U15

Jõgeva SK Tähe / Olivia 03   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03  
Sparta Team Fatpipe10-2  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 
 Sparta Team Automaailm4-3 
SHK Tornaado1-0  
EMÜ SK   
 EMÜ SK  
Ääsmäe6-3 5.-8. koht poolfinaalid
Viskoosa SK Tamsalu EBE 
 Tamsalu EBE1-4 
Tamsalu EBE6-12  
 Sparta Team Fatpipe   
3.-4. koht Sparta Team Fatpipe  
 SHK Tornaado7-6  
 Ääsmäe   
7.-8. koht Ääsmäe  
 Viskoosa SK7-5  
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 03  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtSparta Team Fatpipe  
4. kohtSHK Tornaado  
5. kohtTamsalu EBE  
6. kohtEMÜ SK  
7. kohtÄäsmäe  
8. kohtViskoosa SK  
9. kohtSK Noorus  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 8 5 13
2 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 2 8 1 9
3 Ääsmäe Urmet Neem 2 6 3 9
4 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 2 6 2 8
5 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 5 3 8
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 2 5 2 7
7 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 3 4 7
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 4 2 6
9 Ääsmäe Devin Meltsas 2 2 4 6
10 Viskoosa SK Karmo Silm 2 2 3 5
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 2 3 1 4
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 2 2 2 4
13 SHK Tornaado Andero Lepp 2 3 0 3
14 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 1 2 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 2 1 2 3
16 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 2 0 3 3
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 2 0 3 3
18 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 0 2
19 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 2 2 0 2
20 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 2 2 0 2
22 SHK Tornaado Hendrik Peru 2 1 1 2
23 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 1 1 2
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 2 1 1 2
25 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 1 1 2
26 SHK Tornaado Mathias Meelandi 2 1 1 2
27 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 1 1 2
28 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 2 2
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 2 0 2 2
30 Viskoosa SK Quentin Apri 2 0 2 2
31 Ääsmäe Jaan Rebane 2 1 0 1
32 Ääsmäe Mikk Vahter 2 1 0 1
33 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 2 1 0 1
34 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 1 0 1
35 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 2 0 1 1
36 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 2 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 2 0 1 1
38 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 2 0 1 1
39 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 1 1
40 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 2 0 1 1
41 SHK Tornaado Marten Kuiv 2 0 1 1
42 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 2 0 1 1
43 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 1 1
44 Ääsmäe Rene Filippov 2 0 1 1
45 Tamsalu EBE Romel Seemann 2 0 1 1
46 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
47 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
48 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
49 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
51 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
52 SK Noorus Daniil Sennikov 0 0 0 0
53 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
54 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
55 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
56 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
57 Sparta Team Fatpipe Greg Ojasalu 0 0 0 0
58 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
59 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
60 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
61 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
62 Sparta Team Fatpipe Kahro Tuule 0 0 0 0
63 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
64 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 0 0 0 0
65 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
67 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
68 Sparta Team Fatpipe Lauri Poom 0 0 0 0
69 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
70 SK Noorus Maksim Vedernikov 0 0 0 0
71 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
72 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 0 0 0 0
74 SK Noorus Martin Pähkelman 0 0 0 0
75 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
76 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
77 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 0 0 0 0
78 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
80 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
81 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
83 Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
84 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
85 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
86 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
87 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
88 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 0 0 0 0
89 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
90 Tamsalu EBE Sergei Int NC 0 0 0 0
91 SK Noorus Sergei Tšugunov 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
93 Sparta Team Fatpipe Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
94 Ääsmäe Steven Mäenurm 1 0 0 0
95 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
96 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
97 SHK Tornaado Anre Uleksin 2 0 0 0
98 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
99 EMÜ SK Artur Kütt 2 0 0 0
100 Ääsmäe Danil Slizunov 2 0 0 0
101 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 2 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 0 0
106 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
107 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 0 0 0
109 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 2 0 0 0
110 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 0 0
111 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
112 Viskoosa SK Kermo Kala 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 2 0 0 0
114 Ääsmäe Klaus Laurik 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 2 0 0 0
117 EMÜ SK Marcus Pehka 2 0 0 0
118 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 2 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 2 0 0 0
122 Ääsmäe Mattias Tagarand 2 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 2 0 0 0
124 SHK Tornaado Märtin Nisu 2 0 0 0
125 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 2 0 0 0
126 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
128 Ääsmäe Rasmus Sume 2 0 0 0
129 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 2 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
132 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 2 0 0 0
133 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
134 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 2 0 0 0
135 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 2 0 0 0
138 Ääsmäe Sten-Erik Krull 2 0 0 0
139 Ääsmäe Steven Mihkelson 2 0 0 0
140 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D80383489,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MattiasLust209888,9
3. SHK TornaadoAnreUleksin80605286,7
4. Tamsalu EBEKerdoVainer80524586,5
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan60272385,2
6. EMÜ SKMarcusPehka80322578,1
7. ÄäsmäeMattiasTagarand80463576,1
8. Viskoosa SKKarl-CristoTrepp80493061,2
9. Sparta Team FatpipeJordan MatheoNiineorg D280362055,6

U15

U15

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0388000080 - 1424
Sparta Team Automaailm87010061 - 2721
SHK Tornaado85030031 - 3115
Sparta Team Fatpipe85030038 - 3215
EMÜ SK84040038 - 3412
Viskoosa SK83050032 - 489
Tamsalu EBE82060036 - 616
Ääsmäe81070020 - 613
SK Noorus81070015 - 433

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 7 20 10 30
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 7 16 14 30
3 Tamsalu EBE Oskar Vikk 8 20 8 28
4 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 8 17 8 25
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 7 11 13 24
6 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 8 10 14 24
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 7 10 9 19
8 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 8 14 4 18
9 Viskoosa SK Karmo Silm 8 6 12 18
10 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 8 10 6 16
11 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 6 6 8 14
12 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 8 9 5 14
13 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 8 7 7 14
14 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 8 7 7 14
15 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 6 7 13
16 SHK Tornaado Hendrik Peru 7 12 0 12
17 EMÜ SK Maksim Shitskiy 7 8 4 12
18 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 6 6 3 9
19 SHK Tornaado Andero Lepp 7 6 3 9
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 7 5 4 9
21 Ääsmäe Klaus Laurik 7 3 6 9
22 Tamsalu EBE Romel Seemann 8 2 7 9
23 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 4 5 3 8
24 SK Noorus Rico-Marder Velja 4 4 4 8
25 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 8 6 2 8
26 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 8 5 3 8
27 SK Noorus Semjon Solomanin 2 6 1 7
28 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 5 6 1 7
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 7 5 2 7
30 SHK Tornaado Mathias Meelandi 7 2 5 7
31 Viskoosa SK Janori Remmelg 4 4 2 6
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 4 3 3 6
33 EMÜ SK Danver Pruuli 6 4 2 6
34 Ääsmäe Urmet Neem 7 4 2 6
35 Sparta Team Fatpipe Kahro Tuule 8 5 1 6
36 Viskoosa SK Karl Artur Valk 8 3 3 6
37 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 2 3 5
38 EMÜ SK Robin Sepma 4 1 4 5
39 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 8 3 2 5
40 Viskoosa SK Henri Lilp 8 2 3 5
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 6 0 4 4
42 EMÜ SK Aleksandr Popenov 7 3 1 4
43 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 7 2 2 4
44 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 5 2 1 3
45 Ääsmäe Mikk Vahter 5 2 1 3
46 Ääsmäe Danil Slizunov 7 3 0 3
47 Sparta Team Automaailm Henry Välling 8 1 2 3
48 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
49 Sparta Team Fatpipe Lauri Poom 2 0 2 2
50 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 4 2 0 2
51 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 4 1 1 2
52 SK Noorus Erik Vassiljev 4 1 1 2
53 SK Noorus Nikita Borodajev 4 1 1 2
54 Viskoosa SK Quentin Apri 4 1 1 2
55 EMÜ SK Andrei Solovjov 4 0 2 2
56 Tamsalu EBE Richard Liiv 5 1 1 2
57 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 6 2 0 2
58 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 6 2 0 2
59 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 6 1 1 2
60 EMÜ SK Karl Marten Loks 7 2 0 2
61 EMÜ SK Mark Ussar 7 2 0 2
62 Ääsmäe Jaan Rebane 7 1 1 2
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 7 1 1 2
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 7 1 1 2
65 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 8 1 1 2
66 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 8 0 2 2
67 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 8 0 2 2
68 SK Noorus Konrad Kudeviita 3 1 0 1
69 SK Noorus Daniil Sennikov 4 1 0 1
70 SK Noorus Martin Pähkelman 4 1 0 1
71 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 4 1 0 1
72 SK Noorus Sergei Tšugunov 4 0 1 1
73 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 5 1 0 1
74 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 6 1 0 1
75 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 6 0 1 1
76 EMÜ SK Ralf Mahlakas 6 0 1 1
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 7 1 0 1
78 Ääsmäe Rasmus Sume 7 1 0 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 7 1 0 1
80 Ääsmäe Sten-Erik Krull 7 1 0 1
81 Viskoosa SK Kermo Kala 8 1 0 1
82 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 8 1 0 1
83 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 8 0 1 1
84 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
85 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
86 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
87 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
88 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
89 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
90 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
91 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
92 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
93 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
94 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
95 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
96 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
97 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 0 0 0 0
98 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
99 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
100 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
101 EMÜ SK Jakob Puu 1 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 1 0 0 0
103 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 2 0 0 0
104 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 2 0 0 0
105 Sparta Team Fatpipe Greg Ojasalu 2 0 0 0
106 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 2 0 0 0
107 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 2 0 0 0
108 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 2 0 0 0
109 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
110 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 2 0 0 0
111 Tamsalu EBE Sergei Int NC 2 0 0 0
112 Sparta Team Fatpipe Weeti Eevert Tiihonen 2 0 0 0
113 SK Noorus Maksim Vedernikov 3 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 3 0 0 0
115 Ääsmäe Rene Filippov 3 0 0 0
116 SHK Tornaado Eduard Vilgats 4 0 0 0
117 SK Noorus Maximus Vorobjov 4 0 0 0
118 Ääsmäe Steven Mäenurm 4 0 0 0
119 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 5 0 0 0
120 SHK Tornaado Marcus Uleksin 5 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 5 0 0 0
122 SHK Tornaado Raul Kiudorv 5 0 0 0
123 Ääsmäe Steven Mihkelson 5 0 0 0
124 Ääsmäe Aaron Hakkaja 6 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 6 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 6 0 0 0
127 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 6 0 0 0
128 SHK Tornaado Anre Uleksin 7 0 0 0
129 Ääsmäe Devin Meltsas 7 0 0 0
130 SHK Tornaado Joel Järv 7 0 0 0
131 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 7 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 7 0 0 0
133 SHK Tornaado Marten Kuiv 7 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 7 0 0 0
135 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 7 0 0 0
136 Ääsmäe Mattias Tagarand 7 0 0 0
137 SHK Tornaado Märtin Nisu 7 0 0 0
138 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 8 0 0 0
139 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 8 0 0 0
140 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 8 0 0 0

U15

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MattiasLust62252496,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan218968386,5
3. SK NoorusMaximusVorobjov16013611383,1
4. EMÜ SKRalfMahlakas24012110082,6
5. SHK TornaadoAnreUleksin28016713681,4
6. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D32013610980,2
7. Sparta Team FatpipeJordan MatheoNiineorg D232015612479,5
8. Viskoosa SKKarl-CristoTrepp32019514775,4
9. Tamsalu EBEKerdoVainer32021215171,2
10. ÄäsmäeMattiasTagarand28018112066,3
11. EMÜ SKAleksandrPopenov40251248,0

 

   
 Sparta Team Automaailm  
  
 SHK Tornaado 
 SHK Tornaado0-5 
  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 03
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 2-7
  
Tamsalu EBE Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 
 Tamsalu EBE7-2 
EMÜ SK4-2  
 Sparta Team Automaailm   
  Tamsalu EBE  
 Tamsalu EBE2-7  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 03  
SHK Tornaado  
Tamsalu EBE  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 3 3 6
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 2 4 1 5
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 2 2 3 5
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 2 1 4 5
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 2 3 1 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 2 2 2 4
7 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 3 0 3
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristo Voitk D 2 2 1 3
9 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 2 1 3
10 SHK Tornaado Andero Lepp 2 2 0 2
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 2 2 0 2
12 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 1 0 1
13 EMÜ SK Andrei Solovjov 1 1 0 1
14 EMÜ SK Marcos Timmusk 1 0 1 1
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 2 1 0 1
16 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 2 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 2 0 1 1
18 SHK Tornaado Mathias Meelandi 2 0 1 1
19 Tamsalu EBE Romel Seemann 2 0 1 1
20 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
21 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
22 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
23 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
24 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak (Duubel) 0 0 0 0
28 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
29 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
31 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
32 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
33 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
34 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 0 0 0 0
37 SHK Tornaado Märtin Nisu 0 0 0 0
38 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
39 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
40 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
44 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
45 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
46 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
47 Tamsalu EBE Sergei Int NC 0 0 0 0
48 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 1 0 0 0
50 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 1 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 1 0 0 0
52 EMÜ SK Andreas Pehka 1 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 1 0 0 0
54 EMÜ SK Danver Pruuli 1 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Henry Välling 1 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 1 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 1 0 0 0
60 EMÜ SK Karl Marten Loks 1 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 1 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 1 0 0 0
63 EMÜ SK Maksim Shitskiy 1 0 0 0
64 EMÜ SK Marcus Pehka 1 0 0 0
65 EMÜ SK Mark Ussar 1 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 1 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 1 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 1 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 1 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 1 0 0 0
71 SHK Tornaado Anre Uleksin 2 0 0 0
72 SHK Tornaado Hendrik Peru 2 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 2 0 0 0
74 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
75 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
77 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 2 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 2 0 0 0
80 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 2 0 0 0
81 SHK Tornaado Marten Kuiv 2 0 0 0
82 Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 2 0 0 0
83 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
85 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
86 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 2 0 0 0
88 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SHK TornaadoAnreUleksin40322578,1
2. Tamsalu EBEKerdoVainer70493775,5
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan80221672,7
4. EMÜ SKMarcusPehka3012866,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |