Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
2 SK Mustvee Agneta Kaldma 0 0 0 0
3 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
4 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
5 Finnish Flash Aino Henriksson 0 0 0 0
6 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
8 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
9 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
10 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
11 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
12 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
13 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
14 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
15 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
16 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
17 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
18 SK Mustvee Evelin Kütt 0 0 0 0
19 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
20 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
21 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 0 0 0 0
23 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
24 SK Mustvee Heile-Liise Roone 0 0 0 0
25 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
26 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 0 0 0 0
27 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
28 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
29 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 0 0 0 0
30 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
31 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
32 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
33 Arenculle Kaidi Aosaar 0 0 0 0
34 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 0 0 0 0
36 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
38 Finnish Flash Katri Kalema 0 0 0 0
39 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
40 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
41 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
42 SK Mustvee Kelli Kingu 0 0 0 0
43 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
44 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
45 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
46 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
48 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
49 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 0 0 0 0
50 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
51 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
52 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
53 Järva-Jaani Liina Kinkk 0 0 0 0
54 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
55 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
56 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
57 Arenculle Maarja Leok 0 0 0 0
58 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
59 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
60 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
61 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
62 Järva-Jaani Merike Järvamägi 0 0 0 0
63 Järva-Jaani Merili Ivask 0 0 0 0
64 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
65 Arenculle Merily Saluste 0 0 0 0
66 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
67 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
68 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
69 Finnish Flash Nea Sipola (al. 15.01.18) (Duubel) 0 0 0 0
70 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
71 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
72 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
73 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
74 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
75 Järva-Jaani Pille Piiroja 0 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
78 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
79 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
80 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
81 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
82 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
83 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
84 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
85 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
86 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
87 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
88 Finnish Flash Susanna Karranto 0 0 0 0
89 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
91 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0

Naiste esiliiga

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Mustvee127311041 - 2628
Arenculle127212044 - 2627
Kuusalu Eluterve Naine124152029 - 2816
Finnish Flash122253015 - 2313
Järva-Jaani120282019 - 456

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 10 9 9 18
2 SK Mustvee Kristina Pint 12 9 5 14
3 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 11 8 2 10
4 Arenculle Maarja Leok 11 8 2 10
5 Arenculle Sirli Leok 11 6 4 10
6 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 11 6 3 9
7 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 12 4 5 9
8 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 12 1 8 9
9 SK Mustvee Hanna Alberi 10 4 4 8
10 Järva-Jaani Melani Arusalu 11 6 1 7
11 SK Mustvee Sandra Sagar 11 6 1 7
12 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 11 5 2 7
13 Järva-Jaani Stella-Maria Link 12 7 0 7
14 SK Mustvee Reili Tooming 10 6 0 6
15 SK Mustvee Merili Pärn 10 4 2 6
16 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 12 4 2 6
17 Arenculle Jaanika Käes 10 3 2 5
18 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 11 2 3 5
19 Arenculle Kerstin Kiigemaa 11 2 3 5
20 SK Mustvee Kätlin Kaarama 12 2 3 5
21 Arenculle Lembe Marley 8 2 2 4
22 SK Mustvee Katrin Jermoškin 10 4 0 4
23 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 10 2 2 4
24 SK Mustvee Eneli Vadi 11 2 2 4
25 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 11 2 2 4
26 Arenculle Liivika Vares 11 1 3 4
27 Arenculle Heili Tomingas 10 3 0 3
28 Finnish Flash Noora Olsson 10 3 0 3
29 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 12 3 0 3
30 Järva-Jaani Signe Lepiste 12 2 1 3
31 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 12 1 2 3
32 Finnish Flash Francesca Akiki 5 1 1 2
33 SK Mustvee Heile-Liise Roone 9 2 0 2
34 Arenculle Kaja Männi 9 2 0 2
35 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 9 1 1 2
36 Järva-Jaani Lizette Kassmann 10 0 2 2
37 Järva-Jaani Kristi Aaloe 11 2 0 2
38 Arenculle Monika Veelma 11 1 1 2
39 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 12 1 1 2
40 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 3 0 1 1
41 Finnish Flash Johanna Heinonen 5 0 1 1
42 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 10 0 1 1
43 Finnish Flash Pia Ruotsala 10 0 1 1
44 Finnish Flash Susan Lehtonen 10 0 1 1
45 Finnish Flash Heidi Soosalu 11 1 0 1
46 Arenculle Kaire Rosenberg 11 1 0 1
47 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 11 0 1 1
48 Arenculle Merily Saluste 11 0 1 1
49 Järva-Jaani Eveli Meibaum 12 1 0 1
50 Järva-Jaani Eva Arusalu 12 0 1 1
51 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
52 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
53 SK Mustvee Agneta Kaldma 1 0 0 0
54 SK Mustvee Darja Bahtina 1 0 0 0
55 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 1 0 0 0
56 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 1 0 0 0
57 Finnish Flash Katri Kalema 1 0 0 0
58 Järva-Jaani Merili Ivask 1 0 0 0
59 SK Mustvee Evelin Kütt 2 0 0 0
60 SK Mustvee Kelli Kingu 2 0 0 0
61 Järva-Jaani Airi Pahva 3 0 0 0
62 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 3 0 0 0
63 Järva-Jaani Merike Järvamägi 3 0 0 0
64 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 3 0 0 0
65 Finnish Flash Nea Sipola (al. 15.01.18) (Duubel) 3 0 0 0
66 Finnish Flash Susanna Karranto 3 0 0 0
67 Finnish Flash Aino Henriksson 4 0 0 0
68 Finnish Flash Christina Karjalainen 4 0 0 0
69 Arenculle Kaidi Aosaar 4 0 0 0
70 Finnish Flash Maarit Jaatinen 4 0 0 0
71 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 4 0 0 0
72 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 4 0 0 0
73 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 5 0 0 0
74 Järva-Jaani Reili Vassiljev 5 0 0 0
75 Finnish Flash Sara Romo 5 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 6 0 0 0
77 Järva-Jaani Ave Kaur 7 0 0 0
78 Järva-Jaani Pille Piiroja 7 0 0 0
79 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 8 0 0 0
80 Finnish Flash Annette Nurminen 9 0 0 0
81 Finnish Flash Christina Drake 9 0 0 0
82 Finnish Flash Mari Siren 9 0 0 0
83 Arenculle Kadi Tammaru 10 0 0 0
84 Järva-Jaani Liina Kinkk 10 0 0 0
85 Järva-Jaani Annabel Härm 11 0 0 0
86 Arenculle Inge Ruutsaar 11 0 0 0
87 Arenculle Marie Tammeraid 11 0 0 0
88 Finnish Flash Monika Kukkonen 11 0 0 0
89 Finnish Flash Saskia Ormak D 11 0 0 0
90 Finnish Flash Triin Pollisinski 11 0 0 0
91 SK Mustvee Katrin Kaarama 12 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Järva-JaaniIlmeVasenkova451515100,0
2. Finnish FlashSaskiaOrmak D40521920493,2
3. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve200615691,8
4. Finnish FlashMonikaKukkonen90312890,3
5. ArenculleMerilySaluste D46520117788,1
6. ArenculleMarieTammeraid30161487,5
7. SK MustveeKatrinKaarama54020017487,0
8. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep34014612384,3
9. Järva-JaaniAnnabelHärm49527322883,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |