
64 Kuusalu Ron Marten Kosk 4 2 0 2
65 EMÜ SK Marthen Luiv 4 1 1 2
66 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 5 1 1 2
67 Kuusalu Jaagup Põllmaa 6 1 1 2
68 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 8 1 1 2
69 EMÜ SK Marten Läll 8 0 2 2
70 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 2 1 0 1
71 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 4 1 0 1
72 EMÜ SK Christofer Nerman 4 1 0 1
73 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 4 0 1 1
74 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 4 0 1 1
75 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 5 1 0 1
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 5 0 1 1
77 Kuusalu Norman Nikkarinen 6 1 0 1
78 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 6 1 0 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 6 0 1 1
80 Kuusalu Siim Belõi 6 0 1 1
81 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 7 1 0 1
82 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 7 1 0 1
83 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 7 0 1 1
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 7 0 1 1
85 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 7 0 1 1
86 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 7 0 1 1
87 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 8 1 0 1
88 Valga SHK Kristofer Visnap 8 1 0 1
89 Valga SHK Riko Kikkatalo 8 1 0 1
90 Valga SHK Maximus Tamm 8 0 1 1
91 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
92 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
94 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 1 0 0 0
97 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 2 0 0 0
98 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 2 0 0 0
99 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 0 0 0
101 HC Vipers/Novikov team Black German Lapukhin 2 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 3 0 0 0
103 EMÜ SK Henri Kutsar 3 0 0 0
104 EMÜ SK Laur Lehto 3 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 3 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 3 0 0 0
107 Valga SHK Andrej Iljin 4 0 0 0
108 Valga SHK Annabel Rääk 4 0 0 0
109 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 4 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 4 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 4 0 0 0
112 Valga SHK Mattias Peterson 4 0 0 0
113 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 4 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 5 0 0 0
115 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 6 0 0 0
116 Valga SHK Henri Asur 6 0 0 0
117 Kuusalu Joonatan Kaljurand 6 0 0 0
118 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 6 0 0 0
119 Valga SHK Karl Mattias Järv 6 0 0 0
120 Valga SHK Kevin Peterson 6 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Raigo Kuusmaa 6 0 0 0
122 Valga SHK Ranek Väin 6 0 0 0
123 Kuusalu Rasmus Karro 6 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 6 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 7 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 7 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 7 0 0 0
128 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 7 0 0 0
129 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 8 0 0 0
130 Valga SHK Fred Allik 8 0 0 0
131 Kuusalu Hendrik Madisson 8 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 8 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 8 0 0 0
134 EMÜ SK Teigo Toomsalu 8 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/Novikov team BlackAleksandrAleksejev23131184,6
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08DaniilLavruškin366583,3
3. EMÜ SKTeigoToomsalu2881088881,5
4. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm21616212778,4
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika228816276,5
6. HC Vipers/Novikov team BlackGermanLapukhin72201575,0
7. KuusaluHendrikMadisson28823016973,5
8. Valga SHKMaximusTamm28826319273,0
9. HC Vipers/Novikov team BlackDanilMihhaljov72292172,4
10. HC Vipers/Novikov team RedAllanAhven288815871,6
11. HK Kaigas/Kehtna PKMauriVillig25219213369,3
12. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08HendrikValge249666,7
13. Sparta Team AutomaailmLukaHasa25224516366,5
14. HC Vipers/Novikov team BlackRobertTamme49322165,6
15. HC Vipers/Novikov team BlackEmilAlen72261453,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |